Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő bazsarózsa illattal.

Kiszerelés: 200 ml

senskin

2014. május 1.

Ennek a parfümje is nagyon jó volt. Egyik legjobb terméket vonták ki, sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Ennek a parfümje is nagyon jó volt. Egyik legjobb terméket vonták ki, sajnos...

torma.maria88

2012. május 2.

A kedvenc termékcsaládom (volt). Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

A kedvenc termékcsaládom (volt). Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Maddie

2012. március 15.

Lehet, hogy én fogtam ki egy elfuserált példányt, de sajnos az én flakonomból csak nagyon halványan érződik a bazsarózsa illat, inkább egyértelműen alkoholos, "vegyszeres" illata van. Borzalmasan zavaró. Pozitívum, hogy más Yves Rocher tusfürdőkhöz hasonlóan krémes habot képez a bőrön. Egy kissé drágának tartom (200 ml, 1200 Ft). Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

szilvi

2012. február 29.

Mivel ajándékba kaptam az YR-től a termékcsaládhoz tartozó parfümöt, aminek nagyon tetszett a friss és könnyed tavaszi illata, beszereztem ezt a tusfürdőt is. Az illata tökéletesen megegyezet a parfümével..Nagyon kellemes bazsarózsa illata van, diszkréten megmarad az illat tusolás után is. Gél állagú, ami finom habot képez a bőrön. Én nagyon szerettem, ezért csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Hidratálók: Propylene Glycol