Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

nikireka

2022. július 7.

Én a pumpás, 300 ml-set hasznàltam, sokáig elég volt (elhasználtam, nem dobom ki). Nem jó a pumpás, sokszor mellé megy, vagy több jön ki, ami pazarlás. Nem mondom, hogy rossz termék, de nem hiszem, hogy veszek ismét. Leszedi a szennyeződést (zsír, kosz, az erősebb sminket nem tudom, mert én kb nem sminkelek, max púder), bár a pórusaim nem tisztítja ki. De az biztos, hogy az arcmosást nem helyettesíti és vannak ennél jobb micellás vizek is, s nem szívesen mennék el itthonról a használata után. Én azt tapasztaltam, hogy hiába érződik először frissnek a használata után, szinte azonnal ragacsos érzete lesz a bőrömnek és fénylik is. Talán 10 perc se telik el, de már újra zsíros lesz a bőröm és egyre fényesebb. Nem szívesen sminkelnék rá. Néha kicsit viszket is, mintha koszos lenne. Kellemetlen, sokszor megyek is arcot mosni utána. Sokkal többet vártam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

Frufru08

2021. július 10.

Nagyon szeretem, szuperül lehozza a sminket, es tisztítja a bőrt. Kellemes illata van, és nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

candices

2020. augusztus 18.

A nagy pumpás változatot használom, szépen leszedi a sminket és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

A nagy pumpás változatot használom, szépen leszedi a sminket és sokáig elég.

Mantra

2020. február 24.

Ajándékba kaptam, kellemes meglepetés. Az illata erőteljes, de nekem nagyon finom, úgyhogy ezért nem bántom. A szempillaspirálom szépen leszedi, reggel sincs nyoma (más micellás víznél előfordult). A bőrömet nem irritálja, a szememet nem csípi. Ha elfogy elképzelhető, hogy ezt veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Esteeldr

2020. február 2.

Én nagyon szeretem. Igaz, többet kell tenni a sminklemosó pamacsra, és legalább kétszer át kell menni a bőrünkön vele. Viszont kíméletesen távolítja el a sminket, és semmi filteres hatású réteget nem hagy az arcbőrön, ami más micellás arclemosóknál gyakran tapasztalható. Nincs tolakodó illata, használata után nincs olyan érzésem, hogy “azonnal hidratáló krémet kell használjak”, egyáltalán nem szárít, mintha nyugtató hatása is lenne. Az új, pumpás verziót használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Brunettee

2019. szeptember 10.

Nem mondom, hogy sok micellás vizet próbáltam előtte, de nekem eddig ez vált be a legjobban. A sminket nem ezzel mosom le, utána használom. Az én bőröm nagyon szereti, frissítő. Este és reggel is használom, kellemes érzés. Nálam favorit, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

evelinbardos

2019. július 3.

Rendszeresen használom, reggel és este is a rutinom részét képezi. Sminklemosás 2. lépéseként használom, előtte YR sminklemosót. Szépen tisztít, hidratál. Nagy kiszerelést vásárolom és mindig van rá valami kedvezmény is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Bambusz92

2019. április 22.

Nem rossz de a drogériás lemosók simán lenyomják. Sokkal nehezebben szedi le a sminket. Ennek kábé az a dolga hogy hidratáljon és tényleg puha a bőröd utána de sminkeltávolításhoz kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Aniko19870805

2019. április 15.

Csak az YR micellás vizeit használom. Mindig a nagy, pumpás kiszerelést veszem, mert ez a kicsi nekem kényelmetlen.
Reggel, este illesztettem be a rétegzős rutinba. A vízálló szemsminkkel nem bánik el, de arra vannak az olajos lemosók, szerintem ennek nem ez a dolga. Nagyon kellemes az illata, most is ezt használom. Nem csíp, nem zavaró a bőrön. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Lerika

2019. február 1.

Én már az újabb csomagolásban kezdtem el használni, nagyon jó kis micellás víznek tartom. Szépen tisztít, frissít, leszedi a sminket. Azt a szemsminket, amit olajos lemosó nem tudott teljes mértékben eltávolítani, még ezzel áttöröltem, és szépen megtisztította a szemkörnyékemet. Reggel is ezt használom. Nem csípi a szememet sem, nem hagy filmréteget vagy ragacsos érzetet a bőrön. Nekem bevált, szívesen veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

nagylevelű csodamogyoró virágjának kivonata. A virágok a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0