Yves Rocher

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiváló aktív hidratáló összetevők egy szérumban az Edilusz víz hidratáló erejével. Mikrocsepp formulájának köszönhetően energizál és azonnali hidratáltságot nyújt. Mivel a bőrt belsőleg revitalizálja, az napról napra visszanyeri komfortérzetét, bársonyosságát és ragyogását.

A bőrrel érintkezve a frissítő gél mikrocseppekké alakul, melyek rendkívül gyorsan felszívódnak.

92% természetes eredetű összetevőből áll; 0% szilikont, színezéket, ásványi olajat, parabént tartalmaz.

etoc

2020. december 13.

Sajnos ez nem volt jó vétel. Gyenge hidratáló hatása van, 2 pumpányira van szükség az egész arcra, így nem kiadós egyáltalán. Mintha vízzel kenném magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Fitzsimmons

2020. november 28.

A zselés arckrémhez kaptam ajándékba. Az illatát picit furábbnak tartom a krémnél, de meg lehet szokni. Nem zsírosítja tovább az arcom, ami pozitív. Viszont önmagában nem hidratál eléggé, kell mellé az arckrém. Szerintem annyira nem éri meg, a zselés arckrém hatékonyabb. Venni nem fogok belőle szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

AVoracsek

2020. október 19.

Eladó tanácsára vettem meg, a zselés állagú arckrém mellé. Azóta is használom, nemcsak az arcomra, de a nyakamra is. Szülés óta különösen hajlamos a bőröm a szárazságra. Az arckrémmel kombinálva nagyon jó hatással vannak az arcbőrömre. Nem száraz, nem húzódik. Az állaga kicsit fura, mivel vizes alapú, híg, de könnyen meg lehet szokni. Ahogy felkenem, érzem, hogy milyen hálás érte a bőröm. Illatra semleges, amit külön imádok benne. Az ára kicsit húzós, de nagyon sokáig elég egy flakon. Ér és állag, ezért csak 4 csillag. Biztos, hogy újra fogom venni az arckrémmel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Mary88

2020. szeptember 24.

Féláron vettem, radírozás után hetente egyszer használom. 1-2 pumpányi mennyiség nekem elegendő. Elég folyós, ezért érdemes egyből az arcra pumpálni. Folyós az állaga, de egyben darabos is, olyan mintha megromlott volna, de nem :) Picit ragacsos érzetet hagy magam után, de mivel este kenem fel, számomra nem zavaró és hamar beszívódik. Reggelre puhább a bőröm, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

LittleSpark

2020. július 26.

Kicsit mellényúlásnak érzem. Nem irritál nem bántja a bőrömet viszont úgy érzem mintha kis híján 5 ezer ft-ért vizet kennék az arcomra annyira nincs semmi hatása. Az állaga nagyon fura amúgy darabos ami miatt azt hittem megromlott de olvasom hogy másoknál is ilyen. Imádom az yves rochert de eddig a szérumjaik zsinórban nem váltak be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

HubertusB

2020. július 1.

Elég 1 max 2 pumpálás belőle,kellemes,alig észrevehető illata van.
Többen írják,hogy ragadós érzést hagy maga után. Ez igy van,viszont 10-15 perc után beszívódik a bőrbe teljesen,utána már nincs ez az érzet. Egyébként több YR krémnél is tapasztaltam ezt,várni kell vele egy kicsit.
Nagyon szeretem a termékcsaládot,szépen rendbeteszi a vízhiányos bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Elég 1 max 2 pumpálás belőle,kellemes,alig észrevehető illata van.
Nagyon szeretem a termékcsaládot,szépen rendbeteszi a vízhiányos bőrömet.

Trekaa

2020. június 14.

Elég nagy csalódás volt. Az illata finom de ha csak 1 nyomást is használok az egész arcomra akkor is nagyon ragad. Az állaga is fura, mert inkább grízes, nem kifejezetten az a géles állag amire gondoltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

matanee

2020. május 13.

Egy pár hete kísérletezgetek már vele. Lehet túl sokat használok belőle, de nekem nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, és az illatától sem vagyok odáig. Ez egy kicsit mellényúlás volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Rea96

2020. április 11.

Az arckrémjével együtt vettem meg az extrán száraz bőrömre és nekem bevált. Az illata kellemes, az állagát is szeretem es sokáig elég. Nálam többször újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Fannie

2020. április 8.

A termékcsalád krémes hidratálójával együtt vettem meg még pár hete, azóta használom, és sok jót tudok mondani róla. A nagyon száraz, vízhiányos, húzódó arcbőröm azonnal magába issza, én azt tapasztalom, hogy ha először ezt a szérumot viszem fel, utána a krémet könnyebben beszívja a bőröm. Smink alá nem nagyon próbáltam még, mert van, hogy reggelente csak a hidratálót használom, az útóbbi pár hétben pedig itthonra nem is nagyon sminkeltem. Ha továbbra is ilyen szépen rendben tartja a bőrömet, újravevős lesz. Kevés is elég belőle, ezért lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Diglycerin, Betaine, Inositol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.