Yves Rocher

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saku28, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"A friss és enyhén savas illatú zuhany öröme. A bőrt finoman megtisztítja és finoman illatot hagy maga után. Ez a kivi és gyömbér illatú tusfürdő tökéletes a tél hátrahagyására és a tavasz befogadására!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rean519

2021. október 13.

Nekem valamiért friss, kicsit pasis illata volt, kivit abszolút nem éreztem bele. Nyáron esténként jól esett vele zuhanyozni. Plusz pont, hogy sls mentes és ezt nagyon szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

bernadettu

2021. július 30.

Ajándékba kaptam, a trópusi gumicukor hasonlat egy az egyben leírja az illatát. Nem tapasztaltam, hogy szárítana, szokásos YR tusfürdő, az illatát leszámítva elmegy.
Semmi extra amiért érdemes lenne újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Semmi extra amiért érdemes lenne újravenni.

k.boglarka

2021. július 26.

Illatra nem mondanám kiwinek. Nem szárít, kissé habzik csak. Elmegy kategória, magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Amadea

2021. július 26.

Hirtelen felindulásból kaptam le a polcról (nem szabad bemennem az Yves Rocher-be, mert minden felesleges dolgot összevásárolok). Meglepő módon nekem nem okozott akkora csalódást, gyorsan el is locspocsoltam, valahogy jólesett ebben a melegben vele zuhanyozni. Engem a trópusi tematikájú gumicukorra emlékeztetett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

zdoreebaba

2021. július 3.

Gyors, egynyári szösszenet. A vásárlásom mellé kaptam ajándékba. Megörültem neki, mert szeretem az egzotikus gyümölcsöket, így a kiwi sem maradhat le a favoritok listájáról. Ám ezzel a termékkel eléggé mellélőttek. Ugyanis nem elég, hogy szárítja a bőrt az illata sem az igazi kiwis aroma amire én számítottam a tubusból szagolgatva. Hamar elillan és semmi extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

turquoise_pianist

2021. június 5.

Imádom a kiwis dolgokat, és az üzletben futólag hasonlított is rá az illata, de használat közben előjön valami furcsa, kesernyés-parfümös mellékillat. Az állagával sem vagyok kibékülve, nyálkás-zselés, nem is habzik fel rendesen. Elhasználgatom, de csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Letti2

2021. június 5.

Mostanában már próbálok egyre kevesebb natúrkozmetikumot vásárolni, így az Yves Rocher-t is egyre jobban kerülöm, és már csak a maradékokat használom, amit korábban vettem, de a tusfürdőkkel, és a kézkrémekkel kivételt teszek, mert kellenek a lelkemnek ezek a csodás illatok. Mármint, úgy általában szeretem az illataikat, de ezt pont nem. Tényleg valami nyárias, friss élményt vártam, egy igazán kellemes zuhanyhoz, de annyira semmilyen ez az illat, hogy talán az egyik legnagyobb YR csalódásom. Nem pontozom le nagyon, mert nem szárít, és önmagában tusfürdőnek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Saku28

2021. május 21.

Az első olyan Yves kollekció, ami olyan szinten nem tetszik kinézetileg, hogy automatikusan távol maradtak tőle, amíg a boltban nem kellett egy kedvezményhez még valamit venni, és ez akadt a megfelelő árkategóriában a kezembe. Kellemes az illata, bár nekem nem sok köze van a kiwihez. Állagára kicsit géles, olyan Aloe Vera szerű. Nem vettem észre hogy szárítana, de nem is lett puhább a bőröm tőle. Átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.