Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"Kutatóink növényi glicerint, koriander eszenciát és mangó kivonatot kombináltak, melyek segítségével kezei gyengéden tisztulhatnak finom illat kíséretében."

• Főbb növényi összetevők: növényi glicerin, koriander eszencia, mangó kivonat.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Szappanmentes, fenoxietanol-mentes, parabénmentes.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék. pH semleges.
  • Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vmarti

2021. január 9.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit az összeset, még a kézkrémüket/testápolóikat is szeretem az én extra száraz bőrömet is helyre teszik....de ez...ez a szappan valami borzalmas...úgy szárít hogy az nem igaz. A takarítószerektől nem szokott ennyire száraz lenni a kezem.. Pedig nincs is benne alcohol

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

PrincessBell

2020. június 22.

Valami akció volt, akkor vettem fél áron, kíváncsi voltam az illatára.
Szerintem nagyon jó kis folyékony szappan ez és a hangsúly kicsit a "kis" részen van, mert nagyon kevés az árához képest. Minden klappol benne, illat, tisztítás, nem szárít, még a párom is kedveli, de az ára... 1190 ft 190 ml. Azért na :D
Ha megint akciós lesz, lehet veszek egyet, mert rágják érte a fülemet itthon az illata meg állaga miatt. De amíg teljes áron van, addig kb. bármi mást használok helyette és engedem rojtosra rágni a fülemet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Valami akció volt, akkor vettem fél áron, kíváncsi voltam az illatára.

mafalda

2019. június 30.

Ajándék volt, és jó is meg minden de az illata nagyon kis halovány, úgy élvezném ha erősebb illat lengene körül. De utána a kézkrémét használom és úgy már teljes a siker.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

nkatika

2019. május 16.

Amilyen kevéske, olyan kiadós. Míg más kézmosóból a megfelelő habzás kiváltásához 2-3 pumpálás is kell, ebből mindössze egy borsónyi mennyiség elegendő, A mangót nem szeretem, de így ezzel a kombóval kis fűszeres mandarin illatú lesz. Úgy veszem észre, megfelelően tisztít, a kezem nem szárítja jobban bármilyen nem krémes, hanem géles állagú kézmosó. Nagy összegű online vétel mellé kaptam ajándékba, a teljes árát is megéri, ha az ember ésszel adagolja. Kedvelem a keményebb habját, amit képez, nem olyan összeeső buborékokból áll. Elégedett vagyok vele, amiért használom, azt hozza. Kipróbálok más illatút is.

Sajnálom, hogy elfogyott. Hiányzik! Sikerén felbuzdulva vásárolt kókuszos termékük őrülten viszkető, száraz érzést vált ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

natasa

2019. január 27.

Jellegzetes illata van, nekem tetszik. Valóban nem kell sokat nyomni, és nagyon jól habzik és tisztít. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 27.

Timi2424

2018. október 2.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz, magamtól sosem vettem volna egy ilyen pici kiszerelésű folyékonyszappant. Sűrű állagú, az illata pont , mint a tusfürdőjé, aki azt imádja, ezt is biztosan szeretni fogja, de valahogy nekem nem adja azt a kellemes, krémes érzetet kézmosáskor. Ennél sokkal jobb a Balea sensitive folyékonyszappanja, azt hiszem maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid