Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

A bio mezőgazdaságból származó galagonyával gazdagított sampon táplálja az igénybevett hajszálakat és védi a festett hajszínt a fakulástól. Haja szépségtől ragyogó lesz, a festett szín tovább maad szép! Parabén-, szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio galagonyavirág-kivonat, növényi lemosó alap.

Kiszerelés: 300 ml

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon és balzsam Festett Hajra
Ár: kettő együtt 1 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: teljesen új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Adventi naptárban volt egy 50 ml-s kiszerelés. Nem festett a hajam, de nyáron egy hétvégi utazás alkalmával elhasználtam.
Jól tisztított, ugyan nem lett csikorgósan tiszta érzetű, a habzása is kifejezetten jó, meg is lepődtem. Az illata nagyon finom! Az én hajam nem szereti a hasonló samponokat, mindegyiktől szénakazal lesz, ahogy ettől is, de ezt orvosoltam balzsammal.
Hosszú hajam van, így is több mint 2 alkalommal fogyott el ez a csöppnyi kiszerelés.
Releváns véleményt festett hajúak tudnak alkotni, de mint átlagos sampon teljesen jól működik. A fejbőröm nem viszketett tőle, ami pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Mobara

2019. augusztus 29.

Egy átlagos sampon, a színvédő hatását nem vettem észre, mintha nem is azt a cél t szolgálná. A hajam nem lett fényesebb és gyorsabban zsírosodik tőle, az illata viszont kiváló ezét adok 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Elenir

2019. augusztus 18.

Nagyon megszerettem ezt a sampont. Finom az illata, jól habzik. A hajam szép fényes tőle. Számomra nagyon nagy pozitívum, hogy 1 nappal kitolta a hajam zsírosodását. Eddig ez a legjobb sampon az YR samponok közül. Egyszerű, de nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Evaci

2019. április 8.

Rézvörös színűre festett hajam védelmére vettem...sajnos nem jött be...ugyanugy bemattult. Egyébként jo sampon, csak nekem nem eléggé szinvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

Hermina99

2018. november 8.

Ez a sampon a hajszínemmel az égvilágon semmit nem csinált, mintha nem is a színvédelem lett volna a célja. Ugyanazt a kopási folyamatot láttam az elmúlt 2*4 hét alkalmával a festések között, mint az elmúlt sok-sok évben, más samponok használatával. Se fényesebb, se kevésbé fakulóbb nem lett, amúgy a természetes barnára egy színben nagyon hasonló barna van festve, tehát még csak nem is durva eljárások után kéne a hajamat védeni. Ráadás, hogy viszonylag gyorsan zsírosodik tőle a hajtő, úgyhogy én ezt már nem is használom el, félig van a flakon és a balzsam is megvan hozzá, de keresek mást.
Két csillag az illatnak, az állagnak és a csomagolásnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Két csillag az illatnak, az állagnak és a csomagolásnak szól.

glau17

2018. október 3.

Fantasztikus az illata. Jó az állaga, bár kicsit sok kell belőle. Puhítja az igénybe vett, töredezett hajat és nem zsírosodik tőle a haj mindennapos használat ellenére sem.

UPDATE: már egy hónapja használom. A hajszínt nem tartósítja jobban, mint bármi más (kicsit foltos a helyem 1 hónappal festés után :( ) De a többi pozitív tulajdonsága még mindig megvan. Azóta beszereztem a balazsmját is az intenzívebb ápolásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

niki123

2018. szeptember 19.

Sajnos nekem viszket tőle a fejbőröm, így nem tudom használni. Amúgy sem szeretem annyira, mintha valamilyen réteget hagyna a fejbőrömön és hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Vanesszaeszter

2018. szeptember 5.

Szeretem a márka hajas termékeit, de ez ahhoz képest csalódás:( Nagyon sűrű állagú, jól habzó, illatos sampon, de semmi extra. Messze alulmúlja a sárgát, azt hiszem az sérült, károsodott hajra való.Puhítja, lágyítja a hajamat, de kissé el is nehezíti, és hamar zsírosodik ezzel a samponnal. Színvédelem itt is hazugság, így nem fogom újravásárolni, de messze nem a legrosszabb sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Update: egy ideig egészen jó volt, de egy idő után már nem éreztem túlzottan hatásosnak a színvédelmet, azt hiszem még keresgélej, hátha találok jobbat, de a négy csillag ól már csak 3-at tudok adni.

Szerintem hajszín védésre kiváló! A hajam más természetéért pedig az is felel hogy milyen més temékeket használok még szóval nem szeretném felelőssé tenni egyedül ezt a terméket. Egyébként más tekintetben nem lett se jobb se rosszabb a hajam/ fejbőröm eddig, ettől függetlenül már több sampont kerestem, olcsótól drágáig sokfélét kipróbáltam, és már-már beletörődtem, hogy a vörös haj az bizony fakul, akármit is kezdek vele. De az yves rocher-val ezt el lehet felejteni, mert gyönyörűen megtartja a haj élénkségét. Egyébként nekem tetszik az illata, és az különjó, hogy természetes anyagokat tartalmaz és kevesebb ártalmas anyagot. Így összességében 4 csillagos termék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

pbiankoc

2018. július 9.

Soha nem volt problémám a drogériás samponok használatától, így nem ilyen megfontolásból vettem meg ezt a terméket. De gondoltam ha már bio hajfestéket használok,legjobb lesz, ha hasonló kategóriájú színvédőt választok. Az illata jó, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezen kívül valóban bármi pluszt nyújtana. Színvédő nélkül szerintem kb ugyanennyire kopott volna le a hajfestékem, és hamar zsírosodik is tőle hajam. Tartaléknak jó lesz, de a következő festés után új színvédő után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.