Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2016. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Hajsimító sampon,amitől tartósan egyenes marad a haj,és közben hidratálja is azt.

Szilikonmentes.

Diaven

2017. január 13.

Az én hajam enyhén hullámos és derékig ér. Ez a sampon gyönyörűen kisimítja és táplálja. Mindegyik sampont kipróbáltam már az Yves Rocher termékek közül és ez a legjobb három között van. Csak ajánlani tudom!
Ui: Nem értem azon göndör hajú nőket, akik egy sampontól hajvasalóhoz hasonló eredményt várnak. Természetesen ilyen hatással nem rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

Hogy hajsimító? Hááát, nem hinném. Erősen hullámos (majdnem göndör) hajam van, de én nem vettem észre semmi változást, miután ezt kombináltam a hozzá tartozó balzsamma és szérummal. Megnyugtató, hogy ajándékba kaptam, nem magamnak kellett beruháznom rá. Amúgy csak azt tudnám elmondani róla, mint a másik YR samponról: könnyen felhabzik, nem szárítja ki a hajam, nem ragad utána, az illatát pedig nagyon szeretem. Magamnak viszont nem vásárolnék ilyet csak azért, amit ráírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Tinisminkes

2016. augusztus 28.

Megvettem a sampont es a balzsamot is nagyon jol hidratalja a hajam es nem lesz tole szalas az elejen meg eszre vettem h egy kicsit egyenesit de nem volt olyan huu de nagy valtozas a tobbi hajmosasomnal mar szinte egyaltalan nem vettem eszre h egyenesit. Amugy nem rossz csak az egyenesitessel van a baj. Illetve kivonjak a forgalombol is. Es csak a keszlet erejeig lehet megvenni. Pozitivum h olcso ar-ertek aranyba tokeletes bar kovetkezore en a regeneralot fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

macskamenta

2015. február 7.

Egyszer megvettem, mert azt vettem észre a többi yves rocher samponnál (körömvirágosat, mályvásat és zabtejeset próbáltam), hogy váltogatva jó használni őket. A többit, amit próbáltam, azokkal meg vagyok elégedve, ez sem rossz, de egyenesíteni nem egyenesített semmit. Nem is veszem újra, felesleges lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

monika.t

2014. május 25.

Megvettem a teljes termékcsaládot (sampon, balzsam, szérum) kellemes zöld illatú termékek. Nem szárítanak, nem zsírosítanak, szóval semmi különös. De az egyenesítő funkciójukat - amiért egyébként megvettem - számomra nem látják el. Tápláló ápolásra akkor már érdemesebb más, gazdagabb termékeket használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

dominika_-94

2014. május 18.

Én ajándékba kaptam a vásárláshoz, soha nem vennék belőle. Amíg nem kezdtem használni szép csillogó egészséges volt a hajam. Egyszer-kétszer használtam ezt a sampont azóta nagyon gyorsan zsírosodik ráadásul gyakran viszket és korpádodik is pedig előtte semmi ilyesmi problémám nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

lumiukko

2014. május 11.

Nagyon bíztam benne, de hiába. Nekem elég hullámos/ inkább már göndörnek nevezhető hajam van, gondoltam ez kicsit egyenesebbé varázsolja. Hát nem. Próbáltam úgy, hogy nem szárítottam hajat, az eredmény ugyanaz volt, mint bármely más samponnal. Próbáltam úgy is, hogy nagyjából egyenesre szárítottam, ugyanúgy állt, mint akármikor máskor, tehát semmit nem egyenesített. Pedig a balzsamjával együtt használtam. Azt tudom mondani hogy sima samponnak okés, mert az összetevői szépek, jól habzik, jól tisztít, fincsi az illata, de az ígéreteket nem váltja be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

agica0723

2014. április 29.

Nem hiszem, hogy volt ennél rosszabb samponom. Már minden nap mosni kellene a hajamat, annyira zsírosítja, ráadásul egy idő után viszket tőle a fejbőröm és korpásodik. Alig bírom kifésülni a hajam, ha ezt használom, nem győzöm pakolással, balzsammal, hajvégápolóval kenni mióta ezzel mosom a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

dandelion

2014. április 26.

Az illata nagyon jó, és a hajam könnyebben fésülhető, viszont nagyon hamar bezsírosodik (már másnapra, pedig inkább száraz a hajam) és a simító hatása sem látványos. Ajándékba kaptam a vásárláshoz, de nem hiszem hogy megvenném eredeti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

zsanee84

2014. április 15.

nagyon jó sampon,kellemes illattal,már egy üveggel elhasználatm,de legközelebb megint megveszem.csillogó lesz tőle az ember haja:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.