Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Hatékonyan veszi fel a harcot a por, a dohányfüst, a levegőben lévő mikroszennyeződések és a szmog káros hatásaival. A moringamag kivonattal készült, városi hatások elleni hajápoló védi a hajat a külső káros hatásoktól, melyek elnezehezítik és nem hagyják szabadon lélegezni, emellett a haj zsírosodását is lassítja. Ultra-lágy textúrája gyengéden tisztít. Eltávolítja a mikroszennyeződések 94%-át. Tisztító szemcséi 100%-ban természetes  eredetűek.

98% természetes eredetű összetevő; 0% szilikon, parabén és színezék.

1000.-  Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
Ár: 1000 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Személyes átvétel Érd vagy PEtőfi híd budai hídfő, foxpost, postán maradó ajánlott levél
Snowflake96

2019. december 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de azt kell mondanom, hogy semmi extra. Tényleg alaposabban lehet vele hajat mosni, de igazából ennyi. Nekem pont ugyanannyira zsírosodik ez után a hajam, mint máskor. Samponozni ugyan már csak egyszer kell utána, de ez nem meglepő, hiszen tulajdonképpen ez az első samponozás. Kicsit macerás használni és sok is kell belőle, de arra tényleg jó, hogy néha alaposabban megtisztítsam a fejbőröm. Ezt viszont valószínűleg akkor is elérném, ha a hagyományos samponnal kicsit erősebben és hosszabb ideig mosnám a hajam (mint ahogy a fodrász szokta). Tényleg nem rossz termék amúgy, de semmi különös és ilyen árért szerintem egyáltalán nem éri meg. Főleg mert zöld pontos és így nem használható rá semmilyen kedvezmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Először nem tetszett, mert nem habzik igazán, de bevált. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és mióta használom kijjebb tudtam egy nappal tolni a hajmosást. Nem hittem benne igazán, de nagyon megszerettem néhány használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Megababa

2019. november 10.

Akkor segít nekem ez a termék, ha màr nagyon zsíros a hajam, sampon használata előtt szépen letisztítja a felgyűlt faggyút, így a sampon hatékonyabban tisztít. Viszont én úgy vettem meg hogy a barátnőm áradozott róla, hogy csak hetente 1-2 alkalommal mos hajat mióta megvette, így nagy elvárásokkal ruhàztam be rà. Ehhez képest kicsit csalódás volt, és szeretnék már egy jó terméket találni, ő nekem egy kiegészítő fogàs a durvább napokra, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Katia88

2019. október 17.

Nem!!! Nem hogy kitolja a hajmosás között eltelt napokat, de még sűrűbben is kell hajat mosnom. Használata könnyű, illat jó, csak épp azt nem hozza amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Viwi0524

2019. július 8.

Tegnap este használtam először. Régóta szerettem volna egy radirt ami a fej bőrre jó, mikor meglattam h van azonnal vettem egyet. Az illata nagyon jó nem az a tipikus Yves rocher illat, kicsit frissebb, bár nem érzik hajmosas után, de ez nem baj.
Az állaga jó szemcsés ami nekem kifejezetten tetszik mert így érzem h teszi a dolgát.
Hosszú hajam van, elég nehéz a fej bőrre juttatni, de megoldhato.
Miután végeztem a radirozassal és a hajnosassal, már éreztem h frissebb a hajam és a fejborom is.
Tuti hogyha elfogy veszek még.
Nagyon jó termék. Nekem bevalt. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Hosszú hajam van, elég nehéz a fej bőrre juttatni, de megoldhato.
Tuti hogyha elfogy veszek még.
Nagyon jó termék. Nekem bevalt. 😊

Blogmelody

2019. június 16.

Nagyon zsíros hajam van. Ebben a melegben 1 napot bír ki. De ezzel sikerült 2 napra kitolni, aminek én nagyon örülök.
Még mielőtt belépnék a zuhany alá, összefogom a hajam felső részét a fejtetőre. Jól bevizezem a lentmaradt részt és először csak ott dörzsölöm a fejbőrömre. Aztán leengedem a többit és ott is ugyan így használom. Mellé a termekcsalád samponját vagy a zero hab sampont használom. Tényleg működik. Az illata finom zöldtea szerű de hamar elillan (nálam ez pozitívum).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Wr.

2019. május 4.

A használata után sokkal tisztábbnak érzem a hajamat és talán kevésbé zsírosodik is. Felesleges terméknek tűnt de pozitív csalódás nekem, már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

julia1122

2019. március 14.

Egy kicsit ambivalens a véleményem róla. Először is a hatásával nagyon elégedett vagyok, nem hittem hogy tényleg a városi por-kosz ellen hatásos lehet, de valóban lassabban zsírosodik a hajam és a fejbőröm is frissebb, kellemesebb érzetű, és nagyban csökkentette a hajvonalamban fel-felbukkanó kopás szeborreát. Engem nem zavarnak a nagyobb sószemcsék (bár tényleg lehetnének benne kisebbek is), szeretem érezni ahogy dolgoznak, és nagyban segítenek megtudni, hogy valóban jó helyre vittem-e fel a terméket. És itt jön a másodszor: a kiszerelésével nem tudok mit kezdeni. Hosszú vizes hajon elég nehézkes eljuttatni a fejbőrre. Kézbe kinyomva egy bűvészmutatvánnyal ér fel amíg valahogy arrébb kavarom a hajam hogy valóban a fejbőrre kerülhessenek a kis adagok. A tubuson pedig nekem túl nagy volt a lyuk hogy egyből a fejemre nyomjam. Úgyhogy bár bajlódok a használatával, de így egy tubus elhasználása után (kb 4 hónapig elég volt) biztos újra fogom venni, mert a hatását nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kabra

2019. február 17.

Csalódás volt ez a fejbőr radír.
Először is kb lehetetlen a fejbőrre eljuttatni. Nekem kb sose sikerült rendesen, pedig már elhasználtam a tubust. Csak úgy tudtam némi termékkel radírozni, ha felvitel után egy adag sampont is nyomok a fejemre. De még így se biztos a siker!
A rosszabb benne, hogy viszont, azon a néhány ponton ahol végre eléri a fejbőrt nagyon könnyen kisebesíti. Ott ahol érte, általában hajmosás után olyan érzetem volt, mintha megvertek volna. Pedig azért vigyáztam és nem egy őrült módjára radiroztam.
Hatását pedig nem igazán vettem észre, sőt inkább az ellenkezőjét. Amikor sikerült szépen letisztítani a fejem, úgy éreztem gyorsabban vissza is zsírosodik.
Nekem egyáltalán nem vált be, kellemetlen volt a használata és nem éreztem a hatását sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Csalódás volt ez a fejbőr radír.

dunaimano

2018. december 24.

Sok pozitív vélemény hatására én is kipróbáltam. Néhány hete használom, minden hajmosásnál, most már érezhető a javulás. Nem túl egyértelmű, hogy hogyan is kell a fejbőrbe beledolgozni, és hogy mennyi a megfelelő mennyiség, még mindig kísérletezem. Gyorsan zsírosodó hajam van, 2 naponta megmosom, ráadásul edzésre is járok, így nálam nem sok eséllyel indult. Ennek a terméknek köszönhetően viszont ha 3 egymást követő napon nem edzek, akkor a 3. napon még viszonylag elfogadható fejem van, persze nem kevés száraz sampont is magamra fújok. Úgyhogy elég nagy fejlődésnek élem most ezt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).