Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henrietta.turk, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-ban megújult változat!

"A gyengéd sampon - tusfürdő csábító egzotikus illatával rabul ejt minden érzéket. Tápláló, hidratáló és nyugtató összetételének köszönhetően harmonizál a testtel és a hajjal nem csak a nyári időszakban. Fő összetétele – a Monoï olaj, melyet már évszázadok óta Tahiti szigetén állítának elő."

♡ Yves Rocher tusfürdő ♡
Ár: 1300Ft / db , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

DNM

2021. február 11.

Én nagyon szeretem a Monoi illatát, az olajat imádom télen, amikor visszahozza a tengerparti napozás illatát...Viszont a tüsfürdőnek ,,mű" az illata, olyan furcsa, mint az olvadt műanyag. Az, hogy nem tartós az illat, itt előny. A hatásával viszont nem volt bajom, nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

isabelle007

2020. december 30.

Életem tusfürdője!!! Alaposan tisztít, ugyanakkor hidratál is, szuper az állaga és az illata isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

floracska6

2020. október 27.

Hát ez a Monoi olaj nem tudom mi pontosan de az illata nekem cseppet sem tetszik. Pedig az YR nagyon szeretné hogy megkedveljem ugyanis már kB az ötödik ilyen terméket adják ajándékba.
Ez a termék ráadásul 2 az 1ben ami max a férfiaknal jó marketing, nőknél nem nagyon. Amit a mini használata után levontam hogy a hajamon alig habozott (valószínűleg a szulfat hiánya miatt) tusfurdokent jól funkcionált. Ha az illatát nem nézem nem olyan rossz termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

akli

2020. szeptember 9.

Sportolás miatt nyáron kétnaponta hajat mosok, erre tökéletes. Nem olyan agresszív, mint a márka "rendes" samponjai, az illatát pedig másnap is őrzi a hajam. Ajándék volt rendelés mellé, de biztosan újra fogom venni, ez a kettő az egyben kombináció levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Pampilla

2020. augusztus 14.

Egy kis mintám van belőle,samponként próbáltam először,nagyon jó,bár picit nehezen habzik,de ez nem olyan nagy hiba. Az illatát már ismertem,a parfümjét használom egy ideje és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

henrietta.turk

2020. augusztus 7.

Nagyon kellemes nyári tusfürdő. Bár nem hidratálja a bőrt túlságosan, viszont nem is szárítja. Az illata nagyon finom, csak sajnos bőrön nem sokáig érezhető. Kipróbáltam samponként is, s jobban szeretem, mint tusfürdőként, mivel a hajon sokkal tovább érezhető az illata, s nem zsírosította el a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid