Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

A dezodor laoszi lótuszvirág vizet tartalmaz.

Alkohol és parabénmentes.

dori96

2019. november 19.

Jó illata van, nem hagy foltot és egész nap tartja magát, nem lesz izzadtság szagom.
Az egyetlen negatívum, hogy ha folyamatosan ezt használom, akkor egy idő után viszket a hónaljam. Így felváltva használom más deókkal.
Számomra így is újra vevős. Napi használat mellett kb 1,5 hónapra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Számomra így is újra vevős. Napi használat mellett kb 1,5 hónapra elég.

zdoreebaba

2019. szeptember 16.

Anyukám választotta magának az Yves Rocher-ban. Nagyon megszerette. Mióta ezt a dezodort megvettük, azóta már csak az Yves Rocher dezodorjait szeretné használni. Természetes, kellemes lótuszvirágos illata van. Nem hagy foltot a ruhán, elnyomja a kellemetlen szagokat. Bárhol és bármikor használható, kis helyen is elfér. Nyáron egy kis viszketés lépett fel anyumnál hónalj tájékán, így egy pár hónapra abbahagyta a használatát. Nem lehet tudni mi okozta, de most ősszel újra visszatért hozzá ás semmi baja. Lehetséges, hogy a nagy melegben kicsapódott és ez okozta a kellemetlenséget. Bár ez nem tántorította el a használatától és azóta is kis társa az izzadás problémákban. Visszatérünk hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lor

2019. június 26.

Régen csak a stiftes deokat bírtam magamon elviselni, de kipróbáltam ezt és 3-4 éve hűséges társam. Persze próbálkoztam alumínium mentes dezodorokkal, egy be is vált, de meleg időben nem sokat segít, így megmaradt ez alapdarabnak. Kissé folyós, ellenben gyorsan szárad, finom, tiszta illata van, szeretem, viszont nálam is néha előjön a viszketés, lehet lelkiállapot függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

elina12

2019. június 5.

Nagyon jó illata van. Nem hagy maga után ragacsos érzést. Teszi a dolgát és árban is jó. Én nagyon szeretem, 2 éve már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

elfmercina

2019. május 22.

Nagyon szerettem az illatát, a " leve" túl sok volt számomra, a hónaljam ezért viszketett is néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Aniko19870805

2019. április 15.

A tusfürdője illatába beleszerettem, és tipikus üde, tiszta virág illat, ezért esett erre a választás. Sajnos nyáron nem elég nekem. Aki kevésbé izzadékony, annak biztosan remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Kobayasi

2018. december 5.

Amióta megszületett a kislányom, a testem is megváltozott. Előtte nagyon izzadós voltam, de a hormonok hatására ez is megváltozott. 9 hónapja csak ezt a golyóst használom. Nekem bevált, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

GIldi

2018. november 7.

Sokáig próbálkoztam alumíniummentes dezodorokkal, de sajnos nem váltak be. Ez nem az, de teszi is a dolgát. Nagyon kellemes illata van, szolid, tiszta, könnyű, virágos. Megbízhatóan véd az izzadságszaggal szemben akár sportolás közben is. Ameddig gyártani fogják, mindig lesz belőle otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Moni86

2018. augusztus 28.

Jó illata van. Hétköznapokra jó. Tényleg borzasztóan lassan szárad az összes illat...
Nem véd annyira mint a sima kék dove, de szerintem ennek talán barátibb az összetevője mint a dove-nak. Nem rossz. Az ára se rossz. Mindegyik illatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

fethadri

2018. július 30.

+ Hétköznapokon használom és megvagyok vele elégedve, nagyon szeretem az illatát.
- Nehezen szárad, hosszútávon kicsit szárítja a bőrt és az alumínium só sem szimpi összetevő.
Összességében nem rossz termék, nem kell túlzásba vinni a használatát, mint ahogy semminek sem. Ha teljes mértékben gátolná az izzadást , az nem lenne egészséges. Szagtalanít, tehát azt tudja, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1