Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Friss, tengeri jegyekkel rendelkező illat férfiaknak.

Megjelenés éve: 2005

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Ziza

2014. július 6.

Akár sokan az ellőttem véleményezők közül én is a páromnak vettem meg. Nagyon megtetszett az illata, nem túl erős, kellemes és nem minden harmadik pasin ezt érezni. A páromnak is nagyon bejött, pedig ő igazán finnyás ami az illatokat illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

MissNickole

2013. március 31.

A páromnak vettem, nagyon szeretem az illatát. Nem olyan erős tolakodó mint sok férfi illat, s elég tartós is. Rosszat nem tudok elmondani róla, részemről 5 pont....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Bihter85

2013. március 19.

Pasim ilyet használ. Összebújás után sokáig érzem magamon, teljesen hozzá kapcsolt!
Szexi illat, nem szeretném ha váltana, nem is engedném neki! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Szexi illat, nem szeretném ha váltana, nem is engedném neki! ;)

jennyfive2012

2013. február 2.

Én is vettem a páromnak. Igazából a Hoggart akartam megvenni, mert azt sokan dicsérték, de amikor már ott voltam nekem ez jobban tetszett. A párom is elégedett vele. Az illata is tartós, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Laci

2012. április 17.

Tényleg tartós és nem az az édes, nőiesbe hajló, trendi vizes illat, ami már nagyon untat. A kéklő tengert juttatja eszembe, nagyon energikus, elegáns, enyhén fűszeres, egyedi kreáció. Tinédzsereken nem tudom elképzelni, 18 év felett működik már szerintem, de egy 25 év feletti korcsoport megjelölést is megkockáztatnék, mert egy komoly, céltudatos férfi illata ez. Az ára is nagyon jutányos, valamint egy két fújás kell csak belőle, mivel intenzív. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

asszembocicsoki

2011. december 31.

Nagyon kellemes illatú. Nem túl erős, szerencsére, viszont nagyon tartós! Páromnak vettem születésnapjára, Ő is nagyon elégedett vele. Bármilyen korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Citral, Isoeugenol