Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja. Ultra-lágy textúrája gyengéden tisztít. Eltávolítja a mikroszennyeződések 94%-át. Tisztító szemcséi 100%-ban természetes  eredetűek.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék.

ozsuzska

2022. július 12.

Könnyen zsírosodó, sűrű és vékony szálú, szőke hajam van és érzékeny fejbőröm.
Ajándékba kaptam rendelés mellé. Nem vált be.
A termék nagyon sűrű, nehéz kezelni, felvinni. Kimosni lehetetlen, minimum 2x samponozással jön csak ki. Semmilyen hatását nem érzek, sőt, mintha gyorsabban zsírosodna a hajam ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 12.

Könnyen zsírosodó, sűrű és vékony szálú, szőke hajam van és érzékeny fejbőröm.
Ajándékba kaptam rendelés mellé. Nem vált be.

kau

2022. május 9.

A kis kiszerelést vettem meg próbaképp. Olyan sok értelmét én sem látom ennek a terméknek, legalábbis hosszú haj esetén. A túl nagy szemcséket nem tudtam eljuttatni a fejbőrömig, bármennyire is próbáltam oda felvinni és bemaszírozni. Annyi pozitívum volt benne, hogy miután kiöblítettem a sampon sokkal jobban habzott és könnyebbnek, tisztábbnak éreztem utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Jukka

2021. november 29.

Számomra teljesen érthetetlen ez a termék. Vékonyszálú, zsírosodó hajamra kerestem megoldást, ami a zsírosodást lassítja. Olyan, mint a kézkrémbe kevert kristálycukor vagy tengeri só, ami sem nem habzik, se nem könnyen eloszlatható. A hajszálaim összegubancolódtak, nehezen tudtam kimosni. Akkor még nem volt tangle teezerem, így megszenvedtem a hajszárítást is.
Pénzkidobás volt. A pasimra tukmáltam, neki nem okozott gondot a 2 centis hajával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Voros

2021. november 14.

Kis kiszerelést vettem meg próbaképp. Kb 1 hajmosásra elment az egész, kényelmetlen volt használni. Nem éreztem pluszt. Kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 14.

tlilla100

2021. július 1.

Mi mindent el lehet adni hangzatos marketingszöveggel... Ajándékba kaptam, magamnak ilyet soha nem vennék. Akinek 1 cm-nél nagyobb a haja kb. teljesen értelmetlen és felesleges ilyesmivel próbálkozni, a hajadtól nem fogod tudni leradírozni a fejbőrödet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Ametiszt

2021. március 5.

Macerás használni és semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Macerás használni és semmi hatása.

Mary88

2020. szeptember 29.

Elsőre nagyon furcsa volt olvasni, hogy létezik ilyen termék. Arcradír, testradír ok, na de fejbőrradír?! Mekkora hülyeség gondoltam magamban, ez már tényleg túlzás és felesleges kategória.
Aztán nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki én is :) Elvégre tisztít és véd a káros környezeti hatásoktól, baj nem lehet ha letesztelem. Nem voltak nagy elvárásaim a termékkel szemben és 1-2 használat után ne is várjunk csodát szerintem.
Fehér szemcsés, sűrű állagú krém. Vizes hajra, fejbőrre célszerű felvinni, ami nem egyszerű, mert dörzsölés közben azért potyog a krém, szóval egy része a kádban, tusolóban végzi. Aztán jöhet a bemasszírozás, nekem kifejezetten jól esik, ahogy ezzel masszírozom a fejem és beindul a vérkeringés. Ez után a sampon sokkal jobban habzik, kevesebb is elég belőle. Én érzem a tisztító hatást, a hajam is puhább és mintha kevésbé hullana a hajam. Havonta egyszer használom, de ha valaki hetente szeretné használni, 1-2 hónapnál tovább nem tart ki egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Andii017

2020. július 17.

A jó vélemények miatt magasak voltak az elvárásaim, de semmi hatást nem vettem észre. Nem segített a hajam zsírosságán. Habár a sampon nagyon kicsivel jobban habzott, mást nem csinált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Peppertree

2020. július 8.

A fejbőrre kellene a kenni a radírt, de nem egyszerű kivitelezni. A radír nagyon sűrű és csúszós. Az ujjaim közé gyűlik össze az egész. A benne lévő szemcsék közben potyognak lefelé... Az adagolás is kérdéses számomra. A krém hamar beszívódik a hajba, így csak a szemcsék maradnak, amik önmagukban inkább a kezemre raganak, mint a hajamra... Akár a fél tubust is fel tudnám kenni a fejemre, ha alaposan mindenhol be szeretném dörzsölni a radírt. :/
Egyetlen haszna van, hogy a sampon könnyebben felhabzik utána, ezért abból kevesebb is elég. Ettől függetlenül teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

VanillaBlossom

2020. június 3.

Egy egész flakonnal elhasználtam, de még mindig nem tudom, hogy pontosan mit is kellene kiemelnem ezzel a termékkel kapcsolatban. Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg - először és utoljára. Mondhatnék róla olyanokat, hogy először kicsit fura volt az állaga, meg nekem egyáltalán nem okozott gondot a felvitele, stb tb stb, de így is úgy is oda lyukadnék ki, hogy ez egy totálisan fölösleges termék. Ha használom, akkor csak egyszer kell samponoznom, ha nem használom, akkor meg kétszer. Nem változtatott a zsírosodás ütemén, sem a hajam tartásán, konkrétan semmin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).