Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2015. január 7.

Kiszerelés:   5,5 ml

2019. július 24.

Cerise noire 43-as, olyan mintha egy csodás fekete cseresznye zselét/lekvárt
kentem volna a körmömre! Világos bőrhöz fantasztikusan illik szerintem,
kiváltja a már kicsit unott vöröset/ bordót. Nyári szín, gyümölcsös, élénk
és vibráló! Alapozás mindenképp kell, a jobb tartósság érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Cerise noire 43-as, olyan mintha egy csodás fekete cseresznye zselét/lekvárt
kentem volna a körmömre! Világos bőrhöz fantasztikusan illik szerintem,
kiváltja a már kicsit unott vöröset/ bordót. Nyári szín, gyümölcsös, élénk
és vibráló! Alapozás mindenképp kell, a jobb tartósság érdekében.

MissNickole

2019. március 26.

Még jó, hogy ingyen kaptam ajándékba képeslapos akció keretein belül. A 22 rose camélia árnyalatot "választottam" kényszeresen, mert a többinek még természetellenesebb színe volt mint ennek. A párom szerint "pimasz pink", szerintem brutál rózsaszín, inkább gyerek kézen tudom elképzelni. Egy rétegben csíkos 2 rétegben foltos. Kb. 2 napot bír ki, pedig én egyáltalán nem dolgozom. Szó szerint, semmit!!! Nem mosogatok, nem mosok, nem gépelek, szóval körömlakk szempontból egy hétig kellene bírnia minimum, de nem.... Az ezüst kupakos változata egy fokkal jobb, jobban fed viszont lassabban szárad. Az ezüst kupakos verzió kibírt 4-5 napot, azonban a színválaszték miatt nálam ez is kiesett, üzletasszonyként inkább a visszafogott színeket szeretem hordani, semmi kihívó... Nálam a Rimmel Gel Look és a Manhattan váltak be legjobban, illetve néhány Moyra árnyalat. Régebben az Astor lakkok is jók voltak (úgy 10 éve) de valahogy megváltozott és már nem ugyanaz a minőség. (Mint ahogyan sajnos SEMMI a mai világban:(((...)

1: Hölgyek javaslom, hogy körömlakkozás előtt kenjétek át a körmötöket 20%-os ételecettel, így a legolcsóbb lakk is kb. 1-2 nappal többet bír ki és kicsit gyorsabban is szárad. Ez a trükk, ennyi... zsírtalanítás... Így nem kell alaplakk és időt-pénzt lehet spórolni.

2: A lakkot a körömvégeken is húzzátok át merőlegesen, így a végeknél "lezárjátok" a lakkot és kicsit vastagabb is lesz, így később kezd el kopni...Ehhez viszonylag ügyes kéz kell vagy egy barátnő:)))

3: Szárítás gyorsítása: nyáron a napon kb. 5 perc alatt a magas UV-sugárzás hatására szinte minden megszárad, télen radiátor felett a meleg levegőnél, illetve meglepő, de a szinte friss körömlakkot folyó víz alá téve azonnal "meghúz" és nem fogod elkenni...

4: A megfelelő körömlakk nagyon személy függő, a körmök "összetétele", állapota, zsírossága, felületének simasága befolyásolja az eredményt, ezért felesleges adni mások véleményére, sajnos ez esetben az egyéni teszt a megoldás.... Inkább csak iránymutatás, értelem szerűen amiről mindenki csak rosszat ír azt ne próbáld ki, de ami már felső-közép kategóriás az értékelések alapján !!!! (nem az ár alapján!) azzal lehet próbálkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

szilagyis

2018. november 22.

Szép egyenletes fedést ad, gyorsan szárad és tartós :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Szép egyenletes fedést ad, gyorsan szárad és tartós :D

megartron

2018. október 21.

Kicsit valóban túl van árazva, de amennyit én körömlakkozni szoktam simán megéri, hiszen mondhatni sokáig elég. Nekem lilás árnyalat van belőle, szerintem csodálatos. De a többi szín is tetszik, mindenképp szeretnék belőle még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Sztellus

2018. július 15.

22-es violine árnyalat van meg, nagyon mély szép lilás pirosas szín. Egy rétegben is szépen befogta a körmöm nem látszódott át, gyorsan meg is száradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

szeszti

2018. január 5.

Gyönyörű színe van, könnyű felvinni, jól fed, és gyorsan szárad. De sajnos nem bír sokat, nekem egy nap után pattogni kezdett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

nkmkls

2016. október 29.

Több árnyalatot is vettem már, nekem nagyon bevált! :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Több árnyalatot is vettem már, nekem nagyon bevált! :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Elyana

2016. szeptember 12.

Nekem a "beige nacre" árnyalat van meg, ami ugyan szép szín, de mind két rétegben, mind egy rétegben 2-3 nap alatt lepattogzott a körmeim végéről, úgy hogy nem végzek semmi olyan munkát ami ezt indokolná. Más, olcsóbb körömlakkok minimum egy hétig bírni szokták hiba nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

brenlina

2015. október 21.

Több árnyalatát is kipróbáltam már ennek a körömlakkcsaládnak, és csak jókat tudok róla elmondani. Tény és való, hogy mennyiségüket és méretüket tekintve kissé túlárazták, de praktikus a csomagolása, kényelmesen és egyenletesen lehet vele festeni, ezt pedig a körömlakkjaimat kölcsönkérő barátnőim is alátámasztották. Az ecsetjében nekem kifejezetten tetszik, hogy az aprócska körmeimen nem kell egy széles, nagyméretű ecsettel egyensúlyoznom.
Az első számú kedvencem a sötétbordó 103-as Rubis, de az orgonalila Mauve Poudré és a barnás-nude Taupe Rose is nagyon tetszettek; a Figue névre keresztelt kékeslila pedig kifejezetten páratlan árnyalat! Amiket kipróbáltam, mindegyik szépen csillogó, különleges színű lakk volt.
És végül a tartósságáról. Természetesen nem bírják egy hétig. :D Amit én megfigyeltem, hogy inkább kopnak és fakulnak, de nem igazán pattognak le, mint a legtöbb körömlakk. (Vagy talán én viszem fel ügyesebben őket.) 3-4 nap után mindenképpen le kell mosni vagy újra fel kell kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Mimiti

2015. szeptember 13.

Lehet, hogy csak jó színt választottam, de az enyém kimondottan jól működik. Egy rétegben is szép (103 -Rubis, sötétbordó árnyalat), kettőben tökéletes, tartóssága nem rossz, de nem is extra, kb. addig bírja, mint a Moyráim. Gyönyörűek a színeik, sok olyan árnyalat van, amiket legfeljebb felsőbb kategóriás körömlakkoknál láttam eddig. A legfőbb problémám vele, hogy nagyon lassan szárad, na meg hogy a 3-400 Ft-os Moyra is hozza ezt a színvonalat, viszont a színválaszték tényleg kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.