Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan illatának élményét az élénkítő mangó és koriander kombinációjával.Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

Dormir

2020. május 10.

Nagyon finom, trópusi, lédús gyümölcsillat,ami ráadásul tartósabb, mint némelyik parfüm.
Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Nekem nagyon tetszik.

siofok0201

2019. május 28.

Nagyon szeretem az édes, gyümölcsös, illatokat, így nem kérdés hogy telitalálat lett nálam ez a testpermet!
Olyan mintha egy nagy tál cukros mangót szagolnék, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Olyan mintha egy nagy tál cukros mangót szagolnék, imádom!

eilthyr

2019. május 12.

erős, ütős illat, ami "kilométerekről is érződik". kifejezetten tartós és mintha egy valódi érett, lédús mangót eszegetnék! nem szeretem a túl édes illatokat, de ez valamiért... más, mint a többi. nyárias, üde testpermet, igazán felfrissít! ha többször egymás után szaglászom, már érezhető mögötte-benne némi fűszeresség.
örülök, hogy betévedtem az üzletbe és vettem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

örülök, hogy betévedtem az üzletbe és vettem belőle.