Yves Rocher

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: vanília tahitensis, kakaó, kávé, rózsa

Yves Rocher Cuir De Nuit EDP 30 ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: knyeszter
Állapot: Bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással postán / személyesen Bp-en
Yves Rocher Cuir De Nuit EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ALettah

2021. október 22.

Rendeléshez kaptam ajándékba egy 15 ml-es minit. Bár nagyon zavar, hogy az YR láthatóan kirúgta a designerét és most a portás, vagy a ház kutyája felelős az üvegekért, de ebben az esetben nem zavart, szolid, erős, strapabíró darab, pont jó táskában hordáshoz.
Maga az illat inkább otthoni, kanapén henyélős, egy sima, puha krémes vanília. Sajnos sem a rózsabors, sem a kávé nem nagyon érződik pedig akkor milyen klassz kombó lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Fannalin

2021. október 14.

Aki szereti az édes vanilíát imádni fogja, tökéletes őszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Aki szereti az édes vanilíát imádni fogja, tökéletes őszre.

akli

2021. augusztus 17.

Na hát ez rajtam nem működik. Van ilyen, ezért nem akarom lehúzni. Papírcsíkon teljesen más, ott értem a lelkesedést, finom, nyugtató kakaós vanília, de a bőrömön olyan illata lesz, mint egy öregasszony hajadonkorában vásárolt bőrtáskájának. Kevés parfüm lemosásával szenvedtem ennyit. Hiába, a kémia az kémia...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Pampilla

2021. február 2.

Karácsonyra kaptam,még barátkozom vele,de eddig nagyon ígéretes. Remélem a melegebb idő sem fogja elrontani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.

Krisztikeee14

2020. december 17.

Ajándékként érkezett a megrendelésem mellé. Eléggé édes, hát ennivaló illat. Nekem viszonylag tetszett, bár én alapból szeretem az édes, vaníliás illatokat. Viszont ez már néha nekem is sok volt. Elhasználom, mert rossznak nem nevezném, de nagyon csekély esélyt látok arra, hogy önszántamból vegyem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

KisTigris

2020. november 30.

Meleg illat. Alváshoz használom, mert 2 óránál tovább nem bírja és csak akkor lehet érezni, ha valaki belép az aurádba. Én 2-őt fújok magamra.
Hideg téli estéken felmelegít, de csak otthoni illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

Hideg téli estéken felmelegít, de csak otthoni illat.

Tamaszkusz

2020. augusztus 8.

Nekem jelenleg ez a mindennapi illatom. 🙂 A tartóssága rendben van, ha indulás előtt magamra fújom, nap végén is megcsap még néha egy-egy illatfoszlány, bár volt már ettől tartósabb parfümöm is.
Környezetemből amilyen visszajelzések eddig érkeztek azok "olyan jó édes illatod van" vagy "olyan édes mogyoróillat van itt" voltak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Timi8

2020. február 8.

Gyerekek, én ezekre most rácsavarodtam rendesen... / Sokra nem tartom sajnos az YR illatokat, pedig akadnak gyöngyszemek azért, pl. a Quelves d' Amour edp vagy mi?! tiszta Miss Dior, So Elixir meg Chanel utánérzés kis Coco Mad.leszáradással, szal teljesen jòk is vannak köztük.../
És hát, ez az ùj sorozat!!!!! Engem megvett kilòra. Meg sem akartam illatolni, gondoltam, 5 Ft-ot nem fog érni az egész, és jò tizenezrekért vesztegetik... De hát, beleszerettem. Ez van!!! Az árát nem éri meg valòban, ezt tartom továbbra is, mert semennyire nem tartòs, nem is igazi parfümillatù parfümök, inkább csak ilyen kis hangulatillatkák, illatbuborékok mondjuk hálòszobaillatosìtásra, függönyre vagy frissen mosott hajra. Nem élénk, nem intenzìv, de isteni kreáciòk egytől egyig... Ez egy igazi puha, bùjòs, alvòs vanìliás-kakaòporos csodafinomság. Jòl szét fogom fùjkodni vele az ágyneműm :)))))))
És hát, az igazat megvallva a környezetvédelmi oldala sem mellékes. Minden porcikája ùjrahasznosìtott... Szimpatikus. Követendő példa!
A teljes palettát szeretném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

A teljes palettát szeretném!

stylo

2020. január 18.

Nekem ez majdnem tetszik. De nem elegge sokretu, nem bomlik ki szepen. A kezdeti izgalmas nyitany utan lassan eltunnek az erdekesebb szinei, lassan de biztosan megsavanyodik. Rajtam meg egy oras kadfordo utan is erzodik. Valahol felremlik az az izgato, boros kezdet, de mar alig tetszik. Vagy megis? Nem is tudom. Barcsak ne lebbegne felette ez a savanykas illat. Ez a boros, foldes, kesernyes tonus nagyon tudna tetszeni pedig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

b5bea

2019. december 3.

Hetek óta használom, igazi fűszeres vanília illat! Szerintem nagyon különleges. Rajtam nagyon jól működik, sokáig érződik az illata. Leginkább a vaníliát és a rózsát érzem ki rajta, számomra ezek dominánsak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene