Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen tisztítja és ápolja arbőrét. Könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket, és a sminket. A lágy tejnek köszönhetően bőre selymessé és puhává válik, valamint azonnali komfortérzete lesz. Vigye fel arcbőrére egy vattakorong segítségével reggel és este!

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Én a Garnier micellás víz után használom az arcom át tisztításához, a dolgát teszi, de valamiért csípi a szemem, így már kihagyom a szemkörnyékemet.
Ár érték arányban megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Ár érték arányban megfelel.

b69a7n

2018. január 8.

Egyáltalán nem hozta le a sminket, még az alapozót sem teljesen. Nincs tiszta érzésem sem a használata után, a krémes érzet engem inkább zavar. Összességében egyáltalán nem jött be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Ysu

2017. december 13.

A sminket nem nagyon szedi le, a szemfestékket meg egyáltalán nem, csak elkeni. Kicsit furcsa használni habzó géles arclemosók után, és furcsa érzés az arcon, nehéz megszokni. Sima vízzel nem nagyon lehet lemosni, de törölközés után meglepően puha, kellemes érzés az arcomnak, nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Dorett

2017. március 10.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Csípte a szemem, elmaszatolta a sminkek, és lemosas után fullasztó érzést hagyott az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Nora85

2017. február 1.

Sajnos a kedvenc Yves Rocher arctisztítóm megszűnt, pedig azt nagyon szerettem, ezt vettem helyette. Állaga jó (a tej állagú lemosókat szeretem), nem okoz irritációt, alapvetően rendben van, következőnek is ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

anna990

2016. február 28.

A termékmintáját használtam el, azt hordtam magammal ottalvós bulikba, egyébként nem használok arclemosó tejet.
Csodát nem vártam tőle, a sminket, ha nem is elsőre, de leszedte. Nem csípett, nem irritált, megnyugtatta a bőröm, és a használata után nem mindig volt szükségem hidratálásra. Olyan érzékeny bőrre szánt arclemosó tejjel még nem találkoztam, ami első törlésre eltávolított volna minden sminket meg szennyeződést, bár eddig csak a Garnier Clean Sensitive arclemosó tejét használtam. Attól ez sokkal jobb, szóval ötöst adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

kova

2015. október 9.

Amúgy nem rossz ez, ha valaki ragaszkodik a tejekhez. Én annyira nem, de kipróbáltam kis kiszerelésben. Teszi a dolgát, de nekem utána mindig olyan furcsa érzésem marad, mintha nem lenne tiszta az arcom. Engem nem irritált, nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

N0emi

2015. szeptember 25.

Szörnyű. Bedőltem a "nyugtató, érzékeny bőrre", stb. blablának, de sajnos több szempontból se vált be. Mindegy, hogy kézzel, vagy vattakoronggal viszem fel, gyakorlatilag megül a bőrömön és semmit nem tisztít, csak elmaszatolja a sminket, ami után agresszív tisztításra van szükség, hogy az arcomon elkent zsíros masszától megszabaduljak. A másik, hogy borzasztóan csípi a szemet, ami nekem egy arctisztító termék esetében abszolút elfogadhatatlan. Nagy nehezen elhasználtam egy 3/4 flakont, de a maradék valószínű kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

gigi

2015. május 27.

Atya ég, senkinek nem ajánlom! Egyszer próbáltam, vérvörösre csípte a szemem. :( Azt hiszem ennyit az olcsóbb kategóriás micellásokról, a Nivea csak kicsit csíp, ez pedig használhatatlan. Marad a jó öreg Bioderma Sensibio, mindhalálig! :D (Jah, az ígértekkel ellentétben még allergiás reakció esetén se adják vissza a pénzt a márkaboltban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract