Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2790 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   2790 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 200 ml (párszor próbált), Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
zdoreebaba

2019. május 26.

Az Yves Rocher micellás vizei közül a kék verziót nagyon megkedveltem, így gondoltam teszek egy próbát az én saját bőrtípusomhoz passzoló micellás vízzel. :) Egyszerűen imádom, minden elvárásomnak megfelel. Nagy kiszerelés, elvagyok vele, még mindennapos használat mellett is. Nem irritál, kellemes, üde illata van. Mindemellett alaposan tisztít, tonizál és mattítja a zsíros részeket az arcon. Használatát követően olyan, mintha nem is lenne semmi az arcomon. Ennél precízebb micellás vizet nem is kívánhatnék. Ajánlom, akinek vagy, kombinált és zsíros bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Aniko19870805

2019. április 15.

Csak az YR micellás vizeit használom. Mindig a nagy, pumpás kiszerelést veszem, mert ez a kicsi nekem kényelmetlen.
Reggel, este illesztettem be a rétegzős rutinba. A vízálló szemsminkkel nem bánik el, de arra vannak az olajos lemosók, szerintem ennek nem ez a dolga. Nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

lettihu98

2019. január 9.

Minden nap használom, nagyon szeretem, most a kéket vettem és párszor használtam, de a zöld sokkal jobb legközelebb a zöldet veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Vinzsu

2018. december 3.

A sébo családból a géles hidratálóval és pórus összehúzóval együtt vettem/használom kb 6hónapig használtam. Keveset kell belőle feltenni, hogy ne szárítson ki.
Az illata nagyon tetszett.
Hamar beszívódik.

Tiszta, hűsítő érzetet ad. Ez az első micellás viszem. A pumpás kiszerelést választottam, 1adag bőven elég. Újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Az illata nagyon tetszett.
Hamar beszívódik.

eszteredit

2018. november 13.

Szerintem ez borzalmas micellás víz, ragad....rossz a flakon is vagy nem jön semmi vagy ömlik és egyáltalán semmit sem csinál max a púdert leszedi. Akciósan vettem de még így sem érte meg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

szeszti

2018. augusztus 23.

A hozzá tartozó krémet használom, az fantasztikus, ez a micellás víz azonban nem túl különleges, szerintem annyit tud, amennyit bármelyik másik micellás víz. Nem mattítja jobban az arcom, mint a rózsaszín kupakos Garnier, de hozza azt a szintet abszolút. Tisztít, leszedi a sminket. Kicsit csípi a bőrömet a szám felett. Finom, frissítő a illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

HDorina

2018. július 10.

Volt egy idő amikor nagyon felkaptam a fejem az Yves Rocher-ra. Mindenképpen az én bőrömnek megfelelő arcápoló családját szerettem volna kipróbálni, így erre esett a választásom. Frissítette a bőrömet. Az arclemosó használata után töröltem át vele az arcomat, hogy biztosan minden szennyeződést eltávolítsak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Burya

2018. július 8.

Az arckrémjét már többször újravettem, így tettem egy próbát ezzel is. Hát... semmi létjogosultságát nem látom. Ha megmosom az arcom a lemosó zselével, aztán áttörlöm ezzel, a Dermafil arcszeszem még akkor is isssszonyú sok koszt szed le a bőrömről, tehát kb. semennyire sem tisztít, ugyanúgy meg kell mosnom előtte az arcom szappannal és ugyanúgy át kell törölnöm utána a Dermafillal, hogy tényleg tiszta legyen. Egyébként amíg a Dermafilt nem ismertem, simán elhittem én is, hogy az ilyen lemosók meg micellás vizek rendesen tisztítanak, mert használat után a vattakorong tiszta maradt... aztán a Dermafil meg leszedett még egy tonna koszt. Ha legalább azt az ígéretet beváltaná, hogy a termékcsalád többi tagjával együtt használva csökkenti a bőr zsírosságát, talán adnék neki 2 csillagot, de még ez sem igaz. Teljes pénzkidobás. Ezt még elhasználom, viszont a rendelés mellé kaptam még egyet ajándékba, azt felteszem eladásra, hátha valakinek bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

fethadri

2018. július 6.

Vegyes, kombinált tág pórusú bőrt tisztítja, mattítja és az illata is kellemes. Még a vízálló sminket is leszedi és viszonylag hidratál is. Viszont utána a bőrfelszíni zsírréteg pótlásásra elkell még egy réteg hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

glau17

2018. július 4.

Az egyetlen micellás víz, aminek jó az illata. A mennyiség napi kétszeri használattal is nagyon sokáig elég. Általában olajos vagy krémes sminklemosó után használom, szépen eltávolít mindent, tiszta, friss érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0