Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja. Ultra-lágy textúrája gyengéden tisztít. Eltávolítja a mikroszennyeződések 94%-át. Tisztító szemcséi 100%-ban természetes  eredetűek.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék.

julia1122

2019. március 14.

Egy kicsit ambivalens a véleményem róla. Először is a hatásával nagyon elégedett vagyok, nem hittem hogy tényleg a városi por-kosz ellen hatásos lehet, de valóban lassabban zsírosodik a hajam és a fejbőröm is frissebb, kellemesebb érzetű, és nagyban csökkentette a hajvonalamban fel-felbukkanó kopás szeborreát. Engem nem zavarnak a nagyobb sószemcsék (bár tényleg lehetnének benne kisebbek is), szeretem érezni ahogy dolgoznak, és nagyban segítenek megtudni, hogy valóban jó helyre vittem-e fel a terméket. És itt jön a másodszor: a kiszerelésével nem tudok mit kezdeni. Hosszú vizes hajon elég nehézkes eljuttatni a fejbőrre. Kézbe kinyomva egy bűvészmutatvánnyal ér fel amíg valahogy arrébb kavarom a hajam hogy valóban a fejbőrre kerülhessenek a kis adagok. A tubuson pedig nekem túl nagy volt a lyuk hogy egyből a fejemre nyomjam. Úgyhogy bár bajlódok a használatával, de így egy tubus elhasználása után (kb 4 hónapig elég volt) biztos újra fogom venni, mert a hatását nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kabra

2019. február 17.

Csalódás volt ez a fejbőr radír.
Először is kb lehetetlen a fejbőrre eljuttatni. Nekem kb sose sikerült rendesen, pedig már elhasználtam a tubust. Csak úgy tudtam némi termékkel radírozni, ha felvitel után egy adag sampont is nyomok a fejemre. De még így se biztos a siker!
A rosszabb benne, hogy viszont, azon a néhány ponton ahol végre eléri a fejbőrt nagyon könnyen kisebesíti. Ott ahol érte, általában hajmosás után olyan érzetem volt, mintha megvertek volna. Pedig azért vigyáztam és nem egy őrült módjára radiroztam.
Hatását pedig nem igazán vettem észre, sőt inkább az ellenkezőjét. Amikor sikerült szépen letisztítani a fejem, úgy éreztem gyorsabban vissza is zsírosodik.
Nekem egyáltalán nem vált be, kellemetlen volt a használata és nem éreztem a hatását sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Csalódás volt ez a fejbőr radír.

dunaimano

2018. december 24.

Sok pozitív vélemény hatására én is kipróbáltam. Néhány hete használom, minden hajmosásnál, most már érezhető a javulás. Nem túl egyértelmű, hogy hogyan is kell a fejbőrbe beledolgozni, és hogy mennyi a megfelelő mennyiség, még mindig kísérletezem. Gyorsan zsírosodó hajam van, 2 naponta megmosom, ráadásul edzésre is járok, így nálam nem sok eséllyel indult. Ennek a terméknek köszönhetően viszont ha 3 egymást követő napon nem edzek, akkor a 3. napon még viszonylag elfogadható fejem van, persze nem kevés száraz sampont is magamra fújok. Úgyhogy elég nagy fejlődésnek élem most ezt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

mazsola11

2018. november 25.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, mivel gyorsan zsírosodik a hajam.
Pár használat után elég nagy csalódás, pedig nagyon szeretem az Yves Rochert.
Először is már a használata is elég macerás, hosszú hajam van és nagyon nehezen tudtam a fejbőrömre felvinni a krémet és így nagyon sokat használtam egy alkalommal. Így pedig már nem túl pénztárcabarát.
Őszintén szólva azt sem vettem észre, hogy sokkal kevésbé zsírosodik a hajam, egyáltalán nem tett vele csodát.
Talán a hozzá való samponnal és balzsammal együtt többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, mivel gyorsan zsírosodik a hajam.
Pár használat után elég nagy csalódás, pedig nagyon szeretem az Yves Rochert.
Talán a hozzá való samponnal és balzsammal együtt többet ér.

Timi2424

2018. november 24.

Kidobott pénznek érzem egyelőre, elhasználom a tubust, ha valami változást észlelek, szólok :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

eniko02

2018. november 23.

Szerencsére nem zsírosodik gyorsan a hajam, hetente 1-2 alkalommal szoktam megmosni. Az 5. nap környékén azonban néha ráfér a hajamra egy kis száraz sampon. Az alapos fejbőr és hajtő tisztítás miatt vettem meg ezt a terméket. A fejbőrömet megfelelően tisztítja, feltéve, ha eljut odáig... Nekem nehézkes a felvitele és a szemcséket is nagynak érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bernadettu

2018. november 5.

Egy ideje gondolkoztam rajta, hogy megvegyem, mert elég hamar zsírosodik a hajam, általában két naponta mosom. A hidegebb idő beköszöntével viszont olyan durva lett a helyzet, hogy amikor reggel megmostam a hajam, estére ugyanolyan zsíros lett mint volt.
Lecsúsztam a kedvezményről, de teljes áron is nagyon megéri, Most sikerült vissza állni, hogy elég 2 naponta mosni és a második nap végén sem tünik olyan zsírosnak a hajam, csak a tövénél.
Az állaga géles és nagyobb sószemcsék vannak benne. Szerintem nem hasonlt az illata a mentára, de finom, hamar elillan de nem ez a lényege, így nem zavaró.
Rövidebb hajba sem volt a legegyszerűbb bedolgozni. Azt kicsit sajnálom, hogy az instrukció nem írja, hogy meddig lehet/ érdemes a fejbőrön hagyni, én kb 5-10 percre hagytam fent, amg letusoltam.
Én is tapasztaltam, hogy utána sokkal jobban felhabzott a samponom és a szokásos 2 mosás helyett 1 is elég volt a samponból, hogy ezt használtam előtte.
A Schauma 7 gyógynövényes sampont használom vele, talán egyszer kipróbálom az YR ugyanezen termékvonalából a sampont, kíváncsi lettem arra is.

Update:
Kb 2 hete használom és jelentősen javtott a hajam zsírosodásán. Most is 2 naponta mosom, viszont a 2. nap végére még érződik a fejbőrradr hatása, így még mindig felhabzik a sampon.
Az egyetlen problémám vele, hogy úgy néz ki mintha nem lenne tele a tubus. Most van egy 150ml-s arcradírom és az sokkal jobban kitölti a tubusát, a boltban is olyan beesettnek tűntek ennek a fejbőrradírnak a tubusai...

Update megint: óvatosan kell használni mert a hajból lecsöpögő sós lé irritálhatja a nyakat, szárítja a bőrt rendesen...
Használom már legalább egy hónapja, de sajnos most nem érzem azt, hogy csoda termék lenne, szinten tartásra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Update:

PaNel95

2018. november 5.

Én csak kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket, mert régóta ki akartam már próbálni valamilyen fejbőrradírt.
Mostanában elég nagy marketingfogás ez a városi levegő meg szennyezettség elleni dolog, én nem hiszek az ilyenekben, mert a port, piszkot sima sampon is el tudja távolítani. Viszont arra kíváncsi voltam, hogy valóban tudja-e lassítani a haj zsírosodását és, hogy mennyire tűnik tisztábbnak a haj utána.
A használatával kis problémáim vannak, a megfelelő mennyiséget nem igazán tudom eltalálni. Belemasszírozok diónyi mennyiséget (vagy kicsit többet) a fejem tetején, majd amikor elolvadtak a szemcsék benne, akkor az alján is. Nem érzem azt, hogy mennyire tudtam eloszlatni a hajöveknél a cuccot és nem tudom azt sem eldönteni teljes mértékben, hogy meddig kell masszírozni vagy, hogy rajta kell-e hagyni vagy rögtön lemosni.
Én rögtön le szoktam mosni és lemosás közben jövök rá, hogy most sokat tettem-e a hajamra vagy nem attól függően, hogy mennyi ideig tart kimosni, így tudom belőni a következő alkalomra a mennyiséget.
Utána amikor samponozok, már az első samponozáskor iszonyat felhabzik a sampon, mintha már vagy második soron mosnám a hajam, szóval nagyon jól tisztít és valóban leszedi a szennyeződéseket.
Már használom 2 hete, de én nem vettem volna észre azt, hogy tovább maradna a hajam tiszta, ugyanúgy 2 nap után már zsírosodik és lelapult. De még próbálkozok azzal, hogy több ideig masszírozgatom és nemcsak 2-3 percig, ameddig samponozni is szoktam. Illetve én nem érzem azt, hogy még tisztább lenne a hajam/fejbőröm, mint egyébként szokott.
Ennek ellenére szeretem a terméket és szívesen használom. Szerintem a fejbőrre is ráfér a radírozás, főleg, ha valakinek tényleg eléggé zsírosodik, hogy tuti minden szennyeződést eltávolítsunk a fejbőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

zorica85

2018. november 4.

Ma sikerült beszereznem, a kirakott tester illata teljesen meggyőzött a vásárlásról. Az árát talán kicsit túlzásnak érzem a mennyiséggel szemben. Rögtön ki is próbáltam, épp időszerű volt a hajmosás.Mostanában igyekszem kitolni a hajmosások sűrűségét, remélem ez a fejbőrradír is segítségemre lesz ebben. Leginkább a zsírosodás csökkentésében bízom, most heti kétszer mosom a hajam. Nem valószínű, hogy ezt ritkítani tudom, de ha vállalhatóbb lesz a 3-4 napon a fejem már szuper. És most a termékről: fehér, sűrű a cucc, nagy sószemcséket tartalmaz. Valóban nehéz a hajban eloszlatni, bedörzsölni mindenhol a töveknél. Lehet érdemes egy kis samponnal összekutyulni, majd kipróbálom úgyis. Mindenesetre valóban jobban habzott utána a sampon, tehát gondolom tisztít. Könnyen kiöblíthető, még a szemcsék is. Eddig tetszik, nyilván nem nélkülözhetetlen termék, de akinek gyorsan zsírosodik a haja mindent kipróbál. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

gloriaaa

2018. október 25.

Bajban vagyok ezzel a termékkel...Nagy márkarajongó vagyok, nincs olyan termékük szerintem amit ki ne próbáltam volna és általában meg is győznek...de ő...isteni az illata az tény, jobban habzik tőle a sampon és valóban, RÖGTÖN hajmosás után mintha könnyedebbnek, frissebbnek érezném a fejbőröm....de ugyan úgy kétnaponta mosom a hajam :( egyelőre 3 csillag, meglátjuk sokkal hosszabb távon mit tud

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).