Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Uborkakivonattal frissíti és hidratálja a bőrt.

wildrose

2019. április 9.

Enyhe, finom illatú, könnyű állagú arclemosó tej, jól tisztít és nem szárít, de az összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.

Henii91

2015. július 28.

Hát megmondom őszintén, hogy nem kedvelem már. Amikor megvettem az első tubust (évekkel ezelőtt) nagyon örültem neki h nem csípi a szemem, jo az illata, és mondhatni még gyorsan le is jön a szememről a festék. Na mostanában abba hagytam a használatát mert folyamatos kis pöttyök voltak az arcomon, és bármit használtam nem múltak el tőle. Aztán rájöttem hogy lehet ez a lemosó okozza. És így pár hét elteltével már érzem a különbséget h nem használom. Igazából már sok termékét kipróbáltam ennek a márkának és valahogy mindegyikkel volt valami bajom. (kivéve a kávés tusfürdőt)! Ugyh mindengyik porosodik a polcomon, sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

jessy1210

2013. október 1.

Nekem nagyon bevált, szépen lehozza a sminket és nem csípi a szememet sem! A bőröm is puha lesz a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

gothmarypoppins

2013. május 30.

Hát, amikor először átnéztem az összetevőit, elgondolkodtam, hogy abba kéne hagyni a használatát, különösen az ásványi olaj és a parabének miatt. Viszont június óta használom, a fele még megvan és nem ártott a bőrömnek, sőt, használat után simább és puhább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

tulipánfa

2013. május 13.

Kíméletes arclemosót kerestem, mert a bőrömön hajlamosak piros, hámló foltok megjelenni. Nekem bevált, a sminket is leszedi, a szememet sem csípi. Az illata friss, finom. Az arckrémmel együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Adnilem

2013. május 9.

Már régóta használom ennek a terméknek a gél állagú krémjét, az is egy álom a vízhiányos bőrömnek. Ez a lemosó pedig (kb. 2 hónapja használom) szinte teljesen eltűntette a miteszereket az államról és az orromról. Ezen kívül jól hidratál és élettelteli lesz tőle a bőr. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Detti

2013. március 17.

Azt hittem, csak engem szárít, de itt olvastam másnál is. Ez viszont elég furcsa egy sminklemosó tejtől. Nekem is vannak tőle hámló részeim. Ha már pénzt adtam rá, el fogom használni, ha a használata után naturszappannal azonnal megmosom az arcom, nem jelentkeznek a tünetek, egyszer remélem elfogy. Biztos nem veszem újra. Nekem az illata sem jön be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nekem eléggé vegyes a bőröm, de ettől a terméktől nagyon hidratált lett és ez az érzés sokáig is tart! Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

sebidori91

2013. január 8.

Én azért szeretem, mert nem szárítja ki a bőröm, viszont nem is lesz tőle zsíros (ez azért szuper mert kombinált a bőröm és a tonik kiszárítja, a krémtől meg zsírosodik) és használat után nagyon puha lesz a bőröm. Ja, és imádom az illatát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

fiona

2012. december 17.

Ez egy nagyon jó arclemosó tej, szépen lemossa a sminket, hidratál, és nem csípi a szemem. Nagyon friss illata van. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.