Yves Rocher

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2015. március 31.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamot
Szívjegyek: jázmin, rózsa
Alapjegyek: pacsuli, tömjén, tonkabab

Ár: 6.500+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 50 ml/ kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Ár: 1000 Ft + pk , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 5 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, vagy ajánlott posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

b.Rose57

2021. október 9.

Intenzív, tartós, édeskés illatvilág. Nagyon szeretem az édesebb illatú parfümöket, viszont nekem ebben kicsit túlteng a mézes karakter. Összeségében egész jó, ajándékba kaptam, elhasználom, viszont magamnak nem venném újra. Yves Rocher parfümök közül nekem a Oui A L'amour , ami verhetetlen.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

lolkabolka

2021. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon úgy tűnik, hogy lassan-lassan meg fogja a gyártó szüntetni, így betankoltam belőle pár üveggel. Régen is volt már többször ilyen illatom, de akkor nagyon tartósnak tűnt. Ez az mostani széria gyengébb, mint az előzőekben megszokottak, bár még így is a tartós kategóriába tartozik. Sajnálom ha megszüntetik, ha lehet rendszeresen fogom pótolni, amíg lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

yudiger

2020. november 23.

Kedvelem. Nagyon kellemes az illata és tartós. Véleményem szerint kissé túlárazott (a 30 ml-es 10 eFt, az 50 ml-es 13 eFt). Ha olcsóbb lenne, biztosan többször emelném le az üzlet polcáról, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 23.

BernadettM

2020. január 21.

Munkatársamon éreztem, kipróbáltam magamon, és működött. Nagyon nőies és tartós illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Mantra

2019. december 30.

Ez a parfüm inkább érett hölgyeknek való, mint a fiatalabb korosztálynak. Nagyon tömény, émelyítő illat kifújáskor, mézédes és fanyar egyben. Ahogy csendesül úgy finomodik és marad belőle egy kellemes meleg illat. Ritkán használom, hozzám túl komoly. Kimondottan őszi-téli parfümnek gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Mandarindream

2019. november 28.

Egy dolog miatt nem egy csillag, ettől legalább nincs egész napos migrénem. Egy vásárlás mellé kaptam ajándékba. Eleve tetszett az üvege, szimpla, mégis csinos, és a neve sincs túlkomplikálva. De a szaga....anyámnak volt régebben ilyen, pedikűr utáni lábápolókréme. Na az ugrott be egyből. Amúgy, olyan tipikus nyanya szag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

Kismona

2019. augusztus 10.

Öt éve használom már ezt a csodás parfümöt. Menet közben kaptam ezt-azt, innen-onnan, de köszönöm, nem, azt hiszem örök hűséget fogadtunk egymásnak :)) Ő az én illatom, diszkrét, ám mégis nőies, nem hivalkodó, de mégis ott van, pont ahogy kell. Rendkívül tartós és kiadós. Mit mondjak még róla..tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

csicsike

2019. július 10.

Kifujaskor a bergamottol nem ajulok el, de az az illat, ami 2-3 ora mulva elobujik rajtam, valami isteni.. viragok, jazmin (a kedvencem), kicsit edeskes, de nem tulzottan..ket fujast szoktam a nyakamba/dekoltazsomba fujni es az esti furdesig erezni. YR talan legtovabb erezheto parfumje es az egyik legszebb is (bar a szemelyes kedvencem a Tendre Jasmine :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

vkata96

2019. április 21.

Mostanában az egyik kedvencem. Tényleg különleges az illata, nem mondanám se kizárólag virágosnak, se kizárólag fűszeresnek. Nagyon kellemes kombináció. Elegáns az üvege is, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

wildrose

2019. április 6.

Kifújáskor elegáns, légies jázminos, leszáradáskor melegebb, karakteresebb, füstös, pacsulis, tonkás illat. Rajtam közepesen intenzív és közepesen tartós. Hétköznapra tökéletes választás lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate

Részletesebb információ a smartskincare-en.