Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumiukko, az összetevőket feltöltötte: t.reni, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Az arcápolás első lépése a tisztítás, ami Bársonyos arclemosó tejsegítségével csak pár pillanatot vesz igénybe. Gyengéden eltünteti a smink nyomait és a szennyeződéseket. Azonnal bársonyos tapintásúvá varázsolja a bőrt.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Növényi eredetű összetevők: kőrisnedv kivonat, édes mandulaolaj, bio hamamelis kivonat.

Banszky

2017. március 12.

Sajnos nekem is csípte a szemem de végül is ha csak az arcomra használom és nem a szemsminkem lemosására akkor teljesen jó. Leszedi az alapozót,rúzst,maradványokat és táplálja,hidratálja a bőröm. Persze nem lenne hátrány ha már egy lemosó,hogy ne csípje a szemem jobban mint egy nagy fej hagyma,ezért újra nem veszem de boldogan elhasználom pofira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

BahiyaV

2017. január 15.

Nagyon szeretem, finom az illata, kellemes a bőröm a használata után, tökéletesen tisztít. Én a tonik párjával szoktam használni és együtt nagyszerű. Egyetlen negatívuma, hogy picit folyósnak tartom, így négy csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

vzsm02

2015. november 26.

Teljesen rendben van, nem irritál, de a hidratáló hatása nem elég, én utána krémezek, jó termék, de nem biztos, hogy ezt veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

t.reni

2014. július 2.

Száraz bőröm miatt választottam ezt az arclemosó tejet de én nagyon meg vagyok vele elégedve, használat után nem érzem azt, hogy azonnal be kell kennem az arcom. Az illatát is nagyon szeretem, a száradáson kívül eddig se volt sok gond az arcbőrömmel, de amióta használom úgy érzem szebb lett a bőröm. Szerintem ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

lumiukko

2014. június 14.

Arcsmink lemosására használom a tejet (utána micellásvízzel leszedem a maradékot) és azt kell mondjam, hogy jobb, mint az eddigi lemosóm. Az illata semmi extra, nem rossz, de nem is jó, az állaga nagyon könnyű, főleg ahogy elkezdem kenni az arcomon, teljesen eltűnik a krém állag, és vizessé válik, sajna emiatt kicsit többet kell használnom belőle egyszerre, mint más lemosótejekkel, viszont pont emiatt az állagváltozás miatt sokkal könnyebb lemosni vízzel, mint a krémesebb társait, mivel nem olyan ragaszkodó. Tisztításban is hatékonyabb, mint amit eddig használtam, kevesebb micellás vizet kell utána használnom, szóval összességében attól, hogy többet kell ebből használnom, de a micellásból kevesebbet, nem jövök ki rosszabbul árban.
Egy ideig biztos maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Egy ideig biztos maradok ennél.

kpityike

2014. március 15.

A kék Micelláris sokkal jobb, mint ez. A sminket szinte egyáltalán nem szedi le, de legalább nem szárít. A szemfestéket így a YR Micellárissal szedem le, az arcom pedig ezzel tisztítom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Rami

2014. március 8.

Első pár használatra nagyon meg voltam vele elégedve, aztán elkezdett tőle pattanásosodni, problémássá válni a bőröm. Biztosan ettől volt, mert mióta abbahagytam, minden szuper, megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Csucsundra

2013. december 3.

Szerintem ezeket az arctejeket sokkal kevesebb illatanyaggal kellene gyártani, hiszen ezzel "tunkolja", húzza, törli az ember az arcát és bizony ez is csíp egy kissé, gondolom a parfüm miatt. :( Sajnálom, mert jó lenne, ha el tudnám használni, alig hiányzik belőle. Ezt a tulajdonságát nem bocsátom meg, mert a Bioderma Sensiobio micellás vagy tej állagú lemosója egyáltalán nem irritál. Sajnos nem tudom megúszni, hogy ne azokat vegyem továbbra is, bármennyire is szerettem volna az áruk miatt olcsóbbra cserélni őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak