Yves Rocher

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Habchók, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Golyós szemkörnyékápoló zselé szarkalábak és a szemek alatti táskák ellen

martini11

2018. január 2.

Tökéletesen haszontalan, drága cucc. Én már elhasznaltam pár szemranckremer de ilyen pocsék és hasztalan egyik sem volt. Nulla hatás komolyan. Emellett az egekig magasztalja a golyos gorgos fejet, miközben egy csomoszor beragad, így a végén én már csak nyomtam az ujjamra és úgy kentem fel. Ahhoz képest, hogy semmi hatás az egyik legdrágább volt az összes közül, meg akciósan sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrolyzed Corn Starch
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak