Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"Kutatóink növényi glicerint, keserűnarancs eszenciát és olíva kivonatot kombináltak, melyek segítségével kezei gyengéden tisztulhatnak finom illat kíséretében."

• Főbb növényi összetevők: növényi glicerin, keserűnarancs eszencia, olíva kivonat.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Szappanmentes, fenoxietanol-mentes, parabénmentes.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék. pH semleges.
  • Vegán termék.

bernadettu

2019. szeptember 10.

Update: sajnos eléggé szárít, így leváltottam a megszokott Baleás folyékony szappanomra, ettől függetlenül még mindig tetszik, de állandó helye nem lesz a fürdőszobában.

Vásárláshoz kaptam ajándékba, jól habzik, ezért nem kell sok belőle, de azt vettem észre, hogy kicsit szárít is.
Általában Balea folyékony szappanokat használok, amivel teljesen elégedett vagyok, nekem ez a szappan ilyen szempontból inkább luxusnak számít, viszont az illata annyira finom (megtölti a fürdőszobát is, az én kezemen nem maradt meg sokáig, de inkább uniszex, kicsit kesernyés), hogy nincs szívem lepontozni.
Ajándékba elfogadnám, magamtól maximum valami akcióban venném meg, de majd kiderül, hogy meddig bírja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

grey

2019. február 14.

Nagyon jól habzik ezért kevés kell belőle. Finom illata van, a kezeimet nem.szárítja, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid