KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja. Ultra-lágy textúrája gyengéden tisztít. Eltávolítja a mikroszennyeződések 94%-át. Tisztító szemcséi 100%-ban természetes  eredetűek.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék.

eniko02

2018. november 12.

Szerencsére nem zsírosodik gyorsan a hajam, hetente 1-2 alkalommal szoktam megmosni. Az 5. nap környékén azonban néha ráfér a hajamra egy kis száraz sampon. Az alapos fejbőr és hajtő tisztítás miatt vettem meg ezt a terméket. A fejbőrömet megfelelően tisztítja, feltéve, ha eljut odáig... Nekem nehézkes a felvitele a és a szemcséket is nagynak érzem. Nem fogom újra venni.

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

bernadettu

2018. november 5.

Egy ideje gondolkoztam rajta, hogy megvegyem, mert elég hamar zsírosodik a hajam, általában két naponta mosom. A hidegebb idő beköszöntével viszont olyan durva lett a helyzet, hogy amikor reggel megmostam a hajam, estére ugyanolyan zsíros lett mint volt.
Lecsúsztam a kedvezményről, de teljes áron is nagyon megéri, Most sikerült vissza állni, hogy elég 2 naponta mosni és a második nap végén sem tünik olyan zsírosnak a hajam, csak a tövénél.
Az állaga géles és nagyobb sószemcsék vannak benne. Szerintem nem hasonlt az illata a mentára, de finom, hamar elillan de nem ez a lényege, így nem zavaró.
Rövidebb hajba sem volt a legegyszerűbb bedolgozni. Azt kicsit sajnálom, hogy az instrukció nem írja, hogy meddig lehet/ érdemes a fejbőrön hagyni, én kb 5-10 percre hagytam fent, amg letusoltam.
Én is tapasztaltam, hogy utána sokkal jobban felhabzott a samponom és a szokásos 2 mosás helyett 1 is elég volt a samponból, hogy ezt használtam előtte.
A Schauma 7 gyógynövényes sampont használom vele, talán egyszer kipróbálom az YR ugyanezen termékvonalából a sampont, kíváncsi lettem arra is.

Update:
Kb 2 hete használom és jelentősen javtott a hajam zsírosodásán. Most is 2 naponta mosom, viszont a 2. nap végére még érződik a fejbőrradr hatása, így még mindig felhabzik a sampon.
Az egyetlen problémám vele, hogy úgy néz ki mintha nem lenne tele a tubus. Most van egy 150ml-s arcradírom és az sokkal jobban kitölti a tubusát, a boltban is olyan beesettnek tűntek ennek a fejbőrradírnak a tubusai...

Update megint: óvatosan kell használni mert a hajból lecsöpögő sós lé irritálhatja a nyakat, szárítja a bőrt rendesen...
Használom már legalább egy hónapja, de sajnos most nem érzem azt, hogy csoda termék lenne, szinten tartásra jó.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Update:

PaNel95

2018. november 5.

Én csak kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket, mert régóta ki akartam már próbálni valamilyen fejbőrradírt.
Mostanában elég nagy marketingfogás ez a városi levegő meg szennyezettség elleni dolog, én nem hiszek az ilyenekben, mert a port, piszkot sima sampon is el tudja távolítani. Viszont arra kíváncsi voltam, hogy valóban tudja-e lassítani a haj zsírosodását és, hogy mennyire tűnik tisztábbnak a haj utána.
A használatával kis problémáim vannak, a megfelelő mennyiséget nem igazán tudom eltalálni. Belemasszírozok diónyi mennyiséget (vagy kicsit többet) a fejem tetején, majd amikor elolvadtak a szemcsék benne, akkor az alján is. Nem érzem azt, hogy mennyire tudtam eloszlatni a hajöveknél a cuccot és nem tudom azt sem eldönteni teljes mértékben, hogy meddig kell masszírozni vagy, hogy rajta kell-e hagyni vagy rögtön lemosni.
Én rögtön le szoktam mosni és lemosás közben jövök rá, hogy most sokat tettem-e a hajamra vagy nem attól függően, hogy mennyi ideig tart kimosni, így tudom belőni a következő alkalomra a mennyiséget.
Utána amikor samponozok, már az első samponozáskor iszonyat felhabzik a sampon, mintha már vagy második soron mosnám a hajam, szóval nagyon jól tisztít és valóban leszedi a szennyeződéseket.
Már használom 2 hete, de én nem vettem volna észre azt, hogy tovább maradna a hajam tiszta, ugyanúgy 2 nap után már zsírosodik és lelapult. De még próbálkozok azzal, hogy több ideig masszírozgatom és nemcsak 2-3 percig, ameddig samponozni is szoktam. Illetve én nem érzem azt, hogy még tisztább lenne a hajam/fejbőröm, mint egyébként szokott.
Ennek ellenére szeretem a terméket és szívesen használom. Szerintem a fejbőrre is ráfér a radírozás, főleg, ha valakinek tényleg eléggé zsírosodik, hogy tuti minden szennyeződést eltávolítsunk a fejbőrről.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

zorica85

2018. november 4.

Ma sikerült beszereznem, a kirakott tester illata teljesen meggyőzött a vásárlásról. Az árát talán kicsit túlzásnak érzem a mennyiséggel szemben. Rögtön ki is próbáltam, épp időszerű volt a hajmosás.Mostanában igyekszem kitolni a hajmosások sűrűségét, remélem ez a fejbőrradír is segítségemre lesz ebben. Leginkább a zsírosodás csökkentésében bízom, most heti kétszer mosom a hajam. Nem valószínű, hogy ezt ritkítani tudom, de ha vállalhatóbb lesz a 3-4 napon a fejem már szuper. És most a termékről: fehér, sűrű a cucc, nagy sószemcséket tartalmaz. Valóban nehéz a hajban eloszlatni, bedörzsölni mindenhol a töveknél. Lehet érdemes egy kis samponnal összekutyulni, majd kipróbálom úgyis. Mindenesetre valóban jobban habzott utána a sampon, tehát gondolom tisztít. Könnyen kiöblíthető, még a szemcsék is. Eddig tetszik, nyilván nem nélkülözhetetlen termék, de akinek gyorsan zsírosodik a haja mindent kipróbál. :D

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

gloriaaa

2018. október 25.

Bajban vagyok ezzel a termékkel...Nagy márkarajongó vagyok, nincs olyan termékük szerintem amit ki ne próbáltam volna és általában meg is győznek...de ő...isteni az illata az tény, jobban habzik tőle a sampon és valóban, RÖGTÖN hajmosás után mintha könnyedebbnek, frissebbnek érezném a fejbőröm....de ugyan úgy kétnaponta mosom a hajam :( egyelőre 3 csillag, meglátjuk sokkal hosszabb távon mit tud

gloriaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Hkanna

2018. október 20.

A samponjával, balzsamjával együtt használom. Ez után a sampon jobban habzik, és tényleg lehet tolni a napokat a következő hajmosásig.

Hkanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

tthvca

2018. október 10.

Alig vártam, hogy megvegyem ezt a terméket, mert nagyon sok jót olvastam róla. Nos, már egy hónapja használom és nagyon szeretem az illatát, illetve használat után kellemes, tiszta érzésem van tőle.
Viszont sajnos a hajamat ugyanúgy 2-3 naponta mosom, mint eddig, nálam ilyen szempontból nem használt, úgyhogy ezért csak 3 csillagot adok neki.

tthvca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

zsofi207

2018. október 7.

Nos, ott kezdődik a sztori, hogy hatalmas városba költöztem. Körülbelül heti egyszer elég lett volna hajat mosnom(nyilván többször megtettem).
Hetek után azon kaptam magam, hogy 2 naponta mosom a hajam. Gondolkodtam talán a víz, de nem, ugyanúgy zsírosodott a hajam. Akkor biztos a nagyvárosi por/kosz/üzemanyag kombináció. Mindenesetre keresgélni kezdtem terméket a városi hatások ellen. Végül ár/érték arányban emellett döntöttem.
Fehér sűrű, krémes állagú, szemcsés. Igazából jól belemasszíroztam a fejbőrömbe, rajta hagytam addig míg zuhanyzok aztán lemostam és a városi hatások elleni samponjával mostam hajat. Fényévekkel szebb lett a hajam. Annyira jól megtisztította, hogy ugyan a heti 1 hajmosást nem állította vissza, de elég a 4.napon nekiesni a hajamnak. Ennek azért nagyon-nagyon örülök, mind amellett, hogy 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Vegyétek! Kitolja a hajmosás napjait! :-) 5*

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Vegyétek! Kitolja a hajmosás napjait! :-) 5*

emese98

2018. október 2.

Az arcom és a fejbőröm hajlamos a hámlásra, viszketésre (főleg a fejbőröm), erre kerestem megoldást. Amint megláttam az Yves Rocher katalógusában , szaladtam is a boltba. Kedvezményes áron jutottam hozzá (klubtagságomnak köszönhetően). Lassan 2 hete használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Hosszú hajba kicsit nehéz bemasszírozni, de nem lehetetlen. A fejbőröm már csak a hajmosás napján viszket, és sokkal lasabban zsírosodik ; vele háromnaponta kell hajatmosnom. Az állaga nekem először furcsa volt, de csak azért, mert még nem használtam ilyen készítményt korábban. Minden hajmosás előtt használom. Újravevős, az tuti.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Chrissy

2018. szeptember 28.

Nálam mindenképpen a hónap felfedezettje. Tényleg szuper illata van, kellemes, nem tolakodó, diszkrét virágos illat. Kinyomva elég sűrű, gyöngyház fehér krém. Ránézésre az állaga amolyan kerek szemű rizsből készített tejberizs. A "rizs" benne ugye a sószemcse, ami leesve kopog a kád alján, de a fejbőrön mégsem karcos érzés, elolvad. Jó érzés használni, nem kellemetlen. Én nagyon alaposan igyekszem mindenhol átdörzsölni vele a fejbőröm, ami nem is olyan könnyű feladat, ha az embernek derékig érő haja van, de nem lehetetlen. Vizes hajon és fejbőrön kell alkalmazni, samponozás előtt. Nekem nem igazán habzott fel, de ez nem sampon, nem ez a dolga...Bemasszírozás után le kell öblíteni vízzel és utána lehet samponozni. Az elő tisztított hajon persze a sampon jobban felhabzik, és utána szép tiszta lesz a hajtő. Nekem nagyon bevált, kevésbé zsírosodik a hajam utána. Eddig irigykedve olvastam a különböző hajzsírosodás elleni samponokhoz írt pozitív véleményeket, miszerint egyeseknek az adott termék kitolta a két hajmosás közti időt, nekem sajnos eddig semmi nem tett ekkora szívességet, pedig tényleg sok mindent kipróbáltam már. Most végre én tudok írni ilyen véleményt. :) Csoda nem történt, a hajam most is zsírosodik a tövénél, de +1 napot nyertem két hajmosás között, mióta alkalmazom ezt a fejbőrradírt. Így most heti 3 helyett csak 2x mosok hajat és csak a volumennövelő hatása miatt használok szárazsampont, lényegesen kevesebb mennyiségben és kevesebb alkalommal, mint eddig. Miután több éve ez a legpozitívabb eredmény, amit a hajam zsírosodása ellen fel tudok mutatni, nekem ez is csoda számba megy.
Mindezeket egybevéve természetesen 5 csillagos a cucc és újravevős is.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Mindezeket egybevéve természetesen 5 csillagos a cucc és újravevős is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).