Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, felkészítve a bőrt az arcápoló használatára. Kifejezetten a normál és kevert bőrtípusok igényeinek megfelelően fejlesztették, használatával a bőr élettel telivé és ragyogóvá válik. Edulisz vizet tartalmaz, mely segíti a hidratációs folyamat beindítását.

Hatékonyságán túl a termék:

• Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes,
  • 98% természetes összetevőből áll,
  • környezettudatos csomagolással rendelkezik, mely újrahasznosítható, és maga is újrahasznosított módon készült.

Ár: 2000ft , Eladó: bogiis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten / Foxpost

Harold

2021. március 20.

Szó szerint semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szó szerint semmi hatása nem volt.

Adica

2021. március 12.

Napi két használat mellett semmi sem történt egy üveg után sem. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Napi két használat mellett semmi sem történt egy üveg után sem. Az illata jó.

Fruzsi

2021. február 28.

Naponta kétszer használom, kézzel viszem fel arctisztítás után. Nagyon jól esik a bőrömnek, sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Petoniab

2021. február 9.

Átlagos, kicsit tapadó érzetet hagyhat maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Átlagos, kicsit tapadó érzetet hagyhat maga után.

varkolyenci

2020. november 15.

A hydra vegetal tobbi terméke nagyon bejött de ez valahogy nagyon rossz. Hidratáló toniknak van írva de iszonyat szárította a bőrömet, pár alkalom utan inkább oda adtam másnak :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

fioretta

2020. augusztus 10.

Átlagos arctisztító tonik, nem tud többet olcsóbb drogériás társainál, talán csak az összetevői jobbak. Használat után "tapadós", ragadós marad a bőröm, mintha kicsit zsírosítana. Illata kellemes.
Online rendelés mellé kaptam ajándékként, de egyébként nem vásárolnám újra, ennyit nem ér meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Qwerty

2019. december 8.

Nem ezt kellett volna venni és nem ott, de akkor jó ötletnek tűnt. Ha ekkora láma vagyok, megérdemlem. Ez egy ragacs, nem tonik. Víz és túl sok glicerin. Lemosóként nem működik. Kicsit az Alverde aqua hydro pflege.essenz-re hasonlít, és már azzal se tudtam mit kezdeni. Pár cseppet belemasszírozhatok néha a bőrömbe, nem árt, de nem is használ.
Ilyenkor mindig ott a kérdés, ha már így elszúrtam, akkor most dobjam ki rögtön, vagy még évekig szenvedjek vele?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Kb. a flakon felénél járok, de már másik tisztított vettem , el sem használtam. Szegény kissé vízhiányos bőröm nem köszönte meg a használatot, meg úgy is szárította, hogy mellette hidrataltam a bőröm.
Én személy szerint nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Én személy szerint nem ajánlom!

Ofesz86

2019. november 27.

Tökéletes, már a 3.flakonnal használom. Picit száraz a bőröm, de zsírosodásra hajlamos, így nehéz megtalálni az egyensúlyt. Ez hibátlanul teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

erdspetra

2019. szeptember 9.

Hidratal, de nem zsirosit. Vizallo sminkre nem a legjobb valasztas,de arctisztitasra tokeletes. Nagyon jo az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.