Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A tápláló testápoló olaj testre & hajra intenzíven hidratálja a bőrt anélkül, hogy olajos vagy zsíros felszínt képezne. Könnyű állagának köszönhetően a termék könnyen felvihető és azonnal, nyomtalanul beszívódik, így a bőr mindig ápolt és kellemes tapintású érzését kelti. Ráadásul segíti a bőr természetes barnulását is és a Tiaré virágok csábító és ellenállhatatlan illatával ejt rabul minden érzéket.

takacszsofi70

2020. november 26.

Nagy kedvencem, az illatától mindig a trópusokon érzem magam. Kellemesen ápol, de ami miatt igazán szeretem az az erős illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

vereslaura

2020. november 26.

Az illatát nagyon szeretem, az állaga is szuper. Nyáron szeretem használni kifejezetten

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

grund

2020. október 7.

Elsőre bejött az illata, másodikra / testápolásra alkalmas mennyiségben viszont brutális (férjem szerint olyan, mint a kemotox). A dilemmát, hogy mire használjam el eldöntötte a csúszós és törékeny üvegcse, a fürdőszoba padlóját egyenletesen, tartós illattal terítette be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

vfejes

2020. július 5.

Az új változat még jobb, mint a korábbi olajak. Illatra, állagra sokkal jobb minőség, most akciós épp. Idénre most feltankoltam, hisz ismét érkezik a fülledt, meleg nyár - és én bizony rendszeresen úszom. Nem tudom elképzelni az életem nélküle :) Mellesleg meg szokták kérdezni, milyen parfüm van rajtam, de én max egy kis Light Blue-t teszek fel emellé, azt hiszem alapvetően körülleng. Elsőre nehezebb megszokni, de a Monoi bőrre gyakorolt jótékony hatása egyébként is verhetetlen. Csakis jó szívvel ajánlom, illatérzékenyeknek nem - bár van az az égés, seb, amikor nem számít. Tavaly a Bottega Verde olaja meggyógyította a feltört lábam két éjszaka alatt (az csak 60%).

Hajvégekre is, bár az én hajam nagyon-nagyon száraz, szőke és hullámos ;)

PS: Hűvösebb hőmérsékleten megszilárdul. Akkor, ha zavar, tedd ki az ablakon kívülre vagy hajaszárítózd meg a flakont. (Ez a legkevesebb, bár nyáron ez nem fenyeget minket)

UPDATE: szúnyog ellen is! ❤️🤘🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Hajvégekre is, bár az én hajam nagyon-nagyon száraz, szőke és hullámos ;)

UPDATE: szúnyog ellen is! ❤️🤘🏻

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.