Yves Rocher

Ár:   3500   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: LaurenC., az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   3500
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden ránctípust megcéloz és segíti a tökéletesen ragyogó bőr újjászületését. 4 féle új szabadalom.
A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A kettős hatás elérésének érdekében, a rizs növényi kivonata újraindítja a sejtek oxigénellátását felélénkítve a bőr ragyogását.
Használatával a szem környéki ráncok és az apróbb ráncok mélysége is azonnal csökken. Már 1 hónapos használat után tekintete ragyogóvá válik. Friss és hidratáló textúrája felélénkíti a tekintetet: a szem környéki karikák elhalványulnak és a táskák csökkennek. Egy jobb hatás elérése érdekében tartsa a golyós fejet a hűtőszekrényben. Használja reggel és este közvetlenül a szem környékén. A golyóval ellátott fejjel könnyen felvihető.

Jeges Kristályvirágot és több mint 88%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dynah13

2019. december 15.

Szemkornyekapolot kerestem, ezt ajanlottak a boltban. Tetszett a neve, es hogy gorgos, igy megvettem. Jo volt, nagyon konnyu vele dolgozni. Szerencsemre nem nagyon karikasak a szemeim, de szaraz es erzekeny a bor, ezert akartam valami extra apolast, ebben segitett. Azota masfajtat hasznalok, meg keresem az igazit :) de egynek jo volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Heni1983

2019. október 1.

Az itt olvasott vélemények befolyásoltak, amikor elkezdtem használni, le is raktam egy-két hét után, mondván, semmire nem jó. Eltelt egy hónap, elkezdtem parfümmentes, jól hidratáló szemkörnyékápolót keresni (annyi véleményt olvastam, hogy a ránctalanításról már le is tettem). Az egyik "nehéz" volt, a másik csípett és mart, mire eszembe jutott ez az ápoló. Jelentem, átértékeltem, amit tud, ismerve a többi szemkrém hátrányait. Öt csillagot akkor adok neki, ha a ráncaim is halványulnak, de egyelőre boldog vagyok attól, hogy van egy kiváló hidratálóm, amitől nem kap lángra a szemkörnyékem, nem törölgetem állandóan a szemem és nem akarok elaludni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

saniko0093

2019. szeptember 27.

Már a másodikat használom belőle, igazából nincs bajom vele. Hidratálni hidratál, de a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni.. 25 vagyok, egyelőre nem sok ráncom van. Gondolom majd 5-10 év múlva derül ki, hogy jó-e. Lehet, hogy ki fogok próbálni valami mást, elég sokatoknál olvastam, hogy nincs hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Vobita

2019. április 26.

Semmilyen hatását nem tapasztalom. Biztosan hidratál valamennyire, és problémát sem okoz, ezért nem csak 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

bereszsuzsa

2019. február 6.

Nagyon szeretem a márka termékeit, de ezzel a krémmel valami nagyon nincs rendben. Ég és viszket tőle az egyébként is érzékeny szemkörnyékem, sőt, be is dagadt. Pedig az üzletben ajánlották, pont az érzékenységre (is)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

maczkovivien

2018. szeptember 24.

Nagyon kedvelem az Yves Rocher termékeket, és Sebo Vegetal arckrém nagy kedvencem, de ez a szemkörnyékápoló nagy csalódás volt. Először azt hittem, hogy csak véletlen, miután 2 nap használatot követően felduzzadt a bal szemem. Érzékeny is lett. Abbahagytam a használatot, majd most egy hónap múltán megint ugyanezt tapasztaltam. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, mert elég drága volt, és többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

guki

2018. július 28.

Ajándékba kaptam, de anélkül is megvettem volna, az eladó tanácsára az ujjamra vettem ki a termeket, és amikor felpötyögtem a szem alá, utána massziroztam be a golyós fejjel, így mem volt problémám az adagolassal. Reggel és este is használtam, így is kitartott kb. 4 hónapig. Olyan hű de nagy hatást nem vettem észre, de hiszem hogy egy szemkornyekapolo hatása majd 10 év múlva látszik meg:) Tetszik, hogy nincs benne alkohol, mert pl a TBS szemkornyekapolok fele tele van alkohollal, azokat biztos nem kennem a szemem ala. Most más fajtákat probalgatok, de ha nem válnak be, akkor majd lehet visszatérek, ennyiért igazán baráti az ára, és általában akciósan hozza lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ancsika678

2018. március 21.

Ajándéknak választhattam több, mint egy éve és napi használat mellett még mindig tart!! Reggelente kenem, gyorsan beszívódik, kellemesen masszíroz a feje, hűsít is. A karikákat jobban halványíthatná, illetve tündöklőbbé tehetné azt a részt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

wildrose

2017. december 3.

Illatmentes, könnyű állagú krém, gyorsan felszívódik, a bőrt szépen kisimítja, nem irritál. Nekem melegebb időben elégnek bizonyult, de télre kevés lenne. Számomra a golyós adagolója, bár masszíroz és hűsít, nem jött be, én kézzel vittem fel a krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

dynatty22

2017. november 26.

A krém szerintem egy nagy nulla akármi lehetne kb a tubusba a golyós fej hidegsége az ami kb reggel felfrissít. Alig várom h elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).