Yves Rocher

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2015. március 31.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamot
Szívjegyek: jázmin, rózsa
Alapjegyek: pacsuli, tömjén, tonkabab

Ár: 6500 Ft + pk , Eladó: lolablau
Állapot: Néhány fújás hiánnyal, Helyszín: Keszthely, fizetés: Bármivel postázom előreutalás után
Ár: 2500 Ft + pk , Eladó: lolablau
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Zala megye, fizetés: Bármivel postázom előreutalás után

lolablau

2023. november 21.

Tanulságul, mielőtt hirtelen felindulásból adnál el egy illatot:
"Sohase mondd....", hogy ezt az örökérvényű sanzont idézzem. Történt ugyanis, hogy egy októberi pillanatban eszembe jutott megint a Kisasszony, akit időről időre próbálok becserkészni, eredménytelenül (értsd: végül elkezd valami idétlenül viselkedni a társaságomban, úgyhogy elküldöm mást boldogítani)
Hogy folytassam, megint majdnem beugrottam egy vásárlásba, mikor eszembe jutott a So elixir. Már-már lemondtam róla.
És milyen jól tettem, hogy nem tettem:)
Valami megváltozott bennem, és elkezdtem kedvelni. Sőt, barátkoztunk egymással. És végül egy héten át minden nap velem tartott. Így hát ünnepélyesen bejelentem, hogy marad.
De nem úgy, mint a hűtlen kis dög CocoM klónja, hanem alanyi jogon.
Mint önálló alkotás 3 Nagy Orr👃👃👃 kezei közül.
És szerintem elkísér sokáig ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 21.

Tanulságul, mielőtt hirtelen felindulásból adnál el egy illatot:
És milyen jól tettem, hogy nem tettem:)
De nem úgy, mint a hűtlen kis dög CocoM klónja, hanem alanyi jogon.
Mint önálló alkotás 3 Nagy Orr👃👃👃 kezei közül.
És szerintem elkísér sokáig ❤

ReeAnn

2023. szeptember 23.

Nekem ez borzasztó illat. Többször próbálkoztam vele. Elsőre még tetszett, de annyira nem fogott meg, hogy viselni is akarjam. Pár hónap múlva vettem elő megint és kifejezetten kellemetlen élmény volt. Nekem nem hasonlít a Coco Mademosielle-re, még ha vannak is átfedések az illatjegyekben. Az előbbi egy kifinomult illat, ettől meg megfájdult a fejem, Alapvetően szeretem az Yves Rocher illatait, de a patchoulisok ettől a márkától nagyon nem jönnek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

lolkabolka

2022. július 6.

2022. 07.06.
Update:
Megint érzelmi oldalról tudok csak írni egy illatról (lsd. Lalique) Van az ember életében úgy, hogy olyan élethelyzetbe kerül ami felkavaró, vissza nem vonható és mindent megváltoztató. Lehet ilyen egy új szerelem, egy marcangoló válás, egy szerettünk elvesztésének a végigkísérése és a gyász megélése...stb. Minden ilyen helyzet felkavaró, elsöprő és végzetes. Elhagyott a szerelmem sok-sok év után és a gyászom, veszteségem feldolgozása után új világ kezd kibontakozni számomra. Ez az illat jön velem, ez az illat kísér és a részem. Velem volt jóban, rosszban. Meg tudom élni úgy az illatot és tudom úgy viselni, hogy nem érzést társítok hozzá, hanem önmagamat. Újra előkerült a régi énem. A zöldszemű, vörös-barna hajú NŐ, aki játszik a szemével, a mosolyával és betalál ott ahol kell...mindezt kíséri ez az illat, ami megbújik, de hirtelen a másikhoz ér....

2021. augusztus 24.:
Nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon úgy tűnik, hogy lassan-lassan meg fogja a gyártó szüntetni, így betankoltam belőle pár üveggel. Régen is volt már többször ilyen illatom, de akkor nagyon tartósnak tűnt. Ez az mostani széria gyengébb, mint az előzőekben megszokottak, bár még így is a tartós kategóriába tartozik. Sajnálom ha megszüntetik, ha lehet rendszeresen fogom pótolni, amíg lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 6.

2022. 07.06.
Update:

2021. augusztus 24.:

piszike

Korcsoport: >54
2022. április 27.

Átlagos, édeskés, futkosós illat. semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 27.

Átlagos, édeskés, futkosós illat. semmi extra.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. április 18.

Újabb update: remélem, ez az illat még sokáig ugyanazt a kellemes érzést fogja számomra jelenteni, mint ahogyan anno megismerkedtem vele.
A mai napig szívesen használom, mindig kell, hogy legyen belőle itthon.
De hogy a lényegre térjek: a házasság továbbra is szuper, és: .... IGEN! Ugye tudjátok, hogy mire gondolok?

2018. augusztus 18. Még egy év eltelt, és a parfüm iránti érzéseim és értékelésem semmit nem változott, tartja magát, folyamatosan újra vásárolom. Kevés ilyen illatom van, de a TOP5-ben nálam stabil helye van, az biztos.

Már azon is elgondolkodtam, hogy egy különleges alkalom és egy ott meghatározó illat tényleg ekkora hatással lehet ránk?

2017.: Nem gondoltam volna, hogy ez a márka ilyen tartós illatra is képes, a botrányosan semmi ideig nem tartó más illatai mellett. Lányom esküvőszervezője viselte ezt az illatot, jól meg is lepett vele, amikor megtudtam, hogy ez bizony egy YR parfüm.
Két év telt el azóta, hogy folyamatosan velem van... és legnagyobb örömömre a házasság is szuper:)
Megérdemelten öt csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 18.

A mai napig szívesen használom, mindig kell, hogy legyen belőle itthon.

Megérdemelten öt csillag!

Zazi656

2022. április 14.

Egyik kedvenc parfümüm már régóta - finom, egyedi és tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Egyik kedvenc parfümüm már régóta - finom, egyedi és tartós illata van.

Hencicca

2022. január 9.

Szeretem, tartós illata , egyedi 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Szeretem, tartós illata , egyedi 🙂

kata_baba

2022. január 8.

Végtelenül izgalmas, tartós illat, az YR-tól az egyik kedvencem. Rajtam főleg a jázmin illata érződik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Marcsi66

2021. december 10.

Vélemény az szubjektív,így hát mondhatom,,,,szerintem a parfümvilág egyik legnagyobb dobása CM.minden kategóriát beleértve jutottam ide,,Bár egy ideje inkább a niche felé hajlok,de itt sincs párja,,Aztán vannak hol jobb,és kevésbé szebb próbálkozásai különböző márkáknak,,,,és ez a jobbak közé tartozik,nagyon szépnek találom,Most még csak egy minikém van belőle,lehet később üvegében is kelleni fog.Nagyon elegáns ,érett illat,és sokáig tart,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 10.

b.Rose57

2021. október 9.

Intenzív, tartós, édeskés illatvilág. Nagyon szeretem az édesebb illatú parfümöket, viszont nekem ebben kicsit túlteng a mézes karakter. Összeségében egész jó, ajándékba kaptam, elhasználom, viszont magamnak nem venném újra. Yves Rocher parfümök közül nekem a Oui A L'amour , ami verhetetlen.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.