Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: agen, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egy olyan púderre vágyik, amely rögzíti és egységesíti sminkjét, anélkül, hogy bőre csillogna? Ha igen, akkor csábuljon el, és próbálja ki a Pure Light Porpúdert!  Rendkívül finom összetétele rizs kivonatban gazdag, mely lehetővé teszi a bőr temészetes légzését, így felébreszti a arcbőr természetes színét és ragyogását. Könnyed, természetesen ragyogó arszín egész nap!"

BonnyBunny

2021. március 29.

Én nagyon szerettem ezt a púdert, a Rose árnyalatát használtam 2-3 éve már. A színe pontosan passzolt a világos bőrömhöz, egészséges, élettel teli színt adott az arcomnak, nem volt túl fehér. Finom a textúrája, mattít, de megmarad az egészséges bőrfény vele. A matt hatás 3-4 órán keresztül tart, de egy zsebkendővel az arcot átnyomkodva eltűnik a zsírosság. Kuponnal 40-50%-os kedvezménnyel az ára is baráti volt.

Valahogy mindig belefutok abba, hogy beválik egy termék, és megszüntetik, sajnos ez is erre a sorsra jutott... Már gyanús volt hogy kb. egy éve a csomagolását megváltoztatták fehér kupakosra a kék helyett, tavaly ősszel meg amikor kerestem az üzletben nem is volt már, csak néhány megmaradt darab más színben. Helyettük egy univerzális színűt dobtak a piacra, amit nem vettem meg, mert sajnos tele van csillámmal :(
Viszlát YR púder, legközelebb Annabelle Minerals-szal próbálkozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Viszlát YR púder, legközelebb Annabelle Minerals-szal próbálkozom.

Celaena

2020. december 21.

Én nagyon szeretem, jó a fedése és az illata is, ráadásul passzol a nagyon világos bőrömhöz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

candices

2020. november 3.

Sajnos nekem túl erős a fedése. Hálisten mostanában kijött a transzparens változata. Fixálásban és mattításban nem segíttett sokat, de szárazsamponnak elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

cheza

2019. október 6.

Nem találtam ennél jobb púdert még.
Nagyon természetes fedést ad, és szépen mattít.
Árban, mennyiségben teljesen tisztességes.
Egy hacket szoktam elkövetni használat során: lepattintom a műanyag tartót a tetejéről és a pamacsot mindig közvetlenül a púderbe mártogatom, nekem így használhatóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem találtam ennél jobb púdert még.
Nagyon természetes fedést ad, és szépen mattít.
Árban, mennyiségben teljesen tisztességes.

tunderelefant

2019. szeptember 6.

Kedvenc púderem :) Ecsettel használom és nem a saját kis pamacsával. Matt, nem csillog (!! - végre valami) és közepes fedésű, de pont elég. Nagyon természetes hatása van és ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Nem okozott soha irritációt és egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

macooka

2019. augusztus 10.

Gyenge pillanatomban vettem meg a Rose árnyalatot és azt kell mondjam tökéletes, nem vártam tőle, hogy ilyen szuper lesz. Nem csak az elvárásokhoz képest teljesített jól, hanem egyébként is.
Egyrészt 15 g-ot kapunk 3290 Ft-ért, de ha azt nézzük, hogy folyton hozzávágnak az emberhez valami 40-50%-os kupont, akkor még kevesebbről beszélhetünk. Másrészt nagyon jól teljesít, bakingre és csak simán púderezésre is használom és mindkét módszerrel jól teljesít. Szuperül megakadályozza, hogy a korrektor beleüljön a ráncokba, illetve a T-zónára felütögetve is egész nap szuperül tart, átfényesedés nélkül.
Ha egyszer véletlenül elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Ha egyszer véletlenül elfogy, biztosan újraveszem.

Jane

2019. július 7.

Pár használat után már mondhatom, hogy tisztességes kis púder ez! Bevallom, egyáltalán nem számítottam jó hatásra, ezért is örültem, hogy ingyen jutottam hozzá. Ellenben felülmúlta az elvárásaimat, mert jól fixál, esetemben kellő mértékben mattit és valóban ad egy bársonyos ragyogást a bőrnek, ahogy azt ígéri. Amire még nem sikerült rájönnöm, hogy mi a megfelelő eszköz a felvitelére de ami késik... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Leander

2018. december 2.

Beige színben használtam és bevált. Természetes a hatása, mégis szépen mattít. Nem végtelenül tartós, cserébe nincs maszkhatás. Valószínűleg találkozunk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

novaknora

2018. november 12.

Ezt hasznalom 2,5 eve ujra es ujra veszem. Szepen egyenliti a borom, csak arckremre szoktam tenni. 1 csillagot csak azert vontam le , mert tenyleg 4-5 ora utan nalam kicsit atfenyesedik, de zsebkendovel “atitatom” es no problem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

pszabina

2018. április 22.

Tartóssága kb 4-5 óra, szépen mattít, semleges illatú, de nekem nagyon beleül a pórusaimba, kombinált, zsíros bőrüeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Inositol