Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: agen, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egy olyan púderre vágyik, amely rögzíti és egységesíti sminkjét, anélkül, hogy bőre csillogna? Ha igen, akkor csábuljon el, és próbálja ki a Pure Light Porpúdert!  Rendkívül finom összetétele rizs kivonatban gazdag, mely lehetővé teszi a bőr temészetes légzését, így felébreszti a arcbőr természetes színét és ragyogását. Könnyed, természetesen ragyogó arszín egész nap!"

palibogi

2019. október 19.

kuponnapon vettem olcsóbban, de nem jött be :( nekem hamar átfényesedik, és nem jó a fedése. Kb 2 óráig tart amíg szépen fed tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

cheza

2019. október 6.

Nem találtam ennél jobb púdert még.
Nagyon természetes fedést ad, és szépen mattít.
Árban, mennyiségben teljesen tisztességes.
Egy hacket szoktam elkövetni használat során: lepattintom a műanyag tartót a tetejéről és a pamacsot mindig közvetlenül a púderbe mártogatom, nekem így használhatóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem találtam ennél jobb púdert még.
Nagyon természetes fedést ad, és szépen mattít.
Árban, mennyiségben teljesen tisztességes.

tunderelefant

2019. szeptember 6.

Kedvenc púderem :) Ecsettel használom és nem a saját kis pamacsával. Matt, nem csillog (!! - végre valami) és közepes fedésű, de pont elég. Nagyon természetes hatása van és ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Nem okozott soha irritációt és egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

macooka

2019. augusztus 10.

Gyenge pillanatomban vettem meg a Rose árnyalatot és azt kell mondjam tökéletes, nem vártam tőle, hogy ilyen szuper lesz. Nem csak az elvárásokhoz képest teljesített jól, hanem egyébként is.
Egyrészt 15 g-ot kapunk 3290 Ft-ért, de ha azt nézzük, hogy folyton hozzávágnak az emberhez valami 40-50%-os kupont, akkor még kevesebbről beszélhetünk. Másrészt nagyon jól teljesít, bakingre és csak simán púderezésre is használom és mindkét módszerrel jól teljesít. Szuperül megakadályozza, hogy a korrektor beleüljön a ráncokba, illetve a T-zónára felütögetve is egész nap szuperül tart, átfényesedés nélkül.
Ha egyszer véletlenül elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Ha egyszer véletlenül elfogy, biztosan újraveszem.

Jane

2019. július 7.

Pár használat után már mondhatom, hogy tisztességes kis púder ez! Bevallom, egyáltalán nem számítottam jó hatásra, ezért is örültem, hogy ingyen jutottam hozzá. Ellenben felülmúlta az elvárásaimat, mert jól fixál, esetemben kellő mértékben mattit és valóban ad egy bársonyos ragyogást a bőrnek, ahogy azt ígéri. Amire még nem sikerült rájönnöm, hogy mi a megfelelő eszköz a felvitelére de ami késik... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Leander

2018. december 2.

Beige színben használtam és bevált. Természetes a hatása, mégis szépen mattít. Nem végtelenül tartós, cserébe nincs maszkhatás. Valószínűleg találkozunk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

novaknora

2018. november 12.

Ezt hasznalom 2,5 eve ujra es ujra veszem. Szepen egyenliti a borom, csak arckremre szoktam tenni. 1 csillagot csak azert vontam le , mert tenyleg 4-5 ora utan nalam kicsit atfenyesedik, de zsebkendovel “atitatom” es no problem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

pszabina

2018. április 22.

Tartóssága kb 4-5 óra, szépen mattít, semleges illatú, de nekem nagyon beleül a pórusaimba, kombinált, zsíros bőrüeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

nature12

2017. december 4.

Szépek az összetevői, jól mattít még nyáron is. Tartóssága közepes, kb 4 órát bír ki nálam, utána egyszerűen "eltűnik". A fedése nem jó, de nem is erre van kitalálva. Fő szempont, hogy nem okoz irritációt és miteszereket sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

eszterker

2017. november 1.

Természetes hatású, mattít, amennyire kell, nem szárít és nagyon sokáig kitart.

Természetes hatású, mattít, amennyire kell, nem szárít és nagyon sokáig kitart.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Inositol