Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeleyes8, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciálisan azoknak készült, akiknek érzékeny a szeme, és/vagy kontaktlencsét hordanak. Tökéletesen távolítja el a smink minden nyomát a szempillákról és a szemhéjról egyaránt úgy, hogy közben óvja a szem érzékeny részeit. Gyengéd és friss textúrája komfortérzetet nyújt, és megnyugtatja az érzékeny szemet.

csorsi17

2019. november 28.

Nekem valóban érzékeny a szemem és nehezen találok jo lemosót, ezért gondoltam kipróbálom.
Bár a sminket jól leszedi, nekem nagyon csípte a szemem, de a legrosszabb, hogy utána kb. fél órán keresztül fájt még a szemem. Adtam neki több esélyt, de mindig ugyanez volta hatás, úgyhogy nekem kuka. A két csillag csak azért, mert a sminket leszedi, szóval másnak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

AnnaLAKK

2019. október 16.

Épített szempillámra vettem mert nem micellás, nem zsíros-olajos és nem túl sok ilyen sminklemosó van a piacon. Nincs illata és víztiszta jellege van, nagyon gyengéd sminklemosó az biztos, de talán túl gyengéd is. Másnap reggel még találok az esti sminkből a szemem alatt, nem túl sokat ezért levonok egy csillagot. Biodermás sensibio micellás lemosóm jobban teljesít ezért nem fogom újra venni, ha nem lesz épített szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Gubcs

2019. május 30.

Az egyetlen szemfestéklemosó, ami nem csípi a szememet! Borzasztó érzékeny szemem van, szempilla spirálból is csak egyet tudok használni, különben már délután vérvörös lenne a szemem, viszketne és könnyeznék. Pont emiatt nem is festettem évekig, majd rátaláltam egy jó kis szempillaspirálra, így azt az egyet tudom használni. Már "csak" az eltávolítása okozott problémát, mert minden lemosó csípett, abban a pillanatban bepirosodott a szemem, stb.
Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a sminklemosót és nekem fantasztikus! A világon semmit sem érzek a lemosás közben és utána sem. Ez nálam a legnagyobb bók, amit csak mondhatok. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

mese0211

2019. április 1.

Szépen leszedi a sminket, a szempillaspirált is maradéktalanul eltávolítja. Nem csíp, nem irritál, egyik legjobb sminklemosó érzékeny szemre és sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

evelinbardos

2018. augusztus 30.

Régóta és naponta használom már ezt a terméket. Még a tartós sminket is lehozza, nem csípi a szemem. Illatmentes termék. Ár-érték arányban is szuper. Kipróbáltam a kétfázisú sminklemosójukat is, de ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

takacsdalma98

2018. május 28.

csípni valóban nem csíp , de nekem mindig hagy egy kellemetlen "termékes" érzetet az arcomon ami miatt a használata után egy másik arclemosót kell használnom. Illetve maga a csomagolás nem túl praktikus...ugyan nem folyik , jól zár nyugodtan utaztatható de én valahogy sehogy sem tudom kényelmesen a vattára a megfelelő mennyiséget. Nem irritál és sokáig elég ezek plusz pontok! de ha elfogy nem veszem újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Narbeleth

2018. április 26.

Nagyon jó! Garnieres kétfázisú sminklemosót, és Bioderma micellás vizet használok sminkeltávolításhoz, de mindkettő (főleg az első) csípi a szemem, ráadásul hiába öblítek utána csapvízzel, a maró érzés megmarad. Ezzel is van minimális irritáció, de elenyésző a másik kettőhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

csencitu

2018. április 11.

Kontaktlencsém van és nagyon érzékeny a szemem (a legtöbb problémámat ez okozza). Meglepően szuper lemosó, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Jól tisztít és nincs a Garnierhez hasonló furcsa szaga sem. Nem irritál, bár vicces, hogy érzem a kesernyés ízét (valaki írta, hogy a Biodermáé is ilyen), ez azonban nem zavar. Az Yves Rocher-nál szokásos képeslapakcióval az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Zsuzska6791

2018. március 6.

Nagyon jó kis sminklemosó, baráti összetevőkkel. Nem csíp, nem szárít, újravevős kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Briseis1

2018. február 11.

Minden sminket leszedett és egyáltalán nem csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Minden sminket leszedett és egyáltalán nem csípi a szememet.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.