Yves Rocher

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Pihentebb és frissebb tekintetet biztosít már egyszeri használat után
  • Hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat és szemkarikákat
  • Nyugtatja és ápolja a szemkörnyéket
  • Érzékeny szeműek is használhatják

zita98

2021. január 15.

Szeretem ezt a terméket, alapáron mondjuk kicsit húzós, de ha van rá kedvezmény szerintem megéri.
Jó a permetezője, egész arcot be lehet szépen fújni vele. Van,hogy krémezés után is használom, de fő feladata nálam a smink fixálása, amit remekül el is végez.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Nekem bevált.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid