Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Az Yves Rocher Flowerparty Summer parfüm illatával.

Anna0604

2016. június 17.

Utazókiszerelésben vettem meg. Nagyon imádtam az illatát. Mindig a tunéziai nyaralás jut róla eszembe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

anita0828

2015. november 17.

Nagyon szerettem az illatát, kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Nagyon szerettem az illatát, kár, hogy már nem lehet kapni.

erika81

2014. május 26.

Vásárláshoz kaptam ajándékba. Isteni illata volt! A fiamnak is nagyon tetszett. Igazi kis kincsként kezelte fiú létére, így mi nem is használtuk csak Ő alkalmanként! :) Miután elfogyott érdeklődtünk a boltban, de mondták, hogy limitált volt és nem kapható. Ma voltam a West Endben lévő Yves Rocher boltban hátha.... Valahonnan előszedtek elfekvő készletet és volt belőle egy csomó!!! Igaz csak 50 ml-es kiszerelésben kapható 350 Ft/db-ért, de vettem belőle 3 db-ot! Remélem találnak még máskor is pár darabot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

senskin

2014. május 5.

Jó kis tusfürdő ez, de csak egy kisebb mintát használtam el belőle. Nekem tetszett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

svivko

2012. július 30.

Nagyon finom virágos - mily meglepő- illata van. Imádnivaló. Ápolásban semmi extra, viszont nagyon szimpatikus hogy teljesen átlátszó, és az állagát sem lihegték túl. Kicsit természetes hatást kelt. És amúgy is, a kiszerelése miatt sem kellett neki színezék. YR (Y)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

radioaktiva

2012. július 28.

Nekem is csak mintám van. Kellemes kis tusfürdő, jó az illata, nem szárít. Csak azért nem fogok - egyelőre - rendes méretűt venni belőle, mert igen tekintélyes gyűjteményem van tusfürdőkből, előbb azokat kellene elhasználni :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 28.

pofi89

2012. július 28.

Csak mintát kaptam belole, de nagyon tetszik, igazi kis nyári, friss, jókedvet csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

k.boglarka

2012. július 12.

Szintén nekem is termék minta van belőle. Szimpla tusfürdő nem szárította és irritálta a bőröm. Az illata hááát nem rossz... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

amyesther

2012. július 11.

Először egy termékmintát kaptam belőle. Ott lettem szerelmes. :))
Régóta a fejemben, jobban mondva az orromban van egy illat, amit a Douglas parfümériában szagoltam egyszer. Márkára nem emlékszem, de mire visszamentem már nem volt ott.
Ez tökéletesen pótolja! Igazából nem használok parfümöt, sosem találtam nekem való illatot. Olyat, ami tökéletesen passzol. Csak a könnyű, gyümölcsös-virágos illatokat kedvelem.
Virágos nyitánya van, ami gyümölcsös illattal teljesedik ki.
Nem kell nyári tengerpartozásra gondolni, ez nem óceanos. Virágoskertmámor
Az állaga sima tusfürdős, krémes, átlátszó, gyönygyház beütéssel.
Veszem, amíg el nem fogy a polcokról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 11.

Először egy termékmintát kaptam belőle. Ott lettem szerelmes. :))
Virágos nyitánya van, ami gyümölcsös illattal teljesedik ki.
Nem kell nyári tengerpartozásra gondolni, ez nem óceanos. Virágoskertmámor
Az állaga sima tusfürdős, krémes, átlátszó, gyönygyház beütéssel.
Veszem, amíg el nem fogy a polcokról. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid