Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Aceton mentes. Mandula olajban gazdag, gyorsan, hatékonyan, és kíméltesen távolítja el a körömlakkot.

Benedetta88

2018. december 13.

Könnyen eltávolítja az YR körömlakkot és az illata is elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Könnyen eltávolítja az YR körömlakkot és az illata is elviselhető.

karaibrahimgil

2017. április 9.

Az avonos körömlakkomat nem, ellenben a laptopunk színét kifakította. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Az avonos körömlakkomat nem, ellenben a laptopunk színét kifakította. :-(

_ca_

2015. március 10.

Sajnos nekem szárítja, töredezésre hajlamossá teszi a körmeimet, így nem tudom használni. Nagyon kár, mert egyébként hatékonyan és nyom nélkül eltávolítja a körömlakkot, de így tovább kell keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

szeliger

2015. január 2.

Elég hatékony, könnyen eltávolítja a lakkot. A szaga is egész tűrhető, mandula illatú (talán nem véletlenül, mert az összetevők között mandulaolaj is szerepel). A csomagolás viszont rettenenetes, hiányolok valamilyen szűkítőt a flakon szájánál, így ömlik rendesen, nem gazdaságos, nagyon gyorsan fogy. Azt hiszem, kénytelen leszek áttölteni valamilyen normalis flakonba. Most éppen féláron kapható, én is így szereztem be, teljes áron nagyon drágának tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 2.

dorqaap

2014. december 21.

Szerintem a legjobb körömlakklemosó. Nem köhögök és tüsszögök tőle, jó az illata, és könnyen leszedi a legpirosabb lakkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

eandi

2014. július 18.

Nekem bevált, gyorsan és könnyen távolítja el a lakot, plusz kellemes az illata. Akciósan vettem, úgy megéri, teljes áron elégé drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 18.

rekag

2013. szeptember 6.

Az eddigi legjobb lemosó. Nem szárít, szépen leszedi a lakkot, még a csillámossal sem kell annyit hadakozni. Akciósan érdemes beszerezni egyet, teljes áron sajnos kicsit drága, tekintve hogy kisebb kiszerelésű mint pl. az essence lemosója, de tény hogy kíméletesebb és hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

kdorc

2013. július 1.

Nagyon jól leszed mindent, de azt nem érzem, hogy kíméletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 1.

Nagyon jól leszed mindent, de azt nem érzem, hogy kíméletes lenne.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)