Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geannika, Módosítva: 2020. november 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az organikus borsmentának köszönhetően az arcbőr tökéletesen tiszta és szennyeződésmentes.

• Mélytisztító hátású
  • Csökkenti a faggyútermelést
  • Összehúzza a pórusokat
  • Frissítő, gél állagú
  • A termék több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Növényi színezékekkel gazdagított
  • Vegán termék
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Biológiailag könnyen lebomló formula

Teokleia

2021. szeptember 25.

Szalicilsav után egy picikét csípett, de szinte rögtön elmúlt. Kellemes élmény, de semmi különös változást nem láttam utána. Vékony rétegben vittem fel, és szinte rajta felejtettem az arcomon, mire végül leszedtem, szinte beszívta a bőröm. Kíváncsi vagyok, lesz-e bármilyen hatással a fejemre hosszú távon. Ilyen szép INCI-.vel illene...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Pampilla

2021. május 12.

Látványos javulást nem látok tőle,de finom illata van,frissít és picit puhább lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.