Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henrietta.turk, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-ban megújult változat!

"A gyengéd sampon - tusfürdő csábító egzotikus illatával rabul ejt minden érzéket. Tápláló, hidratáló és nyugtató összetételének köszönhetően harmonizál a testtel és a hajjal nem csak a nyári időszakban. Fő összetétele – a Monoï olaj, melyet már évszázadok óta Tahiti szigetén állítának elő."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kini

2022. augusztus 13.

Imádom az illatát. Tusfürdőnek tökéletes, samponnak még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Imádom az illatát. Tusfürdőnek tökéletes, samponnak még nem próbáltam.

Kacorka24

2022. április 15.

Az illatát imádók közé tartozom. Érdekes, a Balea "nyári napozós" tusfürdőjét többen kedvelik, engem attól a hideg kiráz. :) Kizárólag az illata miatt kedvelem, a bőrömnek egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

RKata97

2022. április 6.

Nem szeretem az édes illatú tusfürdőket, a mini változatot, amit ajándékba kaptam a vásárlásom mellé elvittem a nyaralásunkra és azóta is, ha megszagolom az jut róla eszembe. :) Megvettem a nagy kiszerelést, de szigorúan nyárra fogom tartogatni. Nagyon kevés tusfürdőt szeretek a márkától, mert különösebben nem érzem az illatukat magamon és nem is kapom meg a várt hatást, de ez nagyon megfogott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Beamano

2021. november 15.

A nyári tusfürdő- amit strandra, tegerpartra viszek, mert nem akarok több flakont magammal cipelni. Igen az illata megosztó - vagy imádod vagy utálod. Újabban az uszodában is használom, mert rólam elég hatékonyan leszedi a klórt ( és a klórszagot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

umpalumpa

2021. október 18.

A régi változat jobban tetszett az illata szempontjából, viszont az azonnal ekcémát okozott, ahogy a kezemhez ért. Ez az újfajta jobb lett, semmi ekcéma, csak puha bőr és puha haj marad utána. Nem vagyok tusfürdős típus (ezt már mindenhol leírtam :)), de ez kellemes érzést hagy a bőrömön. A hajam sem utálja, bár nem moshatom vele állandóan, mert gyanúm szerint a kókuszolajat nem szereti a fejbőröm. Felváltva kell más szerrel mosni a hajamat, akkor okés.
Na, lehet 4-es, mert alapvetően nem rossz, száraz bőrre, hajra egészen jó, csak az illata lehetne természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 18.

zdoreebaba

2021. szeptember 18.

Tipikusan olyan tusfürdő ami vagy az ember szívéhez nő egy pillanat alatt, vagy gyűlölettel használja el. Sajnos én az utóbbiba tartozom. Nagyon büdi, intenzív, műanyag szaga van, ami zuhanyozást követően órákig a bőrbe és az orrba ivódik. Minden rossz az eszembe jutott róla: általános iskolai mellékhelyiség szaga, légfrissítő szag, amit már évek óta nem használtak meg még naphosszat tudnám sorolni... tusfürdőkkel nem voltam ennyire bajban, ez kimondottan gyűlölöm listás! Ráadásul illatozás nélkül vettem le a polcról a legnagyibb kiszerelést. Elbaltázott termék... még émelygek is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Az egyik kedvencem, ugyan samponként még sosem próbáltam, de tusfürdőként imádom, nem szárít és csoda az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Tig

2021. július 15.

Samponként és tusfürdőként is elégedett vagyok vele, nagyon szeretem az illatát, még ha nem is az "igazi" monoi illat. A párom egyenesen imádja, már sok nagy flakonnal elhasznált (pedig az eladó szerint sok pasi kiborul ettől az illattól :)) . Én csak ritkábban használom az ekcémám miatt, de nem "bánt", ha épp ezt használom (sok mástól egyből viszketek, így többnyire csak illatmentes készítményekkel fürdök-zuhanyzok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Timitami

2021. június 4.

Nagyon bejön nekem, tetszik a csomagolása, az illata és hogy zuhanyzás után nem szükséges testápolózni, mert nem szárítja a bőrt. Az illata tartós, nyáron, ujjatlan ruhában egész kellemesen és sokáig érzem a monoi illatot. Hajamra ritkán használom, inkább csak nyaraláskor, amikor a Balaton vagy a tenger vizétől koszos lesz a hajam, és gyorsan kell egy hajmosás. A hajamon is tartós az illata. De tusfürdőnek jobban bevált, mint samponnak, arra a két hétre viszont a napi hajmosáshoz jó, amíg a vízparti nyaralás tart. További előnye, hogy nagyon kevés kell belőle egy zuhanyzáshoz, mégis tisztességesen meg lehet fürödni vele. Így aztán lassan fogy - szerintem szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 4.

Saku28

2021. május 7.

Nagyon ritkán van amikor egy tusfürdőnek konkrétan irritál az illata, sajnos ez ilyen. Ajándékba kaptam a kicsi verziót, de biztos, hogy én ezt a kollekciót kerülni fogom, nagyon nem az én világom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid