Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"Kutatóink növényi glicerint, koriander eszenciát és mangó kivonatot kombináltak, melyek segítségével kezei gyengéden tisztulhatnak finom illat kíséretében."

• Főbb növényi összetevők: növényi glicerin, koriander eszencia, mangó kivonat.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Szappanmentes, fenoxietanol-mentes, parabénmentes.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék. pH semleges.
  • Vegán termék.

nkatika

2019. május 16.

Amilyen kevéske, olyan kiadós. Míg más kézmosóból a megfelelő habzás kiváltásához 2-3 pumpálás is kell, ebből mindössze egy borsónyi mennyiség elegendő, A mangót nem szeretem, de így ezzel a kombóval kis fűszeres mandarin illatú lesz. Úgy veszem észre, megfelelően tisztít, a kezem nem szárítja jobban bármilyen nem krémes, hanem géles állagú kézmosó. Nagy összegű online vétel mellé kaptam ajándékba, a teljes árát is megéri, ha az ember ésszel adagolja. Kedvelem a keményebb habját, amit képez, nem olyan összeeső buborékokból áll. Elégedett vagyok vele, amiért használom, azt hozza. Kipróbálok más illatút is.

Sajnálom, hogy elfogyott. Hiányzik! Sikerén felbuzdulva vásárolt kókuszos termékük őrülten viszkető, száraz érzést vált ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

natasa

2019. január 27.

Jellegzetes illata van, nekem tetszik. Valóban nem kell sokat nyomni, és nagyon jól habzik és tisztít. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Timi2424

2018. október 2.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz, magamtól sosem vettem volna egy ilyen pici kiszerelésű folyékonyszappant. Sűrű állagú, az illata pont , mint a tusfürdőjé, aki azt imádja, ezt is biztosan szeretni fogja, de valahogy nekem nem adja azt a kellemes, krémes érzetet kézmosáskor. Ennél sokkal jobb a Balea sensitive folyékonyszappanja, azt hiszem maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid