Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja. Ultra-lágy textúrája gyengéden tisztít. Eltávolítja a mikroszennyeződések 94%-át. Tisztító szemcséi 100%-ban természetes  eredetűek.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék.

Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyesen kp, vagy utalás után Posta/Foxpost

Ametiszt

2021. március 5.

Macerás használni és semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Macerás használni és semmi hatása.

Mary88

2020. szeptember 29.

Elsőre nagyon furcsa volt olvasni, hogy létezik ilyen termék. Arcradír, testradír ok, na de fejbőrradír?! Mekkora hülyeség gondoltam magamban, ez már tényleg túlzás és felesleges kategória.
Aztán nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki én is :) Elvégre tisztít és véd a káros környezeti hatásoktól, baj nem lehet ha letesztelem. Nem voltak nagy elvárásaim a termékkel szemben és 1-2 használat után ne is várjunk csodát szerintem.
Fehér szemcsés, sűrű állagú krém. Vizes hajra, fejbőrre célszerű felvinni, ami nem egyszerű, mert dörzsölés közben azért potyog a krém, szóval egy része a kádban, tusolóban végzi. Aztán jöhet a bemasszírozás, nekem kifejezetten jól esik, ahogy ezzel masszírozom a fejem és beindul a vérkeringés. Ez után a sampon sokkal jobban habzik, kevesebb is elég belőle. Én érzem a tisztító hatást, a hajam is puhább és mintha kevésbé hullana a hajam. Havonta egyszer használom, de ha valaki hetente szeretné használni, 1-2 hónapnál tovább nem tart ki egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Andii017

2020. július 17.

A jó vélemények miatt magasak voltak az elvárásaim, de semmi hatást nem vettem észre. Nem segített a hajam zsírosságán. Habár a sampon nagyon kicsivel jobban habzott, mást nem csinált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Peppertree

2020. július 8.

A fejbőrre kellene a kenni a radírt, de nem egyszerű kivitelezni. A radír nagyon sűrű és csúszós. Az ujjaim közé gyűlik össze az egész. A benne lévő szemcsék közben potyognak lefelé... Az adagolás is kérdéses számomra. A krém hamar beszívódik a hajba, így csak a szemcsék maradnak, amik önmagukban inkább a kezemre raganak, mint a hajamra... Akár a fél tubust is fel tudnám kenni a fejemre, ha alaposan mindenhol be szeretném dörzsölni a radírt. :/
Egyetlen haszna van, hogy a sampon könnyebben felhabzik utána, ezért abból kevesebb is elég. Ettől függetlenül teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

VanillaBlossom

2020. június 3.

Egy egész flakonnal elhasználtam, de még mindig nem tudom, hogy pontosan mit is kellene kiemelnem ezzel a termékkel kapcsolatban. Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg - először és utoljára. Mondhatnék róla olyanokat, hogy először kicsit fura volt az állaga, meg nekem egyáltalán nem okozott gondot a felvitele, stb tb stb, de így is úgy is oda lyukadnék ki, hogy ez egy totálisan fölösleges termék. Ha használom, akkor csak egyszer kell samponoznom, ha nem használom, akkor meg kétszer. Nem változtatott a zsírosodás ütemén, sem a hajam tartásán, konkrétan semmin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

foxgirl

2020. április 16.

Az itteni pozitív kommentek hatására vettem meg a terméket, de sajnos nekem nem vált be. A hajam ugyanúgy hajmosástól számított második napon zsíros lesz és viszket a fejbőröm (valószínűleg irritálja). Nekem a felvitelével nem volt bajom, hosszú hajam van, de így is fel tudtam vinni a fejbőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

umpalumpa

2020. március 27.

A vélemények alapján bíztam benne. Kitolhatja több nappal a hajmosás időközöket? Kell.
Nekem nehezen ment a hajmosó procedúra, mert sűrű, krémes és a nagyobb sódarabok karmoltak. Minidg 2x samponozok, hát elfáradtam a végére rendesen. Amúgy jól tisztít, kellemes volt az illata, nem szárította a hajszálaim végét, jó a hatása a karcolást kivéve. Lehetnének kisebbek azok a radírozó sók.
Amikor elegem van a kénes samponomból, akkor szoktam ezt bevetni.
Ha könnyebb lenne a használata szívesen venném állandóan a nem igazán kedvező ára ellenére. Így 3-as, mert nem rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 27.

Amikor elegem van a kénes samponomból, akkor szoktam ezt bevetni.

Snowflake96

2019. december 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de azt kell mondanom, hogy semmi extra. Tényleg alaposabban lehet vele hajat mosni, de igazából ennyi. Nekem pont ugyanannyira zsírosodik ez után a hajam, mint máskor. Samponozni ugyan már csak egyszer kell utána, de ez nem meglepő, hiszen tulajdonképpen ez az első samponozás. Kicsit macerás használni és sok is kell belőle, de arra tényleg jó, hogy néha alaposabban megtisztítsam a fejbőröm. Ezt viszont valószínűleg akkor is elérném, ha a hagyományos samponnal kicsit erősebben és hosszabb ideig mosnám a hajam (mint ahogy a fodrász szokta). Tényleg nem rossz termék amúgy, de semmi különös és ilyen árért szerintem egyáltalán nem éri meg. Főleg mert zöld pontos és így nem használható rá semmilyen kedvezmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Először nem tetszett, mert nem habzik igazán, de bevált. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és mióta használom kijjebb tudtam egy nappal tolni a hajmosást. Nem hittem benne igazán, de nagyon megszerettem néhány használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Megababa

2019. november 10.

Akkor segít nekem ez a termék, ha màr nagyon zsíros a hajam, sampon használata előtt szépen letisztítja a felgyűlt faggyút, így a sampon hatékonyabban tisztít. Viszont én úgy vettem meg hogy a barátnőm áradozott róla, hogy csak hetente 1-2 alkalommal mos hajat mióta megvette, így nagy elvárásokkal ruhàztam be rà. Ehhez képest kicsit csalódás volt, és szeretnék már egy jó terméket találni, ő nekem egy kiegészítő fogàs a durvább napokra, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).