Yves Rocher

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiváló aktív hidratáló összetevők egy szérumban az Edilusz víz hidratáló erejével. Mikrocsepp formulájának köszönhetően energizál és azonnali hidratáltságot nyújt. Mivel a bőrt belsőleg revitalizálja, az napról napra visszanyeri komfortérzetét, bársonyosságát és ragyogását.

A bőrrel érintkezve a frissítő gél mikrocseppekké alakul, melyek rendkívül gyorsan felszívódnak.

92% természetes eredetű összetevőből áll; 0% szilikont, színezéket, ásványi olajat, parabént tartalmaz.

dynah13

2019. december 15.

Vizhianyos borom kezelesere hasznaltam nagyon sokaig a termekcsalad tobbi tagjaval egyutt, reggel-este vagy csan esti rutin reszekent, hidratalo ala. Nekem segitett, jobban beszivodott a hidratalo, ha ezt is feltettem elotte. Most, hogy mar nem vizhianyos a borom, mast is ki fogok probalni, de szarsz, vizhianyos borre nagyon tudom ajanlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

A hozza fűzött remények ellenére elég nagy csalódás sajnos. A nappali arckrem alá használtam, ami szintes Yves, de sajnos semmi pozitív hatást nem vettem észre aközött, hogy kenem vagy hogy egyáltalán nem.
Nem vagyok elégedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nem vagyok elégedett.

hgdsk

2019. október 11.

Ajándékba kaptam. Elhasználgattam, valamennyire hidratált is, de nem venném meg. Ha rutinban van használva, vagyis megy még rá hidratáló, akkor használható, de semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

julcsi13

2019. október 3.

Nekem nagyon nem valt be. Ragad, es nem igazan hidratal. Ennyi penzert mar valamelyik patikas kremet is megveszem, ami sokkal jobb ennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Mandee

2019. június 26.

Nem lett a kedvenc termékem, szerintem nem éri meg az árát ,száraz,vízhiányos a bőröm és olyan hidratálót szerettem vol na ami hamar beszívódik de sajnos nem vált be.Ragacsos lesz a bőröm és piros tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

HunFairy

2019. június 10.

Parabén, alkohol és szilikon mentes, és ehhez képest kuponnal jó ár-érték arányú termék. Vizes állaga frissítő érzetet kelt. Illata nem sok van. Én is tapasztalom hogy ragacsos utána a bőröm (egy ideig) de ezt kihasználva, primerként használom reggelente, szépen megtapad rajta az alapozó. Esténként meg nem zavar ez az utóhatás, mert mire ágyba bújok, addigra teljesen be- és felszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

ildicream

2019. május 7.

Első yves vásárlások alkalmával ebből a kis szérumból vettem (rögtön kettőt, mert duplázó hétvége volt). Elsőre nálam is maradt némi ragacsos utóérzet, de a 4.napra úgy néz ki, hogy megszabadult a bőröm az elötte használt krém maradványaitól is. Azóta minden este és reggel 3-4 pumpálásnyit simán beszippant a bőröm. Nagyon finom pihe-puha hidratál tőle. 1hónap használat után az apró hajszálráncocskák is gyönyörűen kisimultak, feltöltödtek! Nekem az illata is tetszik, olyan friss üde vizes. Nekem tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

sztike

2019. április 24.

Önmagában kevés, hidratáló alá rendben van. Este zuhany után felkenem, várok, amíg nagyjából beszívódik, aztán megy rá a szokásos éjszakai krémem. Amióta így használom, nem hámlik az orrom, akkor sem, ha pórustisztító tapaszt teszek fel előtte. Nem magamtól vettem meg amúgy, a nővérem hagyta rám, neki nem jött be, mert kicsit ragad utána a bőr. Én éjszakára elviselem, a hatása meg teljesen rendben van.

Update: Végül nem tudtam "teljesen" elhasználni, mert a zselatin, amivel a gél állagot sikerült elérniük, összeállt egy kocsonyává és nem adta ki a pumpa. Az ára miatt amúgy sem terveztem újravenni, de egynek érdekes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

annaavarga

2019. március 5.

Nagyon szereti a bőröm, megnyugtatja, a piros foltokat eltűnteti. Kellemes illata van, nem zavaró. Napiszinten használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

fleonora

2019. január 29.

Leárazásokon vettem, plusz törzsvásárlói kedvezménnyel majdnem fél áron. Mindenképp hidratál, de azt vettem észre hogy önmagában kevés, szükség van egy hidratálókrémhez is hozzá. Nedves bőrön számomra 3 pumpányi adag kell a teljes elfedéshez, így pár használat után viszonylag sok fogyott már belőle. Nem rossz, ezért az árért, de nem is tartom musthavenek. Update később!

Update: Úgy veszem észre hogy a bőrömmel kezd nagyon összehangba kerülni. Szép és egységes bőrt adott, ha nyár lenne, valószínüleg alapozóra se lenne a bőrömnek szüksége. A hidratáltságot abszolút megadja, bár nem tudom hogy a termék miatt, vagy mert eddig nem foglalkoztam és törődtem ennyire a bőröm ápolásával/hidratálásával, mint ez a termék használata során. Lassan egy hónapja használom, kb az üvegcse felénél járok. Szemezgetek a Vichy Thermal 89 termékkel is, mely árban olcsóbbnak tűnik ugyanerre a kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Diglycerin, Betaine, Inositol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.