Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeleyes8, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciálisan azoknak készült, akiknek érzékeny a szeme, és/vagy kontaktlencsét hordanak. Tökéletesen távolítja el a smink minden nyomát a szempillákról és a szemhéjról egyaránt úgy, hogy közben óvja a szem érzékeny részeit. Gyengéd és friss textúrája komfortérzetet nyújt, és megnyugtatja az érzékeny szemet.

zdoreebaba

2021. augusztus 25.

Nem csalódok az Yves Rocher sminkeltávolítóiban, sőt a szemsminkeltávolítókat ki kell emelnem. A legérzékenyebb szeműek is bátran választhatják napi szinten, mert nem csípik, irritálják a szemet. Eddig egy kétfázisú búzavirágos veezióban vásároltam, de ez a lila gyengéd verzió is tökéletes. Nyüstölésmentesen távolítja el a sminket, alaposan dolgozik. Minden sminkre ideális választás! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

kepszakadas

2021. július 20.

Mivel a márka folyamatosan megváltoztatja a címkét és a kiszerelést is, így nem akartam létrehozni egy új terméket, de a következőről lesz szó: Pur Bleuet lágy sminklemosó érzékeny szemre, 100 ml. Valószínűleg ugyanaz, de egészen máshogyan néz ki jelengleg.

Nekem még a sima micellás víz is irritálja a szememet, ez viszont nem, úgyhogy nagyon örülök, hogy végre találtam egy ilyet. Alapvetően a márka termékeit kizárólag a testemre használom, ez az első olyan, amit az arcomra is merek kenni. Nem olyan rossz az összetevőlistája, és hát elég egyszerű dolga van, amit tökéletesen végre is hajt: a vízálló szempillaspirált és a szememen, szemöldökömön lévő sminket távolítsa el.
Az alaposabb tisztításra (spf, napi szennyeződés, alapozó, stb) Banila Zero-t használok, majd egy hidratáló lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Whosthatfitgirl

2021. május 4.

Csakis ezt használom már évek óta!
Érzékeny a szemem, de ez nem irritálja és szépen leszed minden sminket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Csakis ezt használom már évek óta!
Érzékeny a szemem, de ez nem irritálja és szépen leszed minden sminket!

Ametiszt1981

2021. március 20.

Ez és a kék változata a két legjobb lemosó, amivel valaha találkoztam. Nem csípi az egyébként érzékeny szememet, kíméletesen és jól eltávolítja a sminket. Én az arcomra is ezt használom, nagyon szereti a bőröm. Mióta rátaláltam, azóta csak ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

macooka

2021. január 27.

Általában a kétfázisú "kék" színű verziót használom, de gondoltam kipróbálom most ezt is. Az elején azt gondoltam, hogy huh, ez sokkal jobb, mint a másik, mert legalább nincs olajos érzete. Aztán ahogy egyre többet használtam, úgy egyre kevésbé szeretem sajnos. A szempillaspirállal nem bírkózik meg, a szemhéjfestéket sem szedi le annyira könnyedén, mint az olajos. Sajnos a szememet is csípi, ha egy icipicivel többet használok, mint az ideális. Egynek jó, de ha elfogy nem fogom újravenni, maradok a kétfázisú társánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Nixi99

2020. június 22.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, bár az első használatnál nekem is csípte a szemem, utána nem éreztem többé ilyesmit. Jól lehozza a festéket és másnap reggel sem lesznek panda szemeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Lavenderrose

2020. június 5.

Nem csípi a szemet, viszont én nem találom elég hatékonynak, sokszor látszik a spirál reggel a szemem alatt, miután ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

gondasari

2020. április 3.

Nagyon jó sminklemosó. Nem olajos de mégis nagyon jól leszedi a szemfestéket. Másnap reggel nincsenek fekete dzsuvák a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

laDiva

2020. március 29.

Kizárólag ilyen sminklemosót használok a szememre. Hatékonyan eltávolítja a sminket és nem bántja a szemem. Tetszik a könnyed textúrája, semleges illata. Nagyon bevált, továbbra is maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

csorsi17

2019. november 28.

Nekem valóban érzékeny a szemem és nehezen találok jo lemosót, ezért gondoltam kipróbálom.
Bár a sminket jól leszedi, nekem nagyon csípte a szemem, de a legrosszabb, hogy utána kb. fél órán keresztül fájt még a szemem. Adtam neki több esélyt, de mindig ugyanez volta hatás, úgyhogy nekem kuka. A két csillag csak azért, mert a sminket leszedi, szóval másnak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine