Yves Rocher

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Niomi, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2021. január 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Formaldehid és kámformentes körömerősítő lakk.

jozansara

Korcsoport: < 18
2019. december 30.

Adventi naptárból kaptam. Legjobb alaplakk! Nem fogja meg a sötét színű körömlakk a körmöt, könnyebben le lehet mosni. Nagyon könnyű a felvitel és szépen lehet felvinni rá a színt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 30.

LittleBlack

2019. november 23.

Gyorsan szárad és tartós is. Alapozó lakként is használható egy másik lakk alá. Úgy vettem észre, hogy a körmeim erősebbek lettek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Kobold

2019. szeptember 9.

Tartós, az ecsetével jó bánni, gyorsan szárad. Eddig csak magában használtam. Igen tartós, nem tapasztaltam, hogy lepattogott volna. a barázdákat kitölti és szép egységes felületet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Dhewilgirl

2019. február 20.

Adventi naptárból jutottam hozzá, és nagyon szeretem. Pikk-pakk megszárad annyira, hogy mehessen rá a szín, és sokkal könnyebb lemosni, nem fogja meg a színes lakk a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Gyalogkakukk

2018. november 13.

Szintén kuponos vásárlás volt. Megérte. Nekem bejön ez a kis csoda. Elsősorban önmagában használom, egy rétegben. Amennyiben valakit zavarna, a lila árnyalat felkenve nem köszön vissza, ettől nem kell tartani. Nagyon jól fed, elér mindenhová, viszonylag gyorsan szárad és még tartós is (pedig sokat mosogatok). Az erősítő hatásáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nem használom túl régóta. De mintha...
Egyelőre újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Egyelőre újravevős kategória.

Jdit04

2017. március 15.

Magában és körömlakkok alá is használom. Sokkal könnyebb lemosni egy erősebb színű lakkot is, ha ez alatta van, és így nem fogja meg a körmünket. Tartós, nem pattog le, és az ecset is leér az üveg aljáig, így nem vész kárba a lakk utolsó cseppje sem. Az eredeti ára szerintem kicsit talán túlzás, de kuponnal vásárolva bárki megengedheti magának, aki egy drogériás lakkot megvenne. A körömerősítő hatásáról annyit tudok mondani, hogy erősebbek a körmeim, de hogy ez a vitaminomtól van-e, amit szedek, vagy ettől, azt nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)