Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatóanyagának, a bio aloe verának köszönhetően hidratálja a bőrt, a növényi eredetű glicerin pedig lehetővé teszi az igazán kíméletes, precíz borotválkozást.

Parabénmentes termék.

Benedetta88

2020. április 25.

Páromnak nem lett a kedvence, ő is arra panaszkodott, hogy mintha nem siklana a borotva. Pedig jól habzik és a borotvájával sem volt gond.
Kínunkban elhasználtam én a lábamra, de nekem sem volt kedvencem, bár én a női Gillette-hez vagyok szokva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

PaNel95

2019. május 28.

Nekem nagyon nem jött be! Állítom, hogy az egyik legrosszabb borotvazselé, amit eddig valaha használtam.
Az illata eléggé a Gillette-re hajaz. Állagában kicsit folyékonyabb, de szép habot képez.
Viszont egyáltalán nem siklott a borotva rajta. Sőt! Olyan érzésem volt borotválás közben, mintha inkább tapadna a borotva a bőrömhöz. Sikerült is megvágnom magam picit ezért, és ki is pattogzott a bőröm. Egyáltalán nem könnyítette a borotválást, nem lett tőle sima a lábam és nem is nyugtatta meg a benne lévő aloe vera. Bár, ez nem csoda, mert alig van benne....
Ráadásul a végeredmény is pocsék lett, mert nem tudott mindent leborotválni a borotva. És nem volt sima érzése a lábamnak utána.
Nem a borotvával volt a gond, mert más zselével nem volt gondom, de még a tusfürdővel is jobb eredményt értem el, mint ezt használva.
A feléig elhasználtam, utána nem szenvedtem vele, kidobtam.
Iszonyat túlárazott termék, még úgy sem érte meg kipróbálni, hogy 40%-os kuponnal vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

A feléig elhasználtam, utána nem szenvedtem vele, kidobtam.

Antioxidánsok: Rutin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).