Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fazekas.fandi, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

bmariann

2013. július 10.

Rettentően fáj a szívem, hogy le kell húznom... de én hosszabb távú (kb. egy hét) használat után viszkettem tőle és jól kiszárította a hónaljamat. Ettől eltekintve a legjobb golyós dezodor (lenne) amivel találkoztam eddig: isteni az illata, hatékony és nem fogja meg a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Indira

2013. június 26.

Ez volt a kedvencem, de 2 napja akartam venni, és mondta az eladó, hogy az összes deójuk alumínium mentes lett... márpedig az nekem nem ér semmit, eléggé izzadós vagyok...
Úgyh az újnak már nem ez az összetétele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.

Úgyh az újnak már nem ez az összetétele!

alvingirl

2013. május 2.

Nekem nagyon bevált, pedig extra izzadós vagyok (szag, folt, stb.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Nekem nagyon bevált, pedig extra izzadós vagyok (szag, folt, stb.)

marko.evelin

2013. április 8.

2-3 napja vettem és imádom! Tényleg nem hagy foltokat a ruhán és nekem különösen tetszik, hogy nincs erős illata. Az árral vitatkoznék egy kicsit, de végülis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

samtelen

2012. december 22.

Az illata nem valami erős, de pont ez benne a jó. Bár volt már hatékonyabb dezodorom is, szerintem megéri az árát, korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

fazekas.fandi

2012. december 6.

Nem szeretem a golyós dezodorokat, sőt! :) Ennek ellenére ez a termék, teljes szerelem volt. Könnyed, friss zöld illat öleli, egész jól felszívódik, nem ragad, nyomot ruhán nem hagy és folyamatos friss érzést ad.

Használtam más termékeket is, mint pl alverde, dr organic, valami kristályos vizezős bio cuccot is, deee... egyikkel sem voltam jóban, mert kb fél óra elteltével már volt egy kellemetlen púderes illata, még akkor is, ha nem izzadtam meg. Ruháimat azonnal mosásba dobtam, míg ennél, semmi ilyet, se hasonlót nem tapasztaltam. Egy egész munkanapot is végig visz és a ruhám illata sem megy rá!
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

Csak ajánlani tudom.

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.