Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Használatával a szemkontúr könnyeddé válik, és megnyugszik. Friss érzést nyújt, és megóvja a szem körüli érzékeny bőrt az irritációktól. A szem környéke kisimul, így tekintete frissességtől ragyogó lesz. Használja reggel és este!

Jane

2019. augusztus 13.

A semminél jobb de egyébként az ápoló hatást 2-3 adag felkenése után lehet csak érezni. Emellett csípi is kicsit a bőrömet, pedig érzekenységre lett kitalálva. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Valamilyen akcióban lehetett választani arcápolóhoz. Csak ez volt a boltban már, így ezt hoztam el. Jól beszívódik, hidratál nem irritál, ami viszont nagy előnye lehet, ha valakinek érzékenyebb a szemkörnyéke az átlagnál, ezért ajánlanám. Nyárra jó lehet, mert elég könnyű az állaga, de egyébként semmi extra, szerintem nem ér meg ennyit, van olcsóbbért is opció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lillus96

2019. június 3.

Nyugtat és frissít, könnyen beszívódik, és hidratál, de épp csak annyira, amennyire még a huszas éveiben lévő bőrömnek szüksége van rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

lorenmueller0092

2019. április 2.

Nagyon érzékeny a szemem és ettől nem könnyezik! Megfelelően hidratálja és megnyugtatja, ha esetleg a sminklemosáskor túldörzsöltem a vattakoronggal. Nem ragad!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

gyopar17

2019. január 29.

rengeteg szemkrémet kipróbáltam már, ez az első, amitől nem könnyezik a szemem... már csak ezért is 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

SzSofi

2018. május 13.

Könnyen beszívódik pont ilyet kerestem nyárra. Igazából semmit nem vettem észre abból amit ígér, egy átlagos könnyed hidratálónak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

mreni876

2018. február 16.

Valóban frissítő érzés a felvitele és hamar beszívódik. Sokáig elég. A szemkörnyékem mindig is száraz volt, újabban hámlani is kezdett. De a termék használata mellett megszűnt a problémám. Ajándékba kaptam, lehet a teljes árán én sem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Manitabarbara

2018. február 9.

Amikor felkenem,akkor kellemesen hűsít (reggelente nagyon jól esik). Viszonylag hamar beszívódik. Csodát nyilván nem művel a karikáimmal, de láthatóan frissebb lett a tekintetem. Kedvelem, de teljesen áron nem venném meg, akciósan viszont megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Kira279

2018. január 21.

A terméket inkább csak hidratálásra ajánlom. Ráncaim még nincsenek, a kevés pihenés miatt alakult ki a táska a szemeim alatt. Arra nyilván ez nem megoldás. Egy dologra kiváló, hogy a hidratálás miatt kinyújtsuk az első ráncok megjelenését.
A tubus kicsi, gyorsan elfogy := Így inkább ennek a termékcsaládnak a nappali krémjét használom a tanácsadónő ajánlásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

barbusus93

2017. december 28.

Első szemkrémem, így összehasonlítási tapasztalatom nincs e téren. Első használatra szerelem, egyszerűen kipattintja a szemeimet a reggeli kómából. Hamar beszívódik és ráadásul elég sokáig elég ez a kis tubus. Én mondjuk estére nem ajánlom, inkább csak reggelre. Az ára egy kicsit borsos, én törzsvásárlói akció során szoktam megvenni, így teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract