Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2019. július 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Fő növényi összetevő: csukóka kivonat

Nuugat

2017. április 16.

Nem a kedvencem, de tényleg hatásos. Kétlakikent a masodik számú lakhelyen van belőle, ennek megfelelően kevesebbet is használom. Átmeneti megoldásnak tökéletes, tüzet oltani jó, de a nagyobb, kezdődő pattanásokkal màr egyedül nem birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

roni07

2014. július 7.

Nagyon szerettem. sokáig csak ezt használtam, mostmár csak azért nem, mert sajátot használok. Szépen tisztít, mattít, nagyon jó volt a zsíros bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 7.

lucimuci77

2014. május 18.

Ha este felkenem a problémás helyekre,reggelre nyoma sincs az apró kis pattanásoknak. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

Iora Rua

2013. november 7.

A lemosó után használom, valóban mattít és hidratál, jól előkészíti a bőröm a krémre. Kellemes illata van, csökkenti a tág pólusokat.
Egyetlen egy hibát tudok mondani, nem lehet túl jól adagolni a flakonból.
2x vettem már és bármikor szívesen újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Egyetlen egy hibát tudok mondani, nem lehet túl jól adagolni a flakonból.
2x vettem már és bármikor szívesen újra megveszem.

CatLynn

2013. október 20.

Nagyon szeretem ezt a tonikot a csomagolását leszámítva. Jó az illata, a hatásával is meg vagyok elégedve, nem szárít, mégis tisztának érzem utána a bőröm. Sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle. Utána mindig finom puha lesz a bőröm. Biztosan újraveszem, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Habchók

2013. május 31.

Hát gyerekek, lehet hogy csak azért állok hozzá ehhez a tonikhoz úgy ahogy, mert a kettő az egyben zöld színű (nem radíros) arclemosót amit imádtam, már kivonták a forgalomból. Jó kérdés, hogy miért vonják pont azt ki, ami jó?! Szóval afféle köztes megoldásként vettem meg ezt a tonikot, gondolván, hasonló hatóanyagai miatt hatásos lesz. Tisztítani tisztít, az én kombinált bőrömnek nagyon jó, ahogyan a zsírt leszedi, sőt még a sminkkel is remekül megbírkózik, de pont azt a pluszt nem igazán adja meg, amit a másik igen - a bőrhibák javítását... Az illatáról pedig annyit, hogy nekem nem igazán jött be, olyan túlzott "gyógynövény" szagot áraszt, mindenestre megkapja a négy csillagot, mert annyira nem vészes, csak én festettem le ennyire drámaian.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

dorcus89

2013. március 31.

Nagyon kellemes, finom illata van. Jó érzés a bőrnek, tényleg szépen tisztít és tiszta érzést hagy maga után. Mattít is, én is kedvezményesen vásároltam, féláron volt így nagyon megérte. Mattító krémet én is használok utána. Nekem egyedül a kiszerelése nem jön be, azon belül is a kupakja. Szerintem egy szűkítő műanyagot igazán tervezhettek volna bele, nekem emiatt egy kicsit macerás, sokszor melléfolyik. Emiatt csillagot nem vonok, lehet csak az én ügyetlenségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

arekom

2013. február 12.

Nagyon szeretem már az illatát is ennek a toniknak. Olyan friss, és az arcom teljesen megtisztul tőle még az alapozótól is. De mindenképpen szükséges utána valamilyen krémet használni, én a hozzátartozó Sebo Specific Ultra Mat-ot használom, és így tökéletes! Nem csodaszer, de kellemes érzés az arcnak és utána jöhet is a smink. Az árát meg abszolút megéri. Már 3 hónapja használom reggel és este, és még mindig van egy pici benne, (a krémben is) pedig én nem vagyok kifejezetten az a sporolós típus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Britte

2013. február 8.

Egyszerűen tökéletes!
A homlokomon nagyon zsírosodott a bőr, ezer krémet/lemosót próbáltam már, de ez segített egyedül, ráadásul nem szárítja túl a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Egyszerűen tökéletes!

ni89ta

2012. augusztus 1.

Nekem nagyon bejött ez a tonik, reggel-este használom. Este nemcsak arcra, de vállra, hátra is, ha szükséges. Nagyon szépen letisztítja a bőrömet, mattít is, nekem tetszik ez az alkoholos-zöld illat, olyan tiszta :). 3 hónapig elég, most fog elfogyni az első flakon, de biztosan újraveszem. 2100 forint, de kuponokkal 30-40%kal olcsóbban hozzá lehet jutni, így szerintem az ára is nagyon baráti.
Az Yves Rocherben kapható szögletes vattakorongot használom hozzá újabban, úgy vettem észre, így kevesebbet kell egyszerre kiönteni belőle. :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.