Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"Kutatóink növényi glicerint, és kókuszdió kivonatot kombináltak, melyek segítségével kezei gyengéden tisztulhatnak, finom illat kíséretében."

• Főbb növényi összetevők: növényi glicerin, kókuszdió kivonat.
  • Több mint 97% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Szappanmentes, fenoxietanol-mentes, parabénmentes.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék. pH semleges.
  • Vegán termék.

Rea96

2020. április 11.

Ajándékba kaptam a boltba és tök örültem, hogy kipróbálhatom, mert alapból én ennyi pénzért nem vennék folyékonyszappant, viszont kontakt allergia lépett fel a kezemen ami nem volt a legkellemesebb látvány. Elszomorított ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

vkata96

2019. július 5.

Vásárlás mellé adták ajándékba, ezt az illatot választottam, de korábban már az oliva-keserűnarancs illatút is próbáltam, az is ajándék volt. Nagyon szerettem mindkettőt, sokkal jobbak mint bármelyik szappan amit valaha próbáltam, de az ára miatt alapból nem venném meg. Jó az illatuk, nem szárítanak, nagyon jól habzanak így nem kell sokat használni belőlük. A nem túl jó ár-érték arány miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

RitaL

2018. december 30.

Maga a szappan, mint az Yves Rocher kézmosók általában, nagyon jó, ezért is szerettem volna az összes illatot kipróbálni. Hát, ezt nem veszem többet. Van az illatban valami émelyítően kellemetlen. Pedig kókuszos, de valahogy olyan, mint az állott vagy erjedt kókusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid