Yves Rocher

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EloiseBlack, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Egy lágyan balzsamos, citrusos jegy, mely finoman illatossá varázsolja bőrét. Verbéna levél kivonatot tartalmaz.

kincsq

2021. április 23.

Szeretem az ilyen természetes lágy illatú tusfürdőket, így ez is nagy kedvenccé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Kingimingi

2021. január 28.

Nagyon finom illat, kevésbé tartós, de nagy az üvegcse, az összes ilyemsi citrusos illatot használtam hétköznapra nyáron. Nekem nagyon bejöttek, légies, könnyű, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

bernadettu

2020. október 18.

Vásárlás mellé választható ajándék volt, a zöld teás verziót már próbáltam, így gondoltam akkor legyen valami új, viszont előtte nem szagoltam meg. Szerintem egy unalmas illat, friss de hamar elillan.
Jól tisztit, nem szárít de nekem nem lett kedvenc, szerintem vannak ennél különlegesebb illatok az állandó kollekcióban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

EloiseBlack

2020. február 12.

Jó illat, enyhén citrusos. Nem szárítja a bőrt. Sokáig megmarad az illata a bőrömön. Géles állagú, nem habzik annyira. Képeslaphoz kaptam. Az eredeti ára 1790 ft 200 ml-ért, sokallom. Viszont, ha elérhető lenne ugyanannyiért mint a többi 200 ml-s Yves tusfürdő egyértelműen újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid