Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2021. november 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiváló aktív hidratáló összetevők egy szérumban az Edilusz víz hidratáló erejével. Mikrocsepp formulájának köszönhetően energizál és azonnali hidratáltságot nyújt. Mivel a bőrt belsőleg revitalizálja, az napról napra visszanyeri komfortérzetét, bársonyosságát és ragyogását.

A bőrrel érintkezve a frissítő gél mikrocseppekké alakul, melyek rendkívül gyorsan felszívódnak.

92% természetes eredetű összetevőből áll; 0% szilikont, színezéket, ásványi olajat, parabént tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Shenzi

2023. március 19.

Mint ha zselésített vízzel kenegetném magam. Az állagát nem szeretem, túlságosan szétfolyik, sok kell belőle, és ezért nehezebben is szívódik fel, mint más szérumok. Az én arcomon pedig hagy egy fura filmréteget, amitől folyamatosan azt érzem, hogy van ott valami. Eléggé túlárazott, bármely más, negyed ennyibe kerülő, akár drogériás saját márkás hialuron is tud ennyit.

Ubdate:Kicsit szigorú voltam vele. Találtam neki egy nagyon jó helyet a nap folyamán: Arctisztítás és mici után használom, amikor hazaérek. Ekkor még nem akarom megcsinálni az esti rutinom, de azért lemosom magamról a sminket és az út porát. Itt jön ő a képbe. Korábban rosszul használtam, most már keveset kenek az arcomra, hiába többet szeretnék az állaga miatt. Ilyenkor hamar beszívódik, pont annyira hidratál, amennyire kell, nem feszül a bőröm, elvagyok így estig. Újra biztosan nem venném, mert ahogy lentebb is írták, túlárazott víz, de mivel pontbeváltással nekem most gyakorlatilag ingyen volt, így nem bánom, elpacsmagolom.
Az illata enyhe, de mégis parfümös, és szerintem nem illik a termékhez. Vagy semmit, vagy valamilyen "vizesebb" friss, uborkás illat lenne hozzá ideális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 19.

nikittta

2023. január 26.

Legjobb arcápolóm,hónapok óta újraveszem.Mikor akciós akkor mindig betárazok,remélem nem vonják ki még jó ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 26.

PerfumePippi

2022. július 3.

Abszolút 5 csillagos darab; amíg gyártják, nekem mindig lesz belőle! Sajnos az arckrémes verzióból csak a gélváltozat jött be (az YR gélszerű krémjei viszont szuperek!), a fényvédőset ímmel-ámmal szoktam elhasználni.
Ez azonban tökéletes: a textúrája különleges, mert kicsit zselésnek és olajosnak hathat, de amikor kinyomjuk, de azonnal vízzé olvad a kézmelegtől, így relatíve gyorsan fel kell kenni. De ez is a dolga: azonnal beszívódik és hidratál. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 3.

elwing88

2022. május 29.

Csak én érzem úgy, hogy ez egy csodaszer??! A gyógyszertárban nem találtam a 30ml-es vichy 89 szérumot, (pedig lélektani okok miatt arra szoktam beruházni az 50ml-es helyett, aztán spórolok vele) ezért mérgemben visszafelé benéztem az Yves Rocher-be azzal az elhatározással, hogy megveszem az első utamba kerülő kencét. Ez lett az. Este használtam arcmosás után, a szokásos Schüssler 11 krém alá, és hát JOBB, MINT A VICHY. Ennyi. Pedig az sem egy rossz termék, de most konkrétan reggelre olyan kisimult, puha, hidratált arccal ébredtem, hogy utoljára 5 éve néztem ki így egy egerszalóki termálvizes kúra után. Pont. Tanulság: néha nem árt új termékeket kipróbálni az ember lányának. Még 40% kedvezményt is adnak, ha kiváltunk mellé törzsvásárlói kártyát. Ja, és szerintem tartós lesz, mert megfigyeltem, hogy simán elég kétnaponta használni, még másnap este is érzem a hatását a bőrömön. Használat előtt alaposan össze szoktam rázni, úgy jobb az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 29.

Gigi140

2022. február 3.

Nagyon jó hidratáló, olajos állagú, amikor felviszem, de nagyon hamar beszívja a bőröm. Én ezt reggel szoktam használni télen, akkor a nap alatt szépen hidratálva van az arcom, este már nem is használom, csak a krémet. Viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Eddig minden termék illatát imádtam, de ezt nem tudom mihez hasonlítani. Kicsit hasonlít a krémhez, de számomra mégis más, gyengébb és valami más illatot is érzek mellé, ami nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

tonhalacska

2022. január 19.

Igen, csodaszer. Évek óta a legjobb. Nem találtam még jobb hidratálót nála, a krémmel együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 19.

Saku28

2021. november 6.

Sajnos így is buktam a pontjaimon, de ez volt a legdrágább még a 7000-es kategóriába eső, nem kifejezetten idősödő bőrnek való termékük, így ő jött velem szintlépés után. (Meg lett emelve az ára, már 6000 teljes áron.) Meglepően jó, az éjszakai krémmel kombinálva valami isteni puha bőrt varázsolt nekem 3 alkalom után is. Szívni fogom a fogam az ára miatt, de ő maradós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

IsolatedIsland

2021. október 11.

A vélemények olvasása után kicsit félve vettem meg, de ugyan csak egy hónapig használtam (mert csak addig volt elég reggeli és esti felvitel után) mégis számomra látható volt a javulás. A bőröm sokkal frissebbnek, hidratáltabbnak tűnt. Azonban valóban nagyon gyorsan fogy, szerintem meglehetősen drága és az alján tényleg lerakódik egy jó adagnyi a zseléből. Ha nem így lenne valószínűleg ajánlanám másnak is, de így inkább én is keresek valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Zsofi_Horvath

2021. április 7.

1 hónapig tartott a 30ml. Elég sokat kellett használnom belőle hogy meglegyen a hidratáltság érzésem. Hamar beszívódik mert géles. Bőröm nem javult tőle kinézetre, reggel és este is használtam. 7000Ft körül vettem de semmivel sem jobb mint pl a neutrogena nappali géles hidratálói. Sajnos semmi extra, bár az alapanyagokra jót ír.
Csak azt sajnálom hogy hamar elfogyott és hogy van benne parfüm. Negatívum még hogy az üveg aljára lerakódik valami ragacsos, kocsonyás cucc ami visszamarad a krémből, ezt már csak akkor látod mikor el fog fogyni, és látszik a pumpa szára is. Arra is rárakódik ez a cucc. Utolsó 5 mili az aljáról így használhatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Fruzsi

2021. február 28.

Vannak kétségeim a hatását illetően. Kitartóan használom reggel-este, de olykor-olykor megjelennek szárazabb foltok ugyanúgy, mint mikor nem használtam. Kicsit olyan érzésem van, mintha túlárazott vízzel kenegetném az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Methyl Gluceth-20, Diglycerin, Betaine, Inositol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.