Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkasbarack, Módosítva: 2021. július 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

• Puhítja a hajat
  • Visszaállítja a ragyogást
  • Védi a fejbőrt
  • Eltávolítja a felesleges zsírt
  • A haj rugalmas és védett

Nina8926

2022. május 22.

Az Yves rocher "Ragyogó szépség" szilárd sampont próbáltam ki egyelőre, nekem nagyon bejött. Általában a második-harmadik napon már copfba kell kötnöm a hajamat, mert nem áll jól, de miután ezt a sampont használtam, a negyedik napon is kibontva tudtam hordani, annyira kevésbé zsírosodott! Nagyon szép fényes is lett tőle a hajam, és a tartása is jó volt, nem lapult le egy-két nap alatt. Mosásnal is érezni, hogy nagyon jól tisztít, de mégsem szárít (balzsamot mindig használok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Jukka

2021. november 29.

Akciósan vettem a fém dobozzal együtt. Régóta samponszappant használok, de jó tárolóm sosem volt. Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra kerestem valamit. Nagyon érzékeny a fejbőröm, ezért választottam ezt a gyengéd verziót. Adtam neki egy esélyt, de nem fogom újra venni. Gyorsan fogy (az eddig használtakhoz képest), kevésbé irritál, mint pl a Lush, de valahogy nem az igazi. Ha naponta használnám, meglenne a tiszta, szellős haj érzete, de az sem a fejbőrömnek, sem a tárcámnak nem lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Lilulilu

2021. november 1.

Több szilárd sampont, de eddig ez volt a legjobb. Dús, de vékonyszálú hajam van, egyáltalán nem szárította ki, kellemes tapintású utána a hajam es illata szinte nincs is ami nálam plusz pont. Csak azért lett 4 csillag az 5 helyett mert nekem vhogy elveszti a tartását a hajam, gyorsan lelapul sajnos.....adok neki még egy esélyt most hogy elkezdtem olajozni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2