Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

Ár: 1800 , Eladó: Eneee
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvétel, vagy előre utalás és posta
AKCIÓ! Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
Ár: 1500 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
evelinbardos

2019. július 3.

Rendszeresen használom, reggel és este is a rutinom részét képezi. Sminklemosás 2. lépéseként használom, előtte YR sminklemosót. Szépen tisztít, hidratál. Nagy kiszerelést vásárolom és mindig van rá valami kedvezmény is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Bambusz92

2019. április 22.

Nem rossz de a drogériás lemosók simán lenyomják. Sokkal nehezebben szedi le a sminket. Ennek kábé az a dolga hogy hidratáljon és tényleg puha a bőröd utána de sminkeltávolításhoz kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Aniko19870805

2019. április 15.

Csak az YR micellás vizeit használom. Mindig a nagy, pumpás kiszerelést veszem, mert ez a kicsi nekem kényelmetlen.
Reggel, este illesztettem be a rétegzős rutinba. A vízálló szemsminkkel nem bánik el, de arra vannak az olajos lemosók, szerintem ennek nem ez a dolga. Nagyon kellemes az illata, most is ezt használom. Nem csíp, nem zavaró a bőrön. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Lerika

2019. február 1.

Én már az újabb csomagolásban kezdtem el használni, nagyon jó kis micellás víznek tartom. Szépen tisztít, frissít, leszedi a sminket. Azt a szemsminket, amit olajos lemosó nem tudott teljes mértékben eltávolítani, még ezzel áttöröltem, és szépen megtisztította a szemkörnyékemet. Reggel is ezt használom. Nem csípi a szememet sem, nem hagy filmréteget vagy ragacsos érzetet a bőrön. Nekem bevált, szívesen veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

grey

2018. december 30.

Arctisztításra használom, nem sminkeltávolításra. Nekem még egy micellás víz sem távolította el rendesen a szempillaspirált, így ezt már el sem várom tőlük. Nem csíp, nem irritál, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

gmaresz

2018. december 29.

Nagy pumpás kiszerelést vettem. Tetszett, hogy sok van benne, sokáig lesz elég. Nem szerettem meg. A pumpából nagyon furcsán fröcsköl ki a lemosó, nem maximális a tisztító hatása, és nekem furcsa ragacsos érzetet hagyott maga után. Nem használtam el az egészet, és nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Dhewilgirl

2018. november 22.

Tökéletes tisztítás és hidratálás...Ebből nálam egyet tud, a hidratálást - azt tényleg, puha és selymes lesz utána az arcom. Na a tisztítást viszont hagyjuk... Csak maszatol, nem tudja lehozni a sminket (pedig már nem is vízállót használok), csak fáj, ahogy dörzsölöm. Utazó kiszerelésem van belőle, utazáshoz vittem el, de inkább nem sminkeltem végül, mert 2 reggelt végigszenvedtem vele. Az arcbőrt viszont szépen tisztítja, bár nem tudom, hogy az alapozóval és társaikkal mennyire bánhat el, nekem estére jó volt így arctisztító helyett egy hétig. Alapból szkeptikus vagyok a micellás vizekkel, nem látom a létjogosultságukat, így csak azért adom meg a három csillagot, mert eleve túl nagy elvárás volt azt hiszem, hogy majd lehozza a szempillaspirált és ceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

anett94

2018. október 23.

Nekem a pumpás változata van meg, 40%-al sikerült hozzá jutnom, gondoltam kipróbálom. Hát nem teljesen vált be. Először is maga a kiszerelése. Nem lehet normálisan adagolni a pumpával, ami zavaró. A szempillaspirált alig szedi le, egy micellás víztől azért többet várnék. Az illata kellemes, nem szárítja ki a bőröm. Összegezve egyszer ki lehet próbálni, de biztos nem fogom újra vásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

lendjelnoora

2018. szeptember 2.

Teljesen pénzkidobás, egy rémálom tőle megszabadulni. Pozitívum, hogy nem csíp és nem szárít, irritációt sem okozott. A hétköznapi szennyeződéseket csak-csak,viszont a sminket egyáltalán nem képes eltávolítani. Max csak erős csiszijölés után, de addigra már a bőrt is lenyúzom magamról, hogy valami lejöjjön. Biztos, hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Zituska77

2018. július 23.

A géles arclemosójával együtt használom. Tökéletesen leszedi az esetleges smink maradékot, nem csíp, mar, bánt, nem szárít. Valamilyen akció keretében szoktam venni a nagy, pumpás kiszerelést, úgy nagyon megéri, mert napi 2 használat mellett is nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0