Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2016. április 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mangó és koriander illatú energizáló szappan.

dzsoff

2021. március 7.

A márka koriander-mangó illata nagyon tetszik, testáplót már használtam ebből a vonalból. Így tettem egy próbát és kipróbáltam ezt a szappant testre, mert újabban tusfürdő helyett a hagyomás szapanokkal próbálkozok. Az illata szuper, de nagyon szárít és pattanásokat is okozott, így sajnos csak kézmosáshoz fogom elhasználni. Kedvezményesen vettem, alapjáraton szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Nicolett022

2020. december 22.

Nem szoktam szappanokat használni, de ezt még ajándékba kaptam. Az arcomat kicsit szárította, ezért csak kézmosásra volt jó, viszont az illata legalább jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Helmi

2019. május 28.

Az Yves Rochernek volt anno egy olivás szappana. Nem tudom, ki emlékszik rá vagy ki használta... Egy hatalmas, nem túl illatos, de "tisztaság-illatú" szappan volt. Sajnos, már nem lehet kapni. Kipróbáltam helyette ezt a mangós-korianderes szappant. Kellemes az illata, sokáig kittart, jól habzik. Éppen ezért nem is drága. Szeretem, de az igazi szerelem az a régi olívás... (Nem lehetne, hogy újra gyártsák...? :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Aidyn3

2018. november 17.

Nem kifejezetten jött be, arcra akartam használni, az erős illata miatt viszont nem örültem neki. Szappannak drága és nem tud többet, mint egy bármilyen más szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Shopie

2018. szeptember 19.

Isteni az illata, nekem nem büdösödött meg, de mintha picit szárítaná a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Isteni az illata, nekem nem büdösödött meg, de mintha picit szárítaná a bőröm.

Dhewilgirl

2018. június 4.

Megtetszett a boltban az illata, és ez szerencsére végig kitartott :) Amíg nem került használatba, addig a fiókomat illatosította. Jól habzik és nagyon sokáig, legalább 3 hónapig kitartott (simán kézmosós volt), ehhez képest az ára sem vészes. Ráadásul nem szárította ki a kezemet se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

papeerzsepi18

2016. november 14.

Beleszerettem az illatába, és jó is volt míg a fehérneműs fiókomban tartottam. Ám a szappantartóban állva és kicsit megázva elég büdi...beletellett egy kis időbe míg rájöttem a bűz forrására és egyértelműen a szappanból jött. Szerintem ennyi pénzért és ilyen hirdetett minőségben nem lenne szabad rossz szagot árasztania, óhatatlan hogy ne legyen vizes egy szappan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

nyafatka

2016. szeptember 9.

Jó illatú, nem szárít, de ennyi pénzért valami extrábbra számítottam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Jó illatú, nem szárít, de ennyi pénzért valami extrábbra számítottam

umpalumpa

2016. augusztus 23.

Nagyon gyengéden tisztít. Az illata jobban tetszett szárazon, fürdés közben nem vagyok tőle elájulva :/ Ami azt illeti nekem határeset az elmegy és a rettentő-mindjárt-kidobom között. Ami értékessé teszi az az, hogy a kisfiam érzékeny bőrét is fürdethetem vele, mert nem szárítja ki és nem lesz kiütéses, mint sok babáknak való cucctól. Azt hiszem télire is jó lesz, mert valszeg nem fog húzódni tőle a bőröm. A mérete ideális kézbe, de nem olyan olcsó, mert kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

vivitrius

2016. július 16.

Ajándékba kaptam :) Aromaterápiás élmény, az biztos :) Szappan- párti vagyok, de nem dobtam tőle hátast az illatát leszámítva :) Az ára kicsit borsos. Venni nem tervezem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.