Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2021. október 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A városi hatások elleni folyékony arcápoló egy új generációs nappali arcápoló termék, mely hozzájárul a bőr méregtelenítő folyamataihoz: innovatív textúrájának köszönhetően fokozottan fel tud lépni a bőrt érő külső szennyeződésekkel szemben. Ultrakoncentrált aphloia és moringa kivonat tartalmának köszönhetően felveszi a harcot ezekkel a negatív hatásokkal, tisztítja a bőrt, megújítja annak ragyogását. Ultrakönnyű textúrája a bőrrel érintkezve mikro cseppekké alakul, frissíti és nem nehezíti el a bőrt. Megtisztítja a városi hatásoktól, szennyeződésektől.

93% természetes eredetű összetevő. Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lulu0206

2022. január 4.

Nem voltam tőle elájulva.
Egy éve vettem kb, néhány napja megtalaltam és még félig van, maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül.
Nem mondanám, hogy különösebben lett volna hatása. Krémmel együtt hasznaltam, de nem adott semmi extrát, a hidratáló krém hatásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Nem voltam tőle elájulva.

Henriette04

2021. november 21.

Igazán jó ötlet, hogy már nem gyártják. A neve nagyon fantáziadús - városi hatások ellen :-) ez alatt valószínűleg mindenki azt ért, amit akar. A valóságban semmi ellen sem jó - nincs konkrét hatása. Ellenben az üvege szép, illata igazi "zöld" illat, állaga kellemes. A külcsín vonzó, de a belbecs semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

szaadri

2021. augusztus 3.

Többen is írták, hogy könnyed, gyorsan beszívódik.
Érdekes, hogy bár ez amúgy igaz, nem azt jelenti, hogy nem is hidratál, sőt vízhiányra kifejezetten tök jó. Nekem olyan kombinált bőröm van, hogy bár zsíros, mintha már csak a hagyma hiányozna rá, tehát nem kifejezetten azt kell pótolnom, mégis vannak rajta olyan részek, amik szörnyen húzódnak és kiérdesednek a szárazságtól (mint az orr 2 hetes nátha után).
Na ez az, amire eddig nem találtam megoldást semmilyen akár zselés, akár zsíros krémmel sem. Ez viszont azokat a részeket olyan varázsütésre rakta rendbe, mintha mindig is tök jó egységes, puha, rugalmas babapofim lett volna anélkül, hogy tocsognék benne (én nem hidratáló alá, hanem hidratálóként használom). Nagyon durva.
Nyilván, egy rinocéroszbőrön nem fog beszívódni, és a kívánt hatást elérni.

Tény, hogy képez némi filmréteget egy ideig, viszont alig, és nem kukacosodósat (olyanhoz volt bőven szerencsém).
Szerintem nem a legérzékenyebb bőrökre való, biztosan találni ennél tutibb kencét is, viszont ha valakinek hasonló problémája van, arra nagyon jó lehet.

(A pumpája elcsavarható, így záródik, teljesen táskabiztos.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Többen is írták, hogy könnyed, gyorsan beszívódik.
Nyilván, egy rinocéroszbőrön nem fog beszívódni, és a kívánt hatást elérni.

(A pumpája elcsavarható, így záródik, teljesen táskabiztos.)

hellooo

2021. május 11.

Nekem az adagolása nagyon praktikus és az én bőröm nagyon kedveli ezt a szérumot, ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

mafalda

2021. április 2.

Jó érzés használni, finom az illata, hidratál és praktikus a kiszerelés is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Jó érzés használni, finom az illata, hidratál és praktikus a kiszerelés is.

ylexe

2021. március 28.

UD: a felénél járok, és kezdem megszeretni, de nem tudok sok konkrétummal szolgálni... Jó illat, kellemes állag (télen nem sokat ér), némi hidratálás, de talán inkább placebo?:) Mindenesetre szerintem hiányozna, ha nem lenne a polcomon, úgyhogy még ha össze-vissza is lesz a kapcsolatunk, újra fogom venni.

Kellemes az illata, és jó élmény felkenni a vizes-enyhén géles állagú, frissítő "izét" az arcomra a hidratáló alá. De semmi értelmezhető dolgot nem csinál a bőrömmel, úgyhogy örülök, hogy ajándékba kaptam vásárláskor. Majd jövök updatelni, mert még csak a negyedét használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

K_8_

2021. március 24.

Én nagyon szeretem! Reggelente szoktam felkenni 1 vagy 2 pumpálásnyit az arcomra, miután vízzel megmostam és ezután kenem fel a nappali arckrémemet. Nagyon könnyed állaga van, amit kifejezetten imádok. Az illata is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Melcscsi

2021. március 11.

Én is ajándékba kaptam a vásárláshoz. Egyszerűen imádom! Már a megjelenése is tetszik, jó az adagoló, de a legjobb, hogy a bőröm babapuha lesz tőle, és nem csak amíg rajtam van, hanem napokig kitart a hidratáltság. Könnyed, selymes, tökéletes hidratáló krém alá, vagy csak magában.
El sem hiszem, hogy egy ilyen szuper terméket ingyen adtak...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

El sem hiszem, hogy egy ilyen szuper terméket ingyen adtak...!

Pappetra99

2021. január 20.

Nappali arcápoló alá szoktam feltenni. Szeretem, hogy nagyon hamar beszívódik és azt, hogy ennyire könnyed az állaga. Amióta használom talán mintha nem lenne olyan zsíros a T vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Kiwcsi

2020. szeptember 24.

Nyáron szerettem használni, mert volt egy minimális hűsítő érzete, illetve könnyű állaga miatt hamar beszívódott és tudtam is sminkelni rá, nem zsírosodott tőle jobban a bőröm. Most ősz elején eltettem tavaszig, mert már nem elég a hidratáló hatása

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Diglycerin, Betaine, Inositol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).