Yves Rocher

Ár:   8990 Ft és 15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stylo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Ár:   8990 Ft és 15 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: tonkabab, pacsuli

Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 30ml új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

yoko95

2021. január 5.

Nagyon finom, különleges illata van, viszont életemben ez az első parfüm, ami allergiás reakciót váltott ki nálam. A fújás 5 cm-es körzetében viszkető foltok jelentek meg, pár hét múlva újrapróáltam és megint az lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Nicolett022

2020. december 22.

Ajándékba kaptam. Először nagyon furcsálltam az illatát, tőlem kicsit távol állnak ezek az illatjegyek, de pár alkalom után egészen megszerettem magamon. Két fújás még 8-10 óra elteltével is kellemesen érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

stylo

2020. szeptember 30.

A tonkababbal eloszor eletemben egy csokolades edessegben talalkoztam. Azota a rabja vagyok. Egyszerre vaniliasan edes, mandulasan fanyar, mintha volna benne a fahej csipossegebol is, es a bor nyersessegebol. Ez a parfum ugy egy oran at szorakoztat, aztan elkezd edesedni, es ahogy haladunk, egyre kevesbe tetszik. Ez a mely fas, boros fanyarsag teljesen meglagyul, szinte a megcsomorlesig. Ez nagy kar, tudna tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane