Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: justfanny7, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Tökéletes, habkönnyű alapozás bárhol, bármikor. Az Yves Rocher kutatóit a koreai nők szépségtitkai inspirálták ennek az új terméknek a kifejlesztésekor. Az új típusú alapozó forradalmasíthatja hétköznapjait egy új szépségrutinnal! A pre Light Légies alapozó párna tökéletesen ötvözi a kompakt alapozók praktikusságát, és a folyékony alapozók finom fényét. Használatával arcbőre azonnal ragyogó és sima lesz. Friss és könyed textúrája másodpercek alatt finom fény ad arcszínének, valamint igény szerint alakítható fedést tesz lehetővé."

Illatanyag- és parabénmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

chi0731

2019. január 28.

BB krémkémt használtam folyamatosan. Nálam tökéletesen működött, nem égtem le, egységesebbnek tűnt a bőrszínem, és kevésbé is volt zsíros a bőröm. Sajnos már nem kapható. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

stylo

2018. január 7.

Még nyáron vettem, pár próbálkozás után használhatatlannak ítéltem, most pedig kidobom. Arra nem jöttem rá, hogy mire jó. Alapozáshoz tuti nem, mert alig fed. Smink igazításhoz....hát....túl ócska a dobozka, hogy ezt csak úgy be merjem dobni a táskámba...talán szétfolyna az egész. Amúgy elkészült sminken nem hogy javít, hanem ront. A párna túl karcos, ezzel inkább le lehet smirglizni a vakolatot, mintsem egy kis extra réteget rádolgozni. Büdös is, csillog is, van minden baja. Ablakon kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Nikozia

2017. december 27.

Nagyon megörültem neki, mert a Rosé 2000-es árnyalat pont a bőrszínem... DE fedését 0 és -1 közé tenném, építeni kell, hogy legyen valami látszatja, a hozzá adott pamacs mindenre jó, csak a felviteléhez nem, csíkoz. Az alapozó nem azonosul a bőrrel, csillog, mint Salamon töke. Nagy csalódás és valóban csak igazítrásra használható, de mindenki figyeljen, mert sminktáskában oldalára fordulva akkurátusan kifolyik belőle minden csepp, ugyan is a doboza nem képes ennek megakadályozására....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

kakaska

2017. szeptember 5.

A pamaccsal nekem is vannak gondjaim, töredezik és hullik róla a műanyag réteg. Elég kellemetlen. Maga az alapozó rendben van. Nekem a rosé 200 árnyalat van meg, szépen illik a bőrömhöz. Nem kell sok belőle egy használatra. Púdert viszont kell utána használnom, mert egyébként hamar kifényesedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

monika.t

2017. július 1.

A doboza elég bumszli és a pamacs már az első használatkor elkezdett töredezni. Viszont ha a beltartalmat nézem akkor nagyon elégedett vagyok vele. Szép árnyalatok közül lehet választani. Érdekes, hogy amikor válogattam mindegyik elég sötétnek tűnt, de amikor teszteltem melyik is lenne jó, a bőrön már megjelentek, a különbségek a színei között. A fedése egy rétegben vékony, fátyolszerű, mégis szépen egységesíti az arcot. Elég folyékony így jól terül viszonylag kis mennyiség is. A pamacsos felvitel után még az ujjaimmal kicsit igazítok rajta. Egyébként nem fénylik, de nem is matt és nem ragacsos. Nekem púder nélkül is szép bársonyos finish-t ad. Nem ül a pórusokba, nem szárít. Nyárra szerintem épp elég amit tud, nagyobb bőr hibákra lehet nem ő a megfelelő választás. Mivel nem mászik el elég tartós is. A csomagolás miatt nem vonok le, bár azt nem tudom táskába dobva mi történne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

mliptak

2017. június 7.

Eleinte kissé nehezen boldogultam vele, de ez volt az első ilyen alapozóm. A kis szivacs benne gyakorlatilag 2-3 használat után nekem szét ment, aminek nem örültem, de annyira nem tudtam vele jól dolgozni így ez nem zavart. Beauty blenderrel viszont nagyon szépen fel tudtam vinni, nekem a fedése is megfelelt, a viselését nem is igen lehetett érezni. Valóban kifolyik sajnos a tégelyből, így gyakorlatilag otthoni használatra jó. Kevés van benne, ahogy mások is írták, ez tetszik benne a legkevésbé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Tina84

2017. április 26.

Sziasztok!
Kifejezetten erre a termékre vágytam, de előtte elolvastam az itteni hozzászólásokat. Csak ismételni tudok Mindenkit, hogy az itt leírtak valósak. Megdöbbentem azon, hogy valóban rendkívül folyós az alapozó, amivel konkrétan éppen hogy átitatták magát a párnát, nagyon kevés van benne. A tégelye botrányosan gagyi és már a teszter is konkrétan a kezembe folyt csukott állapotában!!! Az, hogy mit tud már nem érdekelt annyira. Az eladó nagyon kedves volt, segített, hogy ezt csak smink-igazításra ajánlják, mert kis mennyiségű, tehát korrekten elmondta a hátrányait is. Amikor rákérdeztem miért folydogál a dobozában, az volt a válasz, hogy azért mert meleg van a boltban és MEGOLVADT......szerintem úgy 20-24 fok között lehetett. Mindenki döntse el maga és nézze meg személyesen, de részemről annyira sokkolt a termék csomagolása és állaga, hogy ki sem próbáltam. Nálam ezért ennyire kevés csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Sziasztok!

agnes0makeupfan

2017. április 15.

Bevált. Nem akarok túl sok mindent elfedni, egységesíteni a bőrt pedig szuper. Könnyű és gyors használni, egyenletes a végeredmény. Kellemes az illata. Sajnos rettenetesen kevés használatra elég, max. 10 alkalom volt, így a több, mint 6ezer forintot számomra nem éri meg. (Emiatt 4 csillag ) Szerencsére mindig vannak kuponok, úgy már érdekes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Nur

2017. március 18.

Nagyon természetes hatású ez a termék, akinek nem kell sok mindent takarni, annak nagyon beválhat. Jó érzés a viselete, szép bőrképet eredményez, olyan mintha semmi nem lenne az arcon, persze jó értelemben. :):) Szóval megszerettem a hatását, még megfelelő színt is találtam magamnak. Megjegyzem, a színválasztéka, eléggé a sötét árnyalatokhoz húz. Viszont a termék használati módja időnként rémes. A szivacsot érdemes forgatni, de még így is tapasztaltam, hogy az anyag (ami elég folyós) leül a tartó aljába. Sajnos emiatt nem túl gazdaságos, mert drága és vagy kinyerhető minden cseppje, vagy nem... Nehéz kérdés, hogy újra venném-e, hiszen a bőrképet amit eredményez nagyon szeretem, de ez a forgatós szivacsos használat, nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

CKNYL

2017. március 12.

Szeretem ezt az alapozót, mert szépen felkenhető, nem szárít, még az én érzékeny bőröm is nagyon jól viseli, ráadásul találtam egy jó színt is belőle. A kiszerelése praktikus (sajnos viszont egyáltalán nem szép), nem kell hozzá külön cucc, így ezt hordom a "szaladgálós" táskámban ha esetleg napközben korrekcióra lenne szükségem. A fedése sajnos nem tökéletes, és tényleg kevés van benne, így mindenképpen valami akcióban érdemes beszerezni. De azért ajánlom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.