Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Bio aloe vera-géllel és növényi glicerinnel gazdagított tusfürdő.

wildrose

2019. július 15.

Nem túl intenzív, de nagyon kellemes orgonaillatú tusfürdő, géles állaga van, jól habzik, jól tisztít és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

Fujituli

2019. május 25.

Az illata nem a legerosebb, de hatarozottan igazi orgona illat. A kremmel egyutt hasznalom, tetszik, de nem fogom ujravenni. Jobban szeretem, ha a tusfurdo kicsit intenzivebb illatu.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

vkata96

2019. május 17.

Régebben vásárlás mellé adták ajándékba, és mivel már régóta ki akartam próbálni ezt az orgonás verziót, őt választottam. Nagyon jó illata van, egyáltalán nem mű, tényleg olyan, mintha egy orgonával teli kertbe csöppennék :) Nagyon jól habzott, ami nálam fontos kritérium. Egy kicsit szárított, valószínűleg az erős illatanyag miatt, de összességében szerettem :) Újra venni nem fogom az ára miatt, meg amúgy is inkább újakat szeretek kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Vanesszaeszter

2018. május 12.

Hát normál áron drága mint a heroin ez a kiszerelés:D De eszméletlenül kellemes fele fürödni vagy tusolni:D Nagyon nagyon nagyon jó illata van nem szárította a bőröm, jól habzott a csomagolása is meseszép:) hmmm az egyik legjobb tusi:D csak ajánlani tudom, a szkeptikusoknak is:D Nem veszem újra mert drága, de ajiba csodás:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Makk Zsuzsó

2018. május 4.

Kellemes, de nem tartós az illata, addig érezni, míg használom. Közepesen szárít, ha kijön az ekcémám, eszembe sem jut használni. Ajándékba adták, nem venném meg. A parfüm verziója megvan, annyi nekem elég orgonából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

kviki0305

2018. április 10.

Zseniális kényeztető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Zseniális kényeztető illat.

Pocok96

2018. február 25.

Ajándékba kaptama a vásárlásom mellé....és nagyon megszerettem! Igazi orgona illata van és nekem nem okozott semmilyen problémát a bőrömmel! Ritkán használom, mert félek, hogy elfogy! :D Ha ez bekövetkezik, tuti veszek belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

senskin

2018. február 12.

Szeretném , ha nem lenne ilyen brutális összetevője! Jó volt használni, de az allergia erősebb volt nála. Ez borzasztó. Szép csomagolás, finom illat, ami meg benne van tönkreteszi a bőrt hosszútávon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

fairynorah

2017. december 25.

Anyáknapja! Ez jut róla eszembe egyből minden használatkor, nagyon finom, és egyàltalàn nem mű orgonaillat 😊 Majd lehet meglepem vele az anyukàmat màjusban 😄 Az árát sajnálom, mert 1400 Ft-ért 200 ml nekem sok 😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Nuugat

2017. április 16.

Annyira vártam már hogy eljöjjön a szezonja! Imádom az illatát, lehengerlő, csak sajnos a termékcsalád többi tagjához hasonlóan hamar elillan az illata, érdemes kiegészíteni a krémmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid