Yves Rocher

Ár:   380 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2017. október 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Próbálja ki a kényeztető Körte-karamell illatú fürdővizet, amelyet a lágyan pezsgő tabletta még kellemesebbé tesz.

zoknimajmocska

2015. március 20.

Jaj, de jó, hogy csak 1-et vettem!!! Beszínezte a vizet és ennyi....még csak az illatát sem éreztem igazán. Totál felesleges. Az Alora Natura fürdősói fényévekkel jobbak! Pedig amúgy szeretem az Yves Rochert is, de ezt nagyon nem találták el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

sihaya

2015. február 26.

Szerintem ez tipikus pénzkidobás. Megszínezi a vizet, és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Szerintem ez tipikus pénzkidobás. Megszínezi a vizet, és ennyi.

bernikrém

2015. január 1.

nagyon kellemes illatú,a vizet színezi,illatát tartja, teljesen megvagyok vele elégedve,pont olyan minőségű mint az össze többi yves r. fürdőtabletta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

csillag1219

2014. december 30.

Tényleg finom az illata, de valóban nem valami nagy szám. Nekem megvan a tusfürdő is. Kicsit már túl sok nekem az illatból, így a tusfürdőt használom habfürdőként is időnként. Magát a fürdőtablettát nem venném újra ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

csankaa

2014. december 30.

Nagyon finom az illata, a vizet sárgára színezte, egy kis esti kényeztetésnek megfelel, de azért többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Színező anyag. (Piros)