Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   300ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

• Majomkenyérfa levél kivonatnak köszönhetően göndör hajának hosszantartó rugalmas hullámokat ad
  • Ellenáll a nedvességnek és a göndör haj gubancolódásnak
  • Határozott, könnyedek és dús hullámok
  • Könnyedség, hullámos haja rugalmasabb egész napon át
  • Szilikonmentes formulájának köszönhetően nem nehezíti el a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tara95

2018. október 27.

Az ápoló hatását is mutatja, hogy a barátnőm teljes megelégedéssel balzsamként használta a göndör hajára...:D :D :D :D

Nekem is göndör, de tökéletesen bevált egy átlátszó samponnal keverve. Erre a hajtípusra egyébként sem érdemes a gél állagot választani, szöszös lesz tőle, márkától függetlenül. Viszont magában meg zsírosítana, ezért kutyulom és higítom. Macerásabb leírni, mint csinálni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Tirana

2018. május 16.

Nem szerette a hajam. Elnehezítette, rekord gyorsaság alatt zsíros lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nem szerette a hajam. Elnehezítette, rekord gyorsaság alatt zsíros lett tőle.

audrina22

2016. december 5.

Szörnyű sampon. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert még sosem láttam direkt göndör hajra való sampont, gondoltam kipróbálom. A hajam 2 naponta zsirosodott, ez a sampon semmit nem tisztított rajta és még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

owllo

2016. november 10.

Iszonyatosan zsíros lett tőle a hajam. Volt, hogy este megmostam, és már másnap délután inkább összekötöttem, mert éreztem, hogy zsíros. Előtte ilyen még nem fordul velem elő egy samponnál sem. A hajam göndörségén meg semmi változást nem vettem észre. Szerencsére hamar elfogyott így, hogy kétnaponta hajat kellett mosnom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Cicamama

2016. szeptember 30.

Ez a sampon alig tisztít. Valamivel tényleg göndörebb utána a hajam, de a fejbőrömet mintha nem is tisztítaná, és a hajam is elég matt tőle. Igaz, nekem a legtöbb sampon nem válik be. Sajna vissza kell térnem a méregdrága l'Occitane-ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

leonstein

2016. augusztus 3.

Nagyon elégedett vagyok, nekem nagyon puha és szép fényes és rugalmas lett tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 3.

zentami

2016. július 8.

A pasim használja és azóta még szexibbek a göndör fürtjei ;) Még nem szólt, hogy szárítaná a haját és én sem látom rajta...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

instanails

2016. július 3.

Eddigi legjobb göndör hajra való samponom. Egy nem viszket tőle a fejem, pedig nagyon érzékeny bőröm van(Niveától is bedagat). Kettő a gyönyörű fürtöket varázsol, ha alapból is göndör a hajad, már az első használat után. Én először a formázó sprayt vettem meg göndör hajra, de ez a balzsammal együtt szebb hatást eredményez. Emellett nem nehezíti el a fürtöket, mosás után mindig rakok rá olajat, de semmit ezen kívül, már egy hónapja használom és nem hogy szárítja a hajam, de sokkal egészségesebb lett tőle(olajat már előtte is használtam ugyan azt) És még az illata is jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

ftmea13

2016. június 22.

Véletlen vettem meg, mert a csalánosat akartam, de rosszat emeltem le a polcról a nagy rohanásban. Itthon vettem már észre, úgy voltam vele kipróbálom ha már megvettem. Egy csalódás volt, a hajam már a mosás, szárítás után úgy ragadt, hogy egyszerűen már fájt. Nem habzik, és én az illatától sem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Kacija

2016. január 3.

Nekem egyáltalán nem szárítja a hajam, hanem ellenkezőleg, zsírosodik tőle! Gyakorlatilag 2 naponta hajmosás! A hosszan tartó rugalmas hullámok meg a mese része, ez a sampon semmit nem ad abból, amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak