Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Olíva és keserűnarancs illatú relaxációs szappan.

sznono89

2019. december 20.

Finom az illata, zuhanyzáshoz és kézmosáshoz is használom. Jó az állaga, nem olvad szét a zuhanyban. Sokáig elég.
A börömet nem érzem, hogy különösebben hidratálná, de nem is szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

A börömet nem érzem, hogy különösebben hidratálná, de nem is szárítja.

Arcsy

2018. július 4.

Nem tisztálkodásra használom hanem a smink ecsetek tisztitására, szerintem remekül tisztit, az ecsetekben nem tesz kárt. Nekem bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Colormonkey

2018. március 28.

Az ekcémás kezemre tökéletes választás, tényleg hidratál, ami szappannál ritka. Jó az illata, sokáig érzem kézmosás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

pilleriin

2017. november 12.

Egy éve töretlen lendülettel ez illatosítja a ruháimat, tartósabb bárminél. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Egy éve töretlen lendülettel ez illatosítja a ruháimat, tartósabb bárminél. :D

vivitrius

2017. július 25.

A boltban kicsit erőszakosnak éreztem az illatát, de itthon a zuhany alatt teljesen finom, egzotikus szaga van. A bőrömön is szeretem. Nem szárít, arcon is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

kobarbika

2017. január 28.

Már többször újra vettem. Tetszik a friss illata, kellemesen habzik és nem szárítja az érzékeny bôrömet. Kézmosás után sokáig érzem az illatát. Az arcomra nem merném használni, de kézmosáshoz egy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

umpalumpa

2016. október 21.

Na, ez már finom! A mangós-korianderes nem tetszett, de ennek a nerolis illata naggyon jól esik! Az állaga rendben, viszonylag lassan fogy, krémes, nem szárít, a kisfiam ekcémára hajlamos bőre is szereti. Arcmosásra is használhatom. Ha a boltban járok ilyet veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

hena

2016. augusztus 28.

Isteni finom az illata, jó érzés zuhanyzás közben (bár utána én nem igazán érzem a bőrömön az illatát).
Nem szárítja a bőröm, engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nem szárítja a bőröm, engem meggyőzött.