Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendkívül lágy testápoló olaj, amely gyengéden táplálja és gyönyörűen ápolttá varázsolja a bőrét.Paranbén-, tartósítószer- és ásványi olaj mentes összetétel. 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Mirinda

2017. augusztus 3.

Kuponnal vettem meg, testápló krém helyett (ugyanis azokat nem szeretem használni, a bőröm pedig száraz). Praktikus a használata. Nekem nagyon tetszik az illata is, nem erős, és szerintem viszonylag semleges. Az állaga is jó, és valóban nem hagy olajos érzetet, nyáron viszont még az én extra száraz bőrömön is nagyon lassan szívódik be. Olvastam, hogy sportolás után nem nagyon kellemes. Én futni szoktam, de most jelenleg ki kellett hagynom két hónapot, ezt a spray-t meg időközben vettem, erről tehát nem tudok nyilatkozni. De ha újra egészséges leszek, jelentkezem. Eddig az AVON-os Skin So Soft-os hasonló kétfázisú testápló spay-ket használtam, azokhoz tudom hasonlítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Chrissy

2016. augusztus 7.

Csodálkozom, hogy sokaknak nem jött be. Én imádom. Kellemes az illata. Nagyon jól hidratál, nagyon szép lesz töle a bőröm. Hamar beszívódik és jó érzés felvinni is, könnyen eloszlatható. A spray kiszerelés higiénikus és praktikus.
A dekoltázsom és a nyakam sajnos időnként sok pici és/vagy kevés nagy pattanás tarkítja. Ettől a terméktől nem jelentkeznek a tünetek, illetve ha korábban kijöttek, akkor nem romlanak.
Mindenképpen tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Mindenképpen tervezem újravenni.

Michelle

2015. szeptember 18.

Nagyon szeretem a testápolókat, az olajak és a testvajak különösen a szívem csücskei, így amikor kifogytam a készletemből és egy YR látogatás egyébként is időszerű volt, egyenesen ezek felé vettem az irányt. Ez éppen akciós volt, de teljes áron is megvenném. Az illata nagyon tetszik, de még nem használom túl régen, és remélem, nem csömörlök meg tőle a végére. A hatásával elégedett vagyok, nagyon sima, hidratált, puha bőrt eredményez. Az esti testápolás részeként enyhén nedves bőrre viszem fel zuhanyozás után, nekem az olajak, olajos testápolók így hozzák a legjobb eredményt. Kedvelem a szórófejes megoldást, szerintem praktikus, testolajnál az öntögetős flakon, pláne üveg a halálom. Amit negatívumként tudok említeni: talán egy hajszálnyival gyorsabban is beszívódhatna és egy picivel lehetne tartósabb az illata, de ez tényleg csak kötözködés. A hirtelen visszatért nyárban kicsit félretettem, a fejemben az olajok inkább a hűvösebb időhöz kötődnek, de ha visszatér az ősz, újra előveszem. Nem saját tapasztalat, de talán van, akinek hasznos lehet: A barátnőm is használta, de nála gyakori probléma, hogy a hátán és a vállán pattanások jelennek meg - sajnos, ez a cucc is kihozta őket, és egyértelműen ez volt a bűnös. Akinek hasonló problémája van, esetleg ne ezt válassza vagy ne használja napi rendszerességgel. Mázlista vagyok, nincs háklis bőröm, így ha az általam vásárolt és a barátnőmtől megörökölt termék elfogy, tervezem újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 18.

senskin

2015. február 16.

Nem rossz, de nem is jó....
Elsősorban: nem vagyok oda a testápoló tejekért, így könnyen megvásároltam, jó áron.
A férjem is megjegyezte, de sima a bőröm és jó illatú.
Én este használom fürdés után, de nem minden nap.

UPTDATE: Eddig tartott az öröm, teljesen rosszul vagyok az illatától. Ráadásul alig van belőle, de már kézlemosásnál a folyékony szappannal keverem. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Nem rossz, de nem is jó....
A férjem is megjegyezte, de sima a bőröm és jó illatú.
Én este használom fürdés után, de nem minden nap.

lumiukko

2014. szeptember 19.

Imádom a márka legtöbb termékét, de ez most nagyon nem talált be nálam. Az itteni vélemények alapján valami tömény illatorgiára számítottam, ehhez képest alig van valami illata, az se különleges. Könnyű eltúlozni a mennyiséget, ha túl keveset teszek, akkor nem lesz olajos érzés, de nem is tudom normálisan eloszlatni, ha meg annyit, hogy mindenhova jusson, akkor már olajos érzés marad utána, nem szívódik be. A hidratáló hatása meg hát hogy is mondjam.... a semminél több, de csak alig, nekem ennél sokkal több kell. Szóval nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

sweetprincess

2014. július 1.

Tegnap vettem meg, mert testápoló hiányában voltam, mint általában nagyon gyakran! Egyébként már jó régen írtam ide utoljára, de olyan élményben volt részem, hogy gondoltam ezt meg kell osztanom! Szóval amiért erre esett a választásom, mert mostanában szeretem az olajokat, nagyon szépen ápolják a bőrt! Szárazolaj! No ez kíváncsivá tett. Még nem használtam szárazolajat sosem, de én SZERELMES lettem! Az egész testem belebizsergett amikor átkentem vele magam! Hihetetlen bársonyos lett a bőröm és nem hagyott olajos érzetet annak ellenére, hogy olaj, dehát száraz, nemde? Az illata valami isteni! Komolyan mondom libabörős lettem használat közben, mini SPA érzés! Aki ezt olvassa és még nem próbálta, én nagyon ajánlom! A polc a boltban ezzel volt tele, szerintem nem sokan vehetik! Én sem gondoltam volna, hogy egy kincsre lelek, míg ki nem próbáltam! :))) Az ára tökéletesen megéri, úgyis gyakran vannak 40%os akciók! A fújókája takarékos és nagyon jól működik, remekül adagolható! Az összetevői is szuperek! Hello Andrioba olaj! Én imádlak!!! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Shennny

2014. május 21.

Nekem puha lett a bőröm, de 5 perc után úgy viszkettem tőle mint a fene..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 21.

Nekem puha lett a bőröm, de 5 perc után úgy viszkettem tőle mint a fene..

Besszi

2014. március 15.

Nem mondom, hogy annyira szeretném, nehezen szívódik fel és ez az olajos érzet engem zavar. Tudom, hogy olaj, de sokkal több idő míg felszívódik és úgy érzem annyira nem táplál mint egy krém. Az illata és minden egyéb fantasztikus, de összességében engem nem nyert meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Akane

2013. december 27.

Nagyon jól hidratál, fürdés után szoktam használni. Az illatát nagyon szeretem, felszívódás után kicsit babás, de nagyon kellemes. :) Jól felszívódik, viszont azt vettem észre, hogy ha kenés utáni másnap elmegyek edzeni, és megizzadok, olyan mintha a bőröm kitolná magából az olajat, mintha nem szívódna fel teljesen, szerintem nyáron nem nagyon fogom tudni majd használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Guttmann Natasa

2013. október 31.

Kellékek egy tökéletes októberi estéhez: narancsos gyertya, kibontott, göndör haj, Yves Rocher Hammam tusfürdő és ez a csodálatos olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.