Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsan és hatékonyan távolítja el a sminket, mégis gyengéd a bőrhöz, a szemhez. Kontaktlencsét viselőknek különösen megfelelő!

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó búzavirágvíz.

dorottyatth

2017. november 6.

Nagyon szupi! Kellemes érzés a bőrömnek. Szerintem sokkal jobb mint a Garnier vagy a Nivea lemosója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

anett0422

2017. február 18.

nem a legjobb sminklemosó, de közel sem a legroszabb :D megy a 4 csillag, mert sokáig elég (nekem legalábbis) és szerintem az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Alex0920

2016. július 14.

Nekem nagyon bevált, szinte azonnal oldja a sminket, nem kell dörgölnöm a szememet, hogy az összes spirál festék lejöjjön. A kétfázisú testvérét is szerettem, de az nem volt ennyire hatékony és kissé olajos érzetet hagyott a bőrön. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, pedig kontaktlencsét is viselek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

lenastewart

2016. május 11.

Szépen lemossa a sminket. Ha szembe kerül nem csíp, viszont a szem környékét kicsit kipirosítja és csípi, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

bingus86

2016. március 25.

Általában szeretem az YR termékeit,nem szoktam csalódni,de ez most valahogy nem jött annyira be...Nekem is kipirosodik a szemem tőle,nem jó érzés használni.Elhasználom azért,de találtam jobbat,olcsóbban.(Terra Naturi Aloe-s)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

kebkeb

2015. október 12.

Tökéletesen működik, vízálló sminket is úgy leszedi, mintha soha ott se lett volna.Ameddig gyártják én maradok nála. Őt csak szemre használom, arcra a ngy sminklemosó testvérét. Egyetlen hibája: aránylag gyorsan fogy, de ez lehet az én bénaságom is. Jelenleg is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

lidi2119

2015. szeptember 12.

Gyenge és büdös is :p.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Gyenge és büdös is :p.

xxEDITxx

2015. június 3.

Nekem szépen leszedi a sminket, viszont ugyebár akarva-akaratlanul a szembe megy. Nem csípi a szememet, hanem homályosan látok tőle egy óráig, és kicsit kipirosodik a szemkörnyéki bőr. Az illatával viszont nincs baj, gyenge, számomra semleges illat. Viszont így összességében nem vagyok vele megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

esstisch

2015. április 9.

Nekem bevált ez a termék. Minden nap használom és sok lemosóval ellentétben így sem okoz irritációt. Valóban nem szedi le első törlésre a szemsminket, de ez számomra nem jelent problémát. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, de örülök, hogy legalább nincs tele illatanyaggal, mint más lemosók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

hanna

2014. november 16.

Nehezen birkózik meg a szemsminkkel, lehozza vêgül, de sok vattakorong és nagy türelem kell hozzá. Többször biztosan nem veszem meg.
Update: csípi a szemem nagyon, abba is hagytam a használatát, senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Emulgeálószerek: Poloxamer 184, Polyglyceryl-4 Caprate, Oleth-20, Oleth-10
Tisztítószerek: Poloxamer 184, Oleth-20, Oleth-10
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/