Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Minden hajtípus igényeit kielégítő sampon, amely a környezet érdekeit is szem előtt tartja az Yves Rocher természetbarát elvei alapján.

Folyékony, átlátszó állagának köszönhetően lágyabbá teszi a hajkoronát. Citrusos illata a hozzáadott citromkivonatnak köszönhető, amely ragyogóvá varázsolja a hajat.

Mindemellett megfelel az Yves Rocher környezetbarát alapelveinek, és Ecolabel tanúsítvánnyal rendelkezik. Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelve.

GabriellaBodnar

2020. október 28.

Hónapok, sőt már szerintem lehet több mint egy éve ezt a sampont használom, és semmi pénzért nem váltanám le. Könnyű textúra, jól hangzik, jól tisztít, az illatát is nagyon szeretem, de legfőképpen még ennyi használat után sem zsírosítja el a hajamat. Egy héten 2x szoktam hajat mosni, és addig szépen kitart. Az ára is megfelelő, sokáig elég egy flakonnal. Nem tervezem a váltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

sarah0425

2020. október 28.

Ajándékba kaptam még azt hiszem karácsonyra. Volt egy meglévő samponom, de gondoltam teszek ezzel is egy próbát. Azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon nem tett jót a hajamnak :c. Megszárítottam, és nagyon szállt tőle a hajam és szárította is az eleve könnyen töredező hajamat. Végül folyékony szappannak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Soraya

2020. szeptember 10.

Akció keretében többet is vásároltam belőle. Sajnos, nekem egyáltalán nem vált be ez a sampon. Tisztítani ugyan megfelelően tisztít, de kifejezetten fénytelenné vált tőle az egyébként szépen fénylő hajam. Nem segített a zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú hajamon, sőt inkább sprőd és iszonyúan lelapult lett tőle. Az illata - mint ahogy már írták előttem - tényleg CIF-re emlékeztet. Alig várom, hogy elfogyjon. Biztos, hogy nem fogom újra megvásárolni. Többféle Yves Rocher sampont kipróbáltam már, de nekem sajnos egyik sem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Bubucim

2020. augusztus 9.

Jó pár flakonnal elhasználtam belőle. Mindig betáraztam, ha akciós volt. Télen használtam el az utolsó flakonnal. Időnként visszatérek hozzá, mert nagyon jól kordában tudja tartani a zsíros hajtövem. Amiért nem állandóan ezt használom, az azért van, mert jót tesz a samponcsere a hajnak. Biztosan fogok még belőle venni. Ha jól tudom, megújult csomagolásban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

plentnerk

2020. augusztus 9.

Az egyik kedvenc jolly joker sampon amit használok, ha épp semminemű évszakos gond nincs a hajammal. Zsírosodásra hajlamos vékonyszálú, sűrű hosszú hajam van. Használata során nem zsírosodott jobban a hajam, sőt mintha javult is volna, nem nehezíti el, s jó az illata(azaz inkább semleges az illata).
Családi használatra is ideális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Családi használatra is ideális.

veci

2020. június 13.

Szerettem volna szeretni, mert környezetbarát, viszont eléggé szárította a hajam. Az én hajam elég erős, így maradandó kárt nem tett benne, de nem kockáztattam meg még egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Benedetta88

2020. április 25.

Nagyon nehezen tudtuk elhasználni még úgyis, hogy elég korán tusfürdő és kézmosó lett belőle. Nemhogy lágyította volna a hajkoronám, hanem rettentően szárította; alig bírtam kifésülni még balzsam+hajpakolás kombó után is. Persze a fejbőr zsírosodásomon nem segített. Az illata kellemes citrusos volt, a hajam meg alapjáraton is fényes így azt sem ennek a samponnak köszönhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

bernadettu

2020. február 16.

Hosszú távon inkább ártott mint használt, így tusfürdőként végezte, alig vártam hogy elfogyjon

Nekem még ez a verziója van meg, az illata engem a Cif súrolószerre emlékeztet, bár utána a bevált samponom használom, így azt nem tudom, hogy megmarad-e a hajban az illata.
Talán kicsit jobban zsírosodik tőle a hajam, de egyébként a tisztító hatása rendben van, egy átlagos sampon.
Ha elfogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Ha elfogy nem fogom újravenni.

Megababa

2019. november 10.

Egynek elmegy, semmi extra. Egy idő után viszketést tőle a fejbőröm, tulszàrítottw hajmosás utàn és szerintem csak hozzá segített hogy gyorsan visszazsírosodjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Fzks

2019. július 16.

Akciósan jutottam hozzá, kettőt kaptam azt hiszem 1200 forintért, nekem elég sokáig bejár egy flakon, nem korpásít, nem is szárít, viszont tisztít és lassabban zsírosodik tőle a hajam mint egyébként szokott. Az illata is kellemes, jó az állaga, habzik. Nem utolsó sorban a környezetbarát mivoltja miatt esett rá a választásom, szerintem megvárom, hogy megint akciós legyen és betárazok belőle, na nem mintha nem érné meg az eredeti árát is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.