Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

% YR Hydra Végétal szett %
Ár: 7000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

candices

2020. augusztus 18.

A nagy pumpás változatot használom, szépen leszedi a sminket és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

A nagy pumpás változatot használom, szépen leszedi a sminket és sokáig elég.

Mantra

2020. február 24.

Ajándékba kaptam, kellemes meglepetés. Az illata erőteljes, de nekem nagyon finom, úgyhogy ezért nem bántom. A szempillaspirálom szépen leszedi, reggel sincs nyoma (más micellás víznél előfordult). A bőrömet nem irritálja, a szememet nem csípi. Ha elfogy elképzelhető, hogy ezt veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Esteeldr

2020. február 2.

Én nagyon szeretem. Igaz, többet kell tenni a sminklemosó pamacsra, és legalább kétszer át kell menni a bőrünkön vele. Viszont kíméletesen távolítja el a sminket, és semmi filteres hatású réteget nem hagy az arcbőrön, ami más micellás arclemosóknál gyakran tapasztalható. Nincs tolakodó illata, használata után nincs olyan érzésem, hogy “azonnal hidratáló krémet kell használjak”, egyáltalán nem szárít, mintha nyugtató hatása is lenne. Az új, pumpás verziót használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Brunettee

2019. szeptember 10.

Nem mondom, hogy sok micellás vizet próbáltam előtte, de nekem eddig ez vált be a legjobban. A sminket nem ezzel mosom le, utána használom. Az én bőröm nagyon szereti, frissítő. Este és reggel is használom, kellemes érzés. Nálam favorit, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

evelinbardos

2019. július 3.

Rendszeresen használom, reggel és este is a rutinom részét képezi. Sminklemosás 2. lépéseként használom, előtte YR sminklemosót. Szépen tisztít, hidratál. Nagy kiszerelést vásárolom és mindig van rá valami kedvezmény is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Bambusz92

2019. április 22.

Nem rossz de a drogériás lemosók simán lenyomják. Sokkal nehezebben szedi le a sminket. Ennek kábé az a dolga hogy hidratáljon és tényleg puha a bőröd utána de sminkeltávolításhoz kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Aniko19870805

2019. április 15.

Csak az YR micellás vizeit használom. Mindig a nagy, pumpás kiszerelést veszem, mert ez a kicsi nekem kényelmetlen.
Reggel, este illesztettem be a rétegzős rutinba. A vízálló szemsminkkel nem bánik el, de arra vannak az olajos lemosók, szerintem ennek nem ez a dolga. Nagyon kellemes az illata, most is ezt használom. Nem csíp, nem zavaró a bőrön. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Lerika

2019. február 1.

Én már az újabb csomagolásban kezdtem el használni, nagyon jó kis micellás víznek tartom. Szépen tisztít, frissít, leszedi a sminket. Azt a szemsminket, amit olajos lemosó nem tudott teljes mértékben eltávolítani, még ezzel áttöröltem, és szépen megtisztította a szemkörnyékemet. Reggel is ezt használom. Nem csípi a szememet sem, nem hagy filmréteget vagy ragacsos érzetet a bőrön. Nekem bevált, szívesen veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

grey

2018. december 30.

Arctisztításra használom, nem sminkeltávolításra. Nekem még egy micellás víz sem távolította el rendesen a szempillaspirált, így ezt már el sem várom tőlük. Nem csíp, nem irritál, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

gmaresz

2018. december 29.

Nagy pumpás kiszerelést vettem. Tetszett, hogy sok van benne, sokáig lesz elég. Nem szerettem meg. A pumpából nagyon furcsán fröcsköl ki a lemosó, nem maximális a tisztító hatása, és nekem furcsa ragacsos érzetet hagyott maga után. Nem használtam el az egészet, és nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0