Yves Rocher

Ár:   2990 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IravenI, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   2990 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Tisztító micellás víz 2 az 1-ben. Kevert és zsíros bőrre. A tökéletes, tiszta és tonizált bőrért. Hatákonyan eltünteti a szennyeződést és csökkenti a bőr túlzott faggyútermelését. Egyszerre tisztítja és tonizálja a bőrt.

Ár: 1000 , Eladó: bogiis
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti átvétellel, vagy Foxpost
Yves Rocher micellás víz
Ár: 2600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

SHE

2020. június 29.

Nem jó.... Abszolút nem hozza le a sminket, pedig csak szempillaspirált meg bb vagy cc krémet használok. Még úgy sem, hogy mici, arclemosás, mici, lemosás vízzel, a szemem alatt ott a spirál maradéka. Az illata nem zavar, szerintem finom, réteget nem érzem, hogy hagyna, de azt megoldja egy vizes leöblítés, de arra nem jó, ami a funkciója lenne. Szerintem is csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Szila20

2020. június 11.

Úgy tűnik az előbbi véleményeket olvasva, hogy ez a termék csak nekem vált be. :'D Én nagyon szeretem, igazából semmivel sem másabb, mint egy Garnier vagy Nivea micellás víz. Szépen lehozza a sminket, a szempilláimról is jól eltávolítja a spirált, és nem csípi az arcom/szemem, illetve az alkoholt sem érzem rajta (mondjuk ezt én sem szeretem, hogy szerepel az összetevők között).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Dius1991

2020. április 19.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé, magamtól nem vettem volna meg. A sminket nem szedi le rendesen, szárít és csíp. Nemcsak a szememet, hanem az arcomat is. Elhasználom ecsetfertőtlenítőként, hogy ne dobjam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

megartron

2020. április 17.

Én a nagyobb kiszerelését vásároltam meg. Én sem néztem meg az összetevőit, és hasonlóan az előttem hozzászólóval, én is úgy gondolom, hogy az arcápolásomba nem fér bele az alkohol. És szerintem ennek a bőrtípusnak sem éppen kedvez ez az összetevő... Csíp, réteget képez az arcomon :( Ettől függetlenül tisztít, illetve szerintem a kiszerelése is praktikus, könnyen adagolható (a pumpásnak). Ezekért jár a csillag, de inkább nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Benedetta88

2020. január 18.

Régebben már használtam, érdekes módon akkor elégedett voltam vele. Most, hogy elhasználtam 2 x 500ml Bioderma Sebium micellás vízet, visszatértem ehhez, ha már kaptam ajándékba. És akkor jött a meglepetés, ugyanis, az hogy csípi a szemem itt már nem kifejezés.. A Bioderma Sebium-nál is írtam, hogy kicsit csípi a szemem, de ez ahhoz képest marja...
Továbbá én is szembesültem vele, hogy van benne alkohol, szerintem azt nem tolerálja a szemem. Az illata is elég erőteljes. Kár érte, mert szeretem a márkát és egyébként tényleg mattít, tisztít, jól végzi a dolgát. De így nem áll módomban tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Isane

2019. szeptember 10.

Nekem sajnos nem vált be, annak ellenére, hogy szépen lehozza a sminket. Használat után olyan érzésem van, mintha egy plusz réteget képzett volna az arcomon. Már nincs belőle sok, azt elhasználom, de nem veszem újra többet. A másik fajta sebo vegetal termékük jobban bejött, ez a zselés állag sem szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

IravenI

2019. július 14.

Szépen lehozza a sminket, de a szememnél néha éget, ami miatt nem merem többet használni. Sajnos a boltban nem olvastam el teljesen az összetevőket, így nem láttam, hogy alkohol is van benne, ami viszont egy hatalmas NEM a részemről, ha arcápolásról van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0