Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A városi hatások elleni folyékony arcápoló egy új generációs nappali arcápoló termék, mely hozzájárul a bőr méregtelenítő folyamataihoz: innovatív textúrájának köszönhetően fokozottan fel tud lépni a bőrt érő külső szennyeződésekkel szemben. Ultrakoncentrált aphloia és moringa kivonat tartalmának köszönhetően felveszi a harcot ezekkel a negatív hatásokkal, tisztítja a bőrt, megújítja annak ragyogását. Ultrakönnyű textúrája a bőrrel érintkezve mikro cseppekké alakul, frissíti és nem nehezíti el a bőrt. Megtisztítja a városi hatásoktól, szennyeződésektől.

93% természetes eredetű összetevő. Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.

Ár: 1500 , Eladó: gretaszaboo
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost
Ár: 2390 , Eladó: italia
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés előre utalással, postával/foxposttal küldöm. Személyes ávétel Győrben lehetséges.
ftbnny

2019. október 12.

Erről a vacakról a 80-90-es évek avonosoriflémes lufirobbanása jut eszembe, amikor rendszerváltás után elöntötték a lakótelepi piperepolcokat a gagyibbnál gagyibb semmirekellő termékek. Volt olyan, hogy uborkás-aloés lehúzható zselés maszk, emlékeztek? Ha túl vékonyan vitted fel, rohadtul nem lehetett lehúzni, csak levakarni, vagy lemosni, ha meg vastagon, akkor ezer év volt, mire megszáradt, és pikk-pakk ki is fogyott a tubus. Na ez egy az egyben az, csak nem lehet, meg ugye elvileg nem is kell lehúzni. Az illata tökugyanaz, de tényleg, azonnal visszarepített a gyermekkoromba, nem rossz amúgy (de nem is jó, azt le kell szögezzük), na de az a rettenet érzés, ami rátelepszik az arcomra... ! Olyan, mint amikor a legsilányabb minőségű alapozó szárad rá a bőrre, vagy az a lehúzható maszk, nem merek hozzáérni az arcomhoz, legszívesebben lemosnám, és komolyan nem értem... Azzal véd meg a szennyeződésektől, hogy egy bosszantó filmréteget képez az arcbőrömön? Fizikai stersszvédelem, komolyan? Tisztára mint azok a béna maszkok, amiket a japók viselnek, na úgy is érzem magam. A konzisztenciája csapnivaló, és ha ilyen érzetet kelt, hát teszek én a hatására, bár ez utóbbihoz amúgy sem fűzök sok reményt, tekintettel a gyártóra... Az YR termékeknél még a sajátmárkás drogériás motyók is ezerszer jobbak, ehhez is úgy jutottam hozzá, hogy ajándékba vettem valakinek egy vaníliás testápolót, mert annak tényleg finom az illata, és én idióta hagytam magam rádumálni öccázé' egy 30 ml-es kis tubusra, de még azt a lóvét is sajnálom rá, költöttem volna eperre, vagy akármi... Kukába vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Túl sok változást nem hozott az életembe, nappali arckrem felkenése előtt szoktam használni, szerintem sok mindenre nem jó, az éjszakai szérum akkor már jobban megéri az árát, túl folyékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Őszintén szólva örültem neki, hogy így kipróbálhatom, mert ennyi pénzért biztos nem vásároltam volna meg. Viszont kissé csalódás, elsősorban az állaga nagyon folyós, ami nekem nem túl szimpatikus és gazdaságos. Továbbá eléggé zavaró, hogy ragacsos..Most tartok az üveg felénél, reggeli rutinomba beépítettem, de sok változást nem tapasztaltam a bőrömmel kapcsolatban és nem fogom bánni, ha végre elfogy.
Az illata a megszokott kellemes Elixir jeunesse termékcsaládé, viszont nálam ennyiben ki is merült a "hatása".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

samtelen

2019. június 25.

Vásárláshoz kaptam, de sok haszna nincs. Könnyű felvinni, de cserébe ragad és idegesít, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Derbena

2019. június 14.

Az állaga tök jó, amíg felkenem, de utána úgy érzem, mintha zsírral kentem volna be az arcomat. Estére használtam párszor, és hiába megmostam reggel az arcomat, utána ugyanolyan nehéz, ragacsos tapintása a fejemnek, tök nehéz tőle megszabadulni, és nagyon zsírosít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

eveartstar

2019. május 11.

Ez egy tök jó kis vízszerű esszencia! Önmagában igazából nem sokra elég, de rétegzési rutinba tökéletes! Én c vitaminos szérummal, vagy a The Ordinary Squalane-nal keverem, és úgy viszem fel a bőrömre, így minden hamar beszívódik. A vásárlás mellé kapott kis tubust használom még. Igazából drága, max féláron éri meg megvenni. Ennél jobbak és picivel olcsóbbak a koreai esszenciák, én inkább azokat veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

LittleSpark

2019. május 6.

Vásárlás mellé kaptam. Nappalra használom egy másik krémmel mert különben kevés lenne a hidratálás. Iszonyat folyékony és ragacsos marad egy darabig utána a bőröm. Nekem pattikat nem okozott vagy egyéb irritációt. Az eredeti ár szerintem irreális ennyi pénzért már nagyon szuper krémeket lehet venni. Ez sajnos engem nem fogott meg de magát a márkát és a termékeiket szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Monka83

2019. április 11.

Én szeretem ezt a gélt. Kellemes, könnyű állagú és hamar beszívódik. Nekem ennyi hidratálás pont elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

paranoidcat

2019. március 21.

Ajándék volt, használgattam egy darabig, de pattanásokat okozott, és ragadós maradt az arcom tőle. Az aloe vera, és a glicerinek miatt hajvégápolónak elhasználtam, de drága mulatság lenne erre tartani, ha magam venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

lau256

2019. március 21.

Par használat utan eszrevettem h apro Pattanasok jelentek meg az arcomon , valoszinuleg ez miatt a termek miatt mer miután abbahagytam a használatát nem jelentek meg újabb pattik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Diglycerin, Betaine, Inositol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).